Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo wsi Kiełczów, Sołectwo wsi Wilczyce, Sołectwo wsi Kiełczówek.
Pokaż więcej
Maria Dorota Szymerowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
500
(11,13%)
Michał Paweł Zapiór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
393
(8,75%)
Marta Julia Wantrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
616
(13,72%)
Piotr Stanisław Łaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
97
(2,16%)
Zofia Maria Kmita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
323
(7,19%)
Marzena Barbara Dzięgała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
187
(4,16%)
Bartosz Marek Teodorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
71
(1,58%)
Karol Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
85
(1,89%)
Anna Magdalena Psiuk-Drutowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
27
(0,60%)
Karol Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
82
(1,83%)
Hanna Dorota Olichwer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
386
(8,59%)
Jerzy Karol Owiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
24
(0,53%)
Ewelina Rządkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
176
(3,92%)
Szymon Jakub Knychalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
99
(2,20%)
Maciej Janusz Podgórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
33
(0,73%)
Kamilla Rybus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
84
(1,87%)
Robert Sebastian Magiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
78
(1,74%)
Katarzyna Maria Jarnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
21
(0,47%)
Agnieszka Kaniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
308
(6,86%)
Anna Krzyżanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
75
(1,67%)
Monika Hołyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
98
(2,18%)
Robert Adam Fortuna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
41
(0,91%)
Iwona Monika Kołodziejska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(0,80%)
Józef Wantrych
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
237
(5,28%)
Henryk Szczypkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
186
(4,14%)
Arletta Urszula Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(0,73%)
Włodzimierz Tomasz Bednarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(1,56%)
Aleksander Witold Witkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(1,11%)
Teresa Andrecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(1,67%)
Okręg 2
Sołectwo wsi Brzezia Łąka, Sołectwo wsi Oleśniczka, Sołectwo wsi Kątna, Sołectwo wsi Pietrzykowice, Sołectwo wsi Borowa, Sołectwo wsi Bielawa, Sołectwo wsi Stępin, Sołectwo wsi Raków, Sołectwo wsi Piecowice, Sołectwo wsi Śliwice, Sołectwo wsi Dobroszów Oleśnicki, Sołectwo wsi Dąbrowica, Sołectwo wsi Januszkowice, Sołectwo wsi Jaksonowice, Sołectwo wsi Michałowice, Sołectwo wsi Kępa.
Pokaż więcej
Wojciech Stanisław Błoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
285
(9,76%)
Dorota Marta Bęben-Skała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
99
(3,39%)
Anna Monika Romek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
171
(5,85%)
Agnieszka Monika Kaczor-Tykierko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
294
(10,07%)
Artur Tomasz Grzybowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
66
(2,26%)
Jan Kamil Augustynowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
82
(2,81%)
Katarzyna Marianna Sikoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
5
(0,17%)
Ewa Stefańska-Drążek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
6
(0,21%)
Jakub Marek Kąciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
16
(0,55%)
Marzena Barbara Kończak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
24
(0,82%)
Tomasz Piotr Maliga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
311
(10,65%)
Wanda Saltarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
177
(6,06%)
Ryszard Bąba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
204
(6,98%)
Anna Panek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
73
(2,50%)
Ireneusz Kocjan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
216
(7,39%)
Piotr Undziakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
86
(2,94%)
Jolanta Wołowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
279
(9,55%)
Roman Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(1,92%)
Mieczysława Grażyna Piotrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(3,29%)
Adam Drozdowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(1,27%)
Elżbieta Barbara Świerczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
242
(8,28%)
Dorota Paulina Gałęzka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(2,16%)
Ewa Krystyna Gołąbek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(0,55%)
Paweł Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(0,58%)
Okręg 3
Sołectwo wsi Długołęka, Sołectwo wsi Mirków, Sołectwo wsi Kamień, Sołectwo wsi Byków.
Pokaż więcej
Ewa Grażyna Skrzyniarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
148
(4,32%)
Szymon Piotr Leśnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
117
(3,42%)
Dariusz Podyma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
258
(7,53%)
Zbigniew Radlica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
125
(3,65%)
Agata Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
194
(5,66%)
Sylwia Magdalena Kowaliszyn-Słupianek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
56
(1,64%)
Dorota Monika Berbeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
152
(4,44%)
Grzegorz Stanisław Sajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
123
(3,59%)
Anna Katarzyna Berczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
91
(2,66%)
Jarosław Kraszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
25
(0,73%)
Edward Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
19
(0,55%)
Janina Dyl-Kehl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
59
(1,72%)
Stanisław Ignacy Azarewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
354
(10,34%)
Maria Zofia Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
134
(3,91%)
Urszula Zalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
195
(5,69%)
Sylwia Magdalena Żurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
311
(9,08%)
Janusz Fuczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
198
(5,78%)
Kacper Władysław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
125
(3,65%)
Michalina Krystyna Leśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
225
(6,57%)
Maria Halina Hornicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(0,91%)
Andrzej Kletwik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(0,23%)
Cezary Janusz Kościelak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(3,18%)
Krzysztof Karczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
214
(6,25%)
Anna Jędrzejczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(1,72%)
Jowita Paszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(2,22%)
Iwona Ewelina Michalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(0,55%)
Okręg 4
Sołectwo wsi Łozina, Sołectwo wsi Budziwojowice, Sołectwo wsi Bąków, Sołectwo wsi Łosice, Sołectwo wsi Pasikurowice, Sołectwo wsi Ramiszów, Sołectwo wsi Pruszowice, Sołectwo wsi Siedlec, Sołectwo wsi Godzieszowa, Sołectwo wsi Tokary, Sołectwo wsi Bukowina, Sołectwo wsi Szczodre, Sołectwo wsi Domaszczyn, Sołectwo wsi Węgrów, Sołectwo wsi Bierzyce, Sołectwo wsi Krakowiany, Sołectwo wsi Zaprężyn, Sołectwo wsi Skała.
Pokaż więcej
Krzysztof Grzegorz Florek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
174
(5,06%)
Mariusz Tomasz Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
47
(1,37%)
Elżbieta Turczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
173
(5,03%)
Robert Szlachetka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
98
(2,85%)
Maria Bogusława Pater-Dytko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
180
(5,23%)
Robert Sebastian Ruszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
28
(0,81%)
Joanna Katarzyna Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO
176
(5,12%)
Katarzyna Marta Żukowska-Drążek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
97
(2,82%)
Karolina Perliceusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
23
(0,67%)
Mariusz Kleszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
16
(0,47%)
Sebastian Piotr Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
11
(0,32%)
Rafał Andrzej Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN AUGUSTYNOWSKI KOALICJA OBYWATELSKA
192
(5,58%)
Dariusz Jan Wojtasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
258
(7,50%)
Józef Zbigniew Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
162
(4,71%)
Lidia Ewa Augustynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
156
(4,53%)
Elżbieta Kostępska-Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
128
(3,72%)
Arkadiusz Tomasz Szydełko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
445
(12,94%)
Elżbieta Małgorzata Zwierzańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
217
(6,31%)
Dariusz Jan Śmichura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK
285
(8,28%)
Przemysław Franciszek Poroszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
271
(7,88%)
Teresa Sabina Gola-Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(1,51%)
Tomasz Mateusz Malski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(2,33%)
Ludwik Miziniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(1,40%)
Anna Magdalena Ćwiklińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(1,05%)
Piotr Stefan Grochocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(1,34%)
Wioletta Iwona Gryczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(1,19%)