Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Plac: Józefa Piłsudskiego Ulice: gen. Józefa Bema, Jarosława Dąbrowskiego od nr 1 do nr 117 strona nieparzysta, oraz od nr 10 do nr 16 strona parzysta, Deszczowa, gen. Jakuba Jasińskiego, Mieczysława Kozara Słobódzkiego, Marii Kunic, gen. Mariana Langiewicza, Karola Marcinkowskiego, Emilii Plater, Podmiejska, Pogodna, Potokowa, Ignacego Prądzyńskiego od nr 1 do nr 163 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 4 strona parzysta, Jana Riedla od nr 1 do nr 11 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 24 strona parzysta, gen. Władysława Sikorskiego od nr 27 do nr 67 strona nieparzysta oraz od nr 22 do nr 80 strona parzysta, Józefa Longina Sowińskiego, Strzegomska, Ludwika Waryńskiego od nr 1 do nr 89 strona nieparzysta, Jerzego Leonarda Webera, Walerego Wróblewskiego od nr 1 do nr 57 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 8 strona parzysta, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ludwika Zamenhofa od nr 2 do nr 74 strona parzysta.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MOSKAL SŁANIEWSKIEJ
-
4
Barbara Marta Elmanowska
75
(1,36%)
-
1
Danuta Elżbieta Morańska
372
(6,73%)
-
6
Wiktor Stanisław Bąkiewicz
72
(1,30%)
-
5
Andrzej Protasiuk
241
(4,36%)
-
2
Jan Antoni Górski
167
(3,02%)
-
7
Gabriela Zielińska
86
(1,56%)
-
3
Janusz Szalkiewicz
181
(3,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Marian Ora
403
(7,29%)
-
1
Jacek Drobny
618
(11,18%)
-
3
Józef Cygan
104
(1,88%)
-
7
Bogumiła Łucja Kociumaka
61
(1,10%)
-
4
Ewa Urszula Dziedzic
92
(1,66%)
-
5
Mirosław Andrzej Kaczmar
38
(0,69%)
-
6
Danuta Jarosz
85
(1,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Tomasz Andrzej Całka
239
(4,33%)
-
1
Krzysztof Bogdan Grudziński
671
(12,14%)
-
4
Łukasz Kachnowicz
48
(0,87%)
-
3
Mariola Uczkuronic
98
(1,77%)
-
5
Zygmunt Pietras
36
(0,65%)
-
6
Anna Katarzyna Pepera-Wojkowska
148
(2,68%)
-
7
Agnieszka Gładysz
136
(2,46%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
-
1
Krzysztof Janusz Wątrobiński
49
(0,89%)
-
4
Adam Stefan Fryc
40
(0,72%)
-
2
Jadwiga Barbara Krukiewicz
29
(0,52%)
-
3
Joanna Małgorzata Przybylska
71
(1,28%)
-
7
Karolina Czernicka
32
(0,58%)
-
5
Marek Jakub Paruch
49
(0,89%)
-
6
Radosław Sebastian Wojtala
22
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Robert Jaźwiec
15
(0,27%)
-
1
Tadeusz Jerzy Grabowski
169
(3,06%)
-
5
Renata Jolanta Kaczmarczyk
21
(0,38%)
-
2
Magda Treczyńska
35
(0,63%)
-
4
Zbigniew Stanisław Miciuła
15
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNA ŚWIDNICA”
-
7
Teresa Agnieszka Bitkołow
14
(0,25%)
-
4
Tomasz Józef Olszewski
10
(0,18%)
-
1
Grażyna Katarzyna Słobodzian
197
(3,56%)
-
2
Andrzej Zatorski
36
(0,65%)
-
6
Tadeusz Zdzisław Kasperski
14
(0,25%)
-
5
Wiesława Violetta Kuropatnicka
18
