Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Wieliczka-Osiedla: Bogucice; Kościuszki, Przyszłość, Szymanowskiego; Krzyszkowice; Lekarka; Sienkiewicza, Asnyka, Wincentego Pola; Śródmieście; Zadory; Zdrojowe;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOZIOŁA
-
3
Elżbieta Sikora
324
(3,74%)
-
1
Artur Stanisław Kozioł
1 142
(13,19%)
-
2
Piotr Ptak
387
(4,47%)
-
4
Marek Paweł Słowik
227
(2,62%)
-
6
Maria Aniela Tuteja-Krysa
92
(1,06%)
-
5
Agnieszka Anna Rogalska
190
(2,19%)
-
8
Damian Piotr Sroka
60
(0,69%)
-
9
Angelika Maria Starzec
56
(0,65%)
-
7
Andrzej Kowalczyk
106
(1,22%)
-
10
Piotr Andrzej Krupa
124
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Piotr Paweł Klimczyk
555
(6,41%)
-
1
Michał Janusz Roehlich
652
(7,53%)
-
4
Paweł Krysa
285
(3,29%)
-
7
Marian Maciej Dobrzyński
110
(1,27%)
-
8
Agata Jakubiak
116
(1,34%)
-
3
Aleksandra Stanisława Bocheńska
147
(1,70%)
-
5
Piotr Stanisław Siemczonek
180
(2,08%)
-
6
Inga Iwona Cichoń
181
(2,09%)
-
9
Monika Agnieszka Jarmołowska
66
(0,76%)
-
10
Dominik Szymon Mikuła
101
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI”
-
3
Krystyna Bania
37
(0,43%)
-
1
Piotr Franciszek Marzec
305
(3,52%)
-
2
Zbigniew Stanisław Fic
386
(4,46%)
-
4
Jolanta Bożena Mroczek
32
(0,37%)
-
5
Aneta Magdalena Hull
10
(0,12%)
-
7
Jadwiga Janina Mitka
16
(0,18%)
-
8
Dariusz Józef Kozioł
24
(0,28%)
-
10
Małgorzata Grażyna Matykiewicz
38
(0,44%)
-
9
Bogusław Roman Szylkiewicz
13
(0,15%)
-
6
Jolanta Senkowska
12
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Łukasz Mikołaj Szumiec
62
(0,72%)
-
4
Mariusz Adam Gołdyn
18
(0,21%)
-
1
Krzysztof Kamiński
192
(2,22%)
-
3
Iwona Kinga Młyńska
34
(0,39%)
-
5
Beata Maria Grabowska-Skowron
16
(0,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Joanna Dorota Gawlik
87
(1,00%)
-
6
Liliana Karolina Konopka
231
(2,67%)
-
7
Andrzej Uhryński
109
(1,26%)
-
10
Łukasz Andrzej Ochoński
68
(0,79%)
-
3
Jan Józef Murzyn
226
(2,61%)
-
5
Anna Aleksandra Mika
90
(1,04%)
-
8
Czesław Marek Klasa
78
(0,90%)
-
1
Bogdan Marek Lizak
871
(10,06%)
-
4
Tomasz Purgacz
64
(0,74%)
-
2
Barbara Elżbieta Czajka
369
(4,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM WIELICZKI
-
2
Estera Rozalia Szpatowicz
10
(0,12%)
-
3
Mirosław Krzysztof Grzywacz
46
(0,53%)
-
1
Kamil Brahmi
50
(0,58%)
-
4
Piotr Jacek Rozwadowski
36
(0,42%)
-
5
Irena Brahmi
10
(0,12%)
-
6
Grażyna Dudek
20
(0,23%)
Okręg 2
Sołectwa: Byszyce; Dobranowice; Golkowice; Gorzków; Grabówki; Grajów; Jankówka; Janowice; Koźmice Małe; Koźmice Wielkie; Mietniów; Pawlikowice; Podstolice; Raciborsko; Rożnowa; Siercza; Sygneczów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOZIOŁA
-
3
Elżbieta Kinga Sendor
362
(4,76%)
-
1
Rafał Czesław Ślęczka
1 019
(13,41%)
-
2
Alojzy Brożek
308
(4,05%)
-
9
Maria Genowefa Michalik
312
(4,11%)
-
5
Ludwik Gawor
384
(5,05%)
-
6
Bożena Jadwiga Pachacz
165
(2,17%)
