Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kobylin-Borzymy Kobylin-Kuleszki
Pokaż więcej
Jolanta Choińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
41
(40,59%)
Łukasz Leśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(14,85%)
Jan Jerzy Masalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
45
(44,55%)
Okręg 2
Kobylin-Pieniążki Kobylin-Latki
Pokaż więcej
Grzegorz Kobyliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
40
(49,38%)
Jolanta Stypułkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(28,40%)
Franciszek Pogorzelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
18
(22,22%)
Okręg 3
Kobylin-Cieszymy Kobylin-Kruszewo
Pokaż więcej
Zorina Lila Dańkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
44
(34,65%)
Andrzej Łupiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(30,71%)
Kamil Mościcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
44
(34,65%)
Okręg 4
Nowe Garbowo Zalesie Łabędzkie
Pokaż więcej
Agnieszka Wądołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
62
(59,62%)
Danuta Zaleska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(40,38%)
Okręg 5
Sikory-Piotrowięta Sikory-Wojciechowięta Sikory-Pawłowięta Sikory-Tomkowięta Sikory-Janowięta
Pokaż więcej
Mariola Grodzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
14
(11,76%)
Krzysztof Targoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(53,78%)
Joanna Beata Kamieńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
41
(34,45%)
Okręg 6
Sikory-Bartkowięta Sikory-Bartyczki Milewo Zabielne
Pokaż więcej
Dariusz Maleszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
28
(26,17%)
Tomasz Gąsowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(63,55%)
Małgorzata Łaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
11
(10,28%)
Okręg 7
Stare Garbowo Garbowo-Kolonia Kurzyny Franki-Piaski
Pokaż więcej
Paweł Frankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
20
(21,51%)
Kazimierz Kłoskowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(43,01%)
Bogdan Szlaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
33
(35,48%)
Okręg 8
Makowo Franki-Dąbrowa
Pokaż więcej
Ryszard Surmacewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
37
(42,05%)
Edyta Makowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(57,95%)
Okręg 9
Kurowo Kurowo-Kolonia Kobylin-Pogorzałki
Pokaż więcej
Bożena Zaleska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
39
(48,75%)
Tomasz Dzierzgowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(51,25%)
Okręg 10
Kierzki Mojki Kłoski-Świgonie Kłoski-Młynowięta
Pokaż więcej
Krzysztof Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
55
(50,00%)
Włodzimierz Czajkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(50,00%)
Okręg 11
Kropiewnica-Gajki Kropiewnica-Racibory
Pokaż więcej
Radosław Roszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
42
(38,18%)
Rafał Kropiewnicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(30,00%)
Jolanta Choińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
35
(31,82%)
Okręg 12
Bartłomiej Herman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
24
(22,02%)
Izabela Janucik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(42,20%)
Eugenia Frankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
39
(35,78%)
Okręg 13
Piszczaty-Piotrowięta Piszczaty-Kończany Wnory-Wandy
Pokaż więcej
Agata Piszczatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
39
(29,55%)
Tadeusz Piszczatowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(31,82%)
Ryszard Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
51
(38,64%)
Okręg 14
Stare Wnory Wnory-Kużele
Pokaż więcej
Zbigniew Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
29
(32,22%)
Waldemar Faszczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(58,89%)
Kazimierz Czochański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
8
(8,89%)
Okręg 15
Stypułki-Borki Stypułki-Szymany Stypułki-Święchy Stare Wnory Kolonia
Pokaż więcej
Adrian Goszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOBYLIN-BORZYMY WSPÓLNE DOBRO
32
(25,60%)
Andrzej Stypułkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(43,20%)
Karol Gierałtowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
39
(31,20%)