(0,33%)
-
3
Anna Ewa Seruga-Gręda
28
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIDNICKIE FORUM ROZWOJU
-
1
Marcin Paluszek
486
(8,79%)
-
2
Małgorzata Halina Dziura-Sztejnberg
15
(0,27%)
-
7
Grzegorz Edward Godula
63
(1,14%)
-
5
Kamila Dąbek
13
(0,24%)
-
4
Marcin Zbigniew Żmuda
25
(0,45%)
-
3
Ewa Krzeczkowska
37
(0,67%)
-
6
Łukasz Edmund Żbik
52
(0,94%)
Okręg 2
Ulice: Akacjowa, Aleja Colgate, gen. Władysława Andersa, Galla Anonima, Księdza Prałata Dionizego Barana, Księcia Bernarda, Bocheńska, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Częstochowska, Dębowa, Jana Długosza, Fabryczna, Francuska, Księcia Henryka Brodatego, Księcia Henryka Pobożnego, Władysława Hermana, Inżynierska, Księżnej Jadwigi Śląskiej, Jagienki, Jodłowa od nr 1 do nr 37 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 30 strona parzysta, Kasztanowa, Jana Kilińskiego, Kliczkowska od nr 1 do nr 55 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 64 strona parzysta, Klonowa, Hugona Kołłątaja, Komunalna, Mikołaja Kopernika od nr 2 do nr 52 strona parzysta oraz od nr 3 do nr 5 i od nr 33 do nr 61 strona nieparzysta, Krakowska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Lwowska, Łączna, Władysława Łokietka od nr 1 do nr 37 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 40 strona parzysta, Waleriana Łukasińskiego od nr 42 do nr 46 strona parzysta oraz od nr 43 do nr 49 strona nieparzysta, Mazowiecka, Metalowców, Karola Miarki, Nadbrzeżna, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Ogrodowa, Okrężna od nr 8 do nr 74 strona parzysta oraz od nr 5 do nr 63 strona nieparzysta, Podolska, Przemysłowa, Mikołaja Reja, Robotnicza, Rolnicza, Rzeźnicza, Saperów od nr 24 do nr 30 strona parzysta oraz od nr 27 do nr 33 strona nieparzysta, Sienna, Piotra Skargi, Składowa, Stalowa, Bogusza Stęczyńskiego, Strzelińska, Szarych Szeregów, Towarowa, Wadowicka, Wagonowa, Westerplatte od nr 30 do nr 108 strona parzysta oraz od nr 47 do nr 99 strona nieparzysta, Wierzbowa, Wileńska, Willowa, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Stanisława Wokulskiego, Wołyńska, Wrocławska od nr 46 do nr 112 strona parzysta oraz od nr 35 do nr 97 strona nieparzysta, Jana Wysockiego, Zagłoby, Tadeusza Ząbka, Romana Zmorskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MOSKAL SŁANIEWSKIEJ
-
8
Katarzyna Agnieszka Osowska
85
(1,47%)
-
1
Rafał Paweł Fasuga
454
(7,85%)
-
3
Ernest Dawid Jarosz
75
(1,30%)
-
2
Jolanta Izabela Słabicka
184
(3,18%)
-
6
Adam Strach
98
(1,69%)
-
5
Janina Ewa Augustyniak
34
(0,59%)
-
4
Józef Henryk Szydło
45
(0,78%)
-
7
Adam Markiewicz
105
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ryszard Piotr Makowski
275
(4,75%)
-
8
Agnieszka Maria Kłakowicz
74
(1,28%)
-
4
Marek Józef Pietrukiewicz
46
(0,80%)
-
1
Aldona Barbara Struzik
518
