Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część sołectwa Domaniewice: ul. Długa Wieś
Pokaż więcej
Hanna Janina Jóźwicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(31,82%)
Sławomir Ziarnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(68,18%)
Okręg 2
cześć sołectwa Domaniewice: ul. Szkolna, ul. Stara Wieś, ul. Szerokie Pole, ul Klonowa, ul. Brzozowa, ul. Narcyza Rosiaka, ul. Barbary Kosiorek, ul. Desantowa, ul. Wrzosowa, ul. Cichociemnych, ul. ks. Dominika Weszke.
Pokaż więcej
Małgorzata Pawlata
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(56,25%)
Anna Maria Majewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(43,75%)
Okręg 3
cześć sołectwa Domaniewice: ul. Główna, ul. Górna, ul. Kościelna, ul. Zagajnikowa, ul. Sosnowa.
Pokaż więcej
Małgorzata Ogonowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(60,23%)
Jacek Kuśmierek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(39,77%)
Okręg 4
cześć sołectwa Domaniewice: ul. Leśna, ul. Akacjowa, ul. Kolejowa
Pokaż więcej
Arkadiusz Bolesław Stajuda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(65,63%)
Jolanta Domińczak-Doryń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(34,38%)
Okręg 5
sołectwo Stroniewice
Pokaż więcej
Ireneusz Krzysztof Kuciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
sołectwo Strzebieszew
Pokaż więcej
Bartłomiej