-
8
Włodzimierz Kazimierz Hartabus
513
(6,75%)
-
4
Adam Dyrda
352
(4,63%)
-
10
Agnieszka Anna Mika
202
(2,66%)
-
7
Maria Woźniak
311
(4,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Monika Aneta Topolska
137
(1,80%)
-
1
Małgorzata Dorota Przetaczek
575
(7,57%)
-
2
Jan Józef Kubas
271
(3,57%)
-
5
Marcin Andrzej Wrona
335
(4,41%)
-
7
Anna Barbara Kowal
223
(2,93%)
-
8
Jolanta Józefa Gabryś
118
(1,55%)
-
6
Tomasz Wojdyła
14
(0,18%)
-
10
Andrzej Stanisław Wenda
95
(1,25%)
-
9
Stanisław Dziedzic
373
(4,91%)
-
3
Kazimierz Tadeusz Windak
393
(5,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Monika Agata Grabowska
23
(0,30%)
-
4
Grzegorz Wiesław Żak
27
(0,36%)
-
1
Andrzej Marek Kosk
97
(1,28%)
-
3
Aneta Maria Paruch
17
(0,22%)
-
5
Zbigniew Zygmunt Lepiarz
27
(0,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Joanna Ewa Kordula
598
(7,87%)
-
3
Barbara Maria Borkowska
47
(0,62%)
-
5
Magdalena Maria Kantorowicz
19
(0,25%)
-
2
Kamil Robert Jarosik
89
(1,17%)
-
4
Piotr Jerzy Krzyżowski
25
(0,33%)
-
7
Agnieszka Magdalena Nemś-Muniak
80
(1,05%)
-
6
Piotr Dziuba
18
(0,24%)
-
8
Sławomir Lesław Ząbek
5
(0,07%)
-
9
Jolanta Marta Malinowska
21
(0,28%)
-
10
Urszula Izabela Dąbrowska-Czapkiewicz
43
(0,57%)
Okręg 3
Miasto Wieliczka-Osiedle: Ogrodowe. Sołectwa: Brzegi; Chorągwica; Czarnochowice; Grabie; Kokotów; Lednica Górna; Mała Wieś; Strumiany; Sułków; Śledziejowice; Węgrzce Wielkie; Zabawa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOZIOŁA
-
5
Sebastian Mikołaj Szostak
356
(4,79%)
-
3
Krzysztof Czesław Krochmal
435
(5,85%)
-
4
Maria Krystyna Tworzydło
263
(3,54%)
-
1
Tadeusz Marcin Luraniec
1 124
(15,12%)
-
2
Małgorzata Maria Krasoń
356
(4,79%)
-
7
Paweł Michał Popiołek
131
(1,76%)
-
6
Barbara Ewa Skibska
286
(3,85%)
-
9
Andrzej Michał Dyga
467
(6,28%)
-
8
Agnieszka Genowefa Zabawa
298
(4,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Adam Andrzej Teper
236
(3,17%)
-
2
Grzegorz Wojciech Sendorek
381
(5,13%)
-
1
Kamil Ireneusz Jastrzębski
388
(5,22%)
-
4
Monika Magdalena Bury
251
(3,38%)
-
8
Paweł Andrzej Krochmal
117
(1,57%)
-
9
Stanisław Piotr Uchacz
101
(1,36%)
-
5
Anna Stanisława Kuczek
170
(2,29%)
-
7
Zofia Dorota Dubiel
287
(3,86%)
-
6
Joanna Maria Wojtal
141
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Artur Marcin Turek
144
(1,94%)
-
3
Joanna Agata Wąsik
38
(0,51%)
-
5
Małgorzata Anna Filiciak
15
(0,20%)
-
2
Tomasz Jacek Babicz
26
(0,35%)
-
4
Luiza Weronika Konopka
35
(0,47%)
-
6
Grzegorz Sebastian Górka
25
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Robert Artur Skowronek
692
(9,31%)
-
2
Iwona Katarzyna Janus
261
(3,51%)
-
4
Alicja Wanda Biedroń
127
(1,71%)
-
9
Dorota Krystyna Chorąży
71
(0,96%)
-
3
Rafał Sebastian Młynarczyk
38
(0,51%)
-
8
Jan Jacek Malinowski
15
(0,20%)
-
6
Jacek Marek Borkowski
27
(0,36%)
-
7
Kinga Krystyna Książek
59
(0,79%)
-
5
Wacław Antoni Kosz
73
(0,98%)