(8,95%)
-
7
Janina Maria Prystacz
23
(0,40%)
-
6
Krystyna Teresa Chrzanowska
57
(0,99%)
-
3
Józef Szustak
84
(1,45%)
-
5
Agnieszka Joanna Cieplik-Mirek
54
(0,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Magdalena Monika Rumiancew-Wróblewska
854
(14,76%)
-
7
Aleksandra Kawczak-Wójtowicz
26
(0,45%)
-
2
Lech Stanisław Bokszczanin
250
(4,32%)
-
6
Kamila Małgorzata Korkuś
31
(0,54%)
-
3
Mariola Szymańska
102
(1,76%)
-
4
Andrzej Sawicki
86
(1,49%)
-
5
Klaudia Daria Siwak
44
(0,76%)
-
8
Sławomir Aleksander Sprawka
68
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
-
5
Andrzej Ziomek
62
(1,07%)
-
3
Eugeniusz Paweł Grzesik
22
(0,38%)
-
2
Grażyna Ciążeńska
256
(4,42%)
-
7
Wojciech Piotr Orłowski
73
(1,26%)
-
4
Marian Kowalik
60
(1,04%)
-
1
Zofia Anna Skowrońska-Wiśniewska
424
(7,33%)
-
8
Danuta Irena Pogubiło
204
(3,53%)
-
6
Andrzej Piotr Kamionka
21
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Robert Zaorski
14
(0,24%)
-
1
Robert Mariusz Garstecki
97
(1,68%)
-
2
Julitta Maria Stefańska-Broda
31
(0,54%)
-
4
Wiesława Agnieszka Marciniak
14
(0,24%)
-
3
Robert Henryk Nieć
11
(0,19%)
-
7
Daniel Bartosz Frączak
27
(0,47%)
-
6
Aneta Weder
10
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNA ŚWIDNICA”
-
1
Amanda Sienko
41
(0,71%)
-
2
Leszek Kazimierz Matus
30
(0,52%)
-
4
Eliza Łagoda
38
(0,66%)
-
7
Arkadiusz Nawojowski
20
(0,35%)
-
3
Henryk Stanisław Kosiorowski
54
(0,93%)
-
5
Magdalena Marta Balant
36
(0,62%)
-
6
Jagoda Maria Banaszczyk
22
(0,38%)
-
8
Małgorzata Zofia Narloch
14
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIDNICKIE FORUM ROZWOJU
-
4
Genowefa Łucja Piętka
36
(0,62%)
-
5
Bogumiła Barbara Barańska
50
(0,86%)
-
1
Tomasz Martin Owsiany
219
(3,78%)
-
8
Katarzyna Elżbieta Powroźnik
41
(0,71%)
-
2
Michał Paweł Marczewski
108
(1,87%)
-
6
Aleksander Kuprowski
4
(0,07%)
-
3
Rafał Konrad Niesłuchowski
54
(0,93%)
-
7
Alicja Andracka-Oleszek
21
(0,36%)
Okręg 3
Place: Michała Drzymały, Grunwaldzki, św. Jana Pawła II, Kombatantów, Ludowy, Św. Małgorzaty, 1000 - lecia Państwa Polskiego, Pokoju, Wojska Polskiego, Wolności Ulice: Księżnej Agnieszki, Aleja Niepodległości, Basztowa, Boczna, Bohaterów Getta, Bokserska, Bolesława Chrobrego, Księcia Bolka Świdnickiego, Bracka, Budowlana, Daleka, Długa, Dworcowa, Esperantystów, Folwarczna, Franciszkańska, Garbarska, Gdyńska, Grodzka, Hetmańska, Husarska, Jagiellońska, Kanonierska, Klasztorna, Komunardów, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Kościelna, Kotlarska, Kręta, Kwiatowa, Joachima Lelewela, Licznikowa, Lipowa, Waleriana Łukasińskiego od nr 2 do nr 40 strona parzysta oraz od nr 1 do nr 33 strona nieparzysta, Łukowa, 1 Maja, 8 Maja, Jana Matejki, Mennicka, Mieszka I, Miłego Dnia, Muzealna, Nauczycielska, Okrężna od nr 1 do nr 3 strona nieparzysta, Pafalu, Pańska, Parkowa, Piekarska, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Podchorążych, Przechodnia, Kazimierza Pułaskiego od nr 1 do nr 7 i od nr 11 do nr 71 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 48 strona parzysta, Równa, Różana, Rynek, Saperów od nr 1 do nr 25A strona nieparzysta oraz od nr 4 do nr 22 strona parzysta, Siostrzana, Sportowa, Spółdzielcza, Sprzymierzeńców od nr 1 do nr 5 strona nieparzysta, oraz od nr 2 do nr 4 strona parzysta, Stawki, Szpitalna, Śląska od nr 1 do nr 37 strona nieparzysta, Środkowa, Świętokrzyska, Teatralna od nr 1 do nr 25 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 40 strona parzysta, Tenisowa, Lwa Tołstoja, Romualda Traugutta, Trybunalska, Ułańska, Wałbrzyska od nr 1 do nr 9 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 8 strona parzysta, Wałowa, Warszawska, Wesoła, Westerplatte od nr 1 do nr 39A strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 26 strona parzysta, Wewnętrzna, Wodna, Wrocławska od nr 2 do nr 44A strona parzysta oraz od nr 3 do nr 33 strona nieparzysta, Stanisława Wyspiańskiego, Zamkowa, Zaułek Kupiecki, Zygmuntowska, Stefana Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MOSKAL SŁANIEWSKIEJ
-
8
Joanna Chojnowska
38
(0,63%)
-
9
Kornelia Joanna Lech
105
(1,75%)
-
1
Beata Małgorzata Moskal-Słaniewska
1 021
(16,98%)
-
2
Wiesław Roman Żurek
362
(6,02%)
-
3
Józef Maciej Daleszyński
112
(1,86%)
-
5
Sławomir Jacek Kwiatkowski
28
(0,47%)
-
4
Tomasz Robert Kempa
112
(1,86%)
-
6
Władysław Wołosz
153
(2,54%)
-
7
Kamila Monika Macinkiewicz
51
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Roman Radomski
91
(1,51%)
-
6
Elżbieta Jolanta Przerwa-Dymnicka
24
(0,40%)
-
8
Jarosław Mirosław Brzeski
29
(0,48%)
-
7
Kamila Krystyna Pietrukiewicz
22
(0,37%)
-
2
Zofia Gnutek
80
(1,33%)
-
5
Jan Małek
59
(0,98%)
-
4
Violetta Hanuszczak
51
(0,85%)
-
9
Piotr Stanisław Gątko
47
(0,78%)
-
1
Luiza Nowaczyńska
647
(10,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Joanna Gadzińska
504
(8,38%)
-
1
Marcin Marek Wach
217
(3,61%)
-
4
Aneta Harchala
44
(0,73%)
-
7
Klaudia Maria Figurna
60
(1,00%)
-
5
Krzysztof Jan Ziomko
24
(0,40%)
-
3
Grzegorz Jerzy Szwegler
135
(2,25%)
-
6
Wiktoria Maria Bokszczanin
40
(0,67%)
-
8
Jerzy Antoni Kaczkowski
9
(0,15%)
-
9
Anna Elżbieta Bielawska
104
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
-
1
Jan Krzysztof Jaśkowiak
379
(6,30%)
-
4
Kacper Bogusław Kurzydło
17
(0,28%)
-
9
Joanna Szałek
45
(0,75%)
-
7
Marta Teresa Kudela
28
(0,47%)
-
3
Gabriela Katarzyna Rzepka
11
(0,18%)
-
8
Jarosław Henryk Radecki
11
(0,18%)
-
5
Sylwia Edyta Boczek
22
(0,37%)
-
6
Krzysztof Roman Czarnecki
15
(0,25%)
-
2
Andrzej Mieczysław Dziedzic
129
(2,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Mariusz Łukasz Witek
12
(0,20%)
-
6
Krzysztof Zieleń
15
(0,25%)
-
4
Marek Ryszard Boroń
16
(0,27%)
-
2
Kamila Sławomira Karst
42
(0,70%)
-
3
Magdalena Maria Rydzewska
59
(0,98%)
-
1
Edmund Zbigniew Frączak
193
(3,21%)
-
7
Martyna Wioletta Muzyka
11
(0,18%)
-
8
Wioletta Krystyna Rolak
6
(0,10%)
-
9
Marek Wawro
14
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNA ŚWIDNICA”
-
1
Janusz Czesław Solecki
139
(2,31%)
-
2
Zbigniew Stefan Kosarzewski
23
(0,38%)
-
4
Zofia Zdzisława Wychowanek
40
(0,67%)
-
9
Marta Wiśniewska
27
(0,45%)
-
3
Joanna Maria Rośkowicz
27
(0,45%)
-
5
Ryszard Paweł Grzegocki
16
(0,27%)
-
8
Tadeusz Balant
12
(0,20%)
-
6
Beata Jadwiga Gorska-Agatowska
10
(0,17%)
-
7
Małgorzata Domarecka
14
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIDNICKIE FORUM ROZWOJU
-
7
Dawid Ariel Czarny
25
(0,42%)
-
2
Tomasz Karol Marcinkowski
35
(0,58%)
-
3
Aleksander Podgórski
114
(1,90%)
-
5
Marzena Renata Gąsior
21
(0,35%)
-
9
Adam Janusz Grabicki
28
(0,47%)
-
6
Ewa Łuczak
38
(0,63%)
-
4
Anna Natalia Kryńska
17
(0,28%)
-
1
Marek Mateusz Marczewski
220
(3,66%)
-
8
Monika Wiktoria Wołowicz-Kędziora
12
(0,20%)
Okręg 4
Ulice: Agrestowa, św. Brata Alberta, Aleja Brzozowa, Aleja Goplany, Armii Krajowej, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Biberaska, Bobrzańska, Jana Boduena de Courtenay, gen. Tadeusza Bora Komorowskiego, Władysława Broniewskiego, Bystrzycka, Ceglana, Chłopska, Fryderyka Chopina, Chorwacka, Cicha, Czarna Droga, Bronisława Czecha, Czereśniowa, Czeska, Czwartaków, Dworcowa, Działkowa, gen. Augusta Emila Fieldorfa, Gajowa, Bartosza Głowackiego, Główna, gen. Stefana Grota Roweckiego, Hodowlana, Inwalidów Wojennych, Izerska, Jałowcowa, Jaskółcza, Jarzębinowa, Franciszka Jarzyny, Jesienna, Karkonowska, Kątna, Jana Kochanowskiego, Oskara Kolberga, Kolejowa, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki, Ignacego Krasickiego, Kraszowicka, Krótka, Krucza, Ludwika Krzywickiego, Janusza Kusocińskiego, Lechicka, Legii Nadwiślańskiej, Leśna, Letnia, Józefa Lompy, Łąkowa, Łużycka, Malinowa, Mała, Heleny Marusarzówny, Tadeusza Michejdy, Adama Mickiewicza, Miernicza, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Gustawa Morcinka, Morelowa, Nad Tamą, Nasypowa, Niecała, Cypriana Kamila Norwida, Ofiar Oświęcimskich od nr 1 do nr 49 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 46 strona parzysta, gen. Leopolda Okulickiego, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Piękna, Pionierów Ziemi Świdnickiej, Wincentego Pola, Polna Droga, Poprzeczna, Poznańska, Adama Prażmowskiego, Przedwiośnie, Przelotowa, Przyjaźni, Pusta, Rycerska, Rzemieślnicza, Sadowa, Sarnia, Serbska, gen. Władysława Sikorskiego od nr 1 do nr 23 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 6 strona parzysta, Marii Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Słowiańska, Słowicza, Sosnowa, Sowia, Sowiogórska, Spacerowa, Sprzymierzeńców od nr 6 do nr 16 strona parzysta oraz od nr 7 do nr 9 strona nieparzysta, Feliksa Stamma, Stanisława Staszica, Sudecka, Sybiraków, Szczęśliwa, Karola Szymanowskiego, Śląska od nr 39 do nr 51 strona nieparzysta, Ślężańska, Świerkowa, Świętojańska, Tenisowa, gen. Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza, Lwa Tołstoja, Torowa, Trzeboszańska, Wałbrzyska od nr 10 do nr 60 strona parzysta oraz od nr 11 do nr 63 strona nieparzysta, Wąska, Wielecka, Wilcza, Wiosenna, Wrzosowa, Wschodnia, Zachodnia, Zacisze, Zakole, Ludwika Zamenhofa od nr 1 do nr 55 strona nieparzysta, Zielona, Zwierzyniecka, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MOSKAL SŁANIEWSKIEJ
-
3
Szymon Piotr Chojnowski
135
(2,55%)
-
2
Michał Szczęsny Zastawny
193
(3,64%)
-
1
Mariusz Kuc
422
(7,96%)
-
4
Ewa Agnieszka Jadach
32
(0,60%)
-
5
Natalia Olimpia Gielerska
28
(0,53%)
-
6
Lilianna Anna Brańka-Konicka
45
(0,85%)
-
7
Piotr Robert Subotkiewicz
35
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Mirosława Władysława Brzeska
36
(0,68%)
-
1
Marcin Kudyba
429
(8,09%)
-
3
Lucyna Maria Janik
57
(1,08%)
-
2
Krzysztof Marek Lewandowski
447
(8,43%)
-
6
Piotr Przylasko
64
(1,21%)
-
5
Renata Krystyna Drobny
101
(1,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jan Józef Dzięcielski
790
(14,90%)
-
3
Violetta Maria Wiercińska
202
(3,81%)
-
2
Albert Gaszyński
252
(4,75%)
-
5
Marcin Aleksander Łętowski
63
(1,19%)
-
4
Marzena Teresa Desput-Gol
73
(1,38%)
-
6
Jolanta Górniak
70
(1,32%)
-
7
Krzysztof Antoni Szpilka
77
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI ŚWIDNICKIEJ”
-
3
Monika Irena Drozd
75
(1,41%)
-
4
Irena Maria Jabłońska
30
(0,57%)
-
6
Jacek Adam Pikuliński
49
(0,92%)
-
7
Cezary Rafał Dreścik
15
(0,28%)
-
1
Lesław Roman Podgórski
337
(6,36%)
-
2
Eugeniusz Grabowski
182
(3,43%)
-
5
Krystyna Anna Butkiewicz
17
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Justyna Andreiszyn
13
(0,25%)
-
2
Magdalena Arleta Laskowska
17
(0,32%)
-
1
Dariusz Bieganowski
125
(2,36%)
-
5
Lech Antoni Święszkowski
8
(0,15%)
-
6
Anna Foryś-Musik
12
(0,23%)
-
3
Andrzej Piotr Rączka
38
(0,72%)
-
7
Jakub Garstecki
15
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNA ŚWIDNICA”
-
3
Joanna Monika Walkowicz
20
(0,38%)
-
4
Mirosław Domarecki
19
(0,36%)
-
2
Sylwia Katarzyna Łopacka
47
(0,89%)
-
7
Arkadiusz Andrzej Twaróg
43
(0,81%)
-
5
Emilia Balant
25
(0,47%)
-
1
Kamilla Dorota Banaszczyk
164
(3,09%)
-
6
Alojzy Władysław Zatorski
21
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY ŚWIDNICKIE FORUM ROZWOJU
-
3
Michał Walerowicz
29
(0,55%)
-
7
Jakub Marcin Feldman
36
(0,68%)
-
2
Mateusz Mleko
103
(1,94%)
-
4
Patrycja Maria Mandela
13
(0,25%)
-
1
Marzena Zięba
233
(4,39%)
-
5
Grzegorz Myszakowski
19
(0,36%)
-
6
Anna Moneta
46
(0,87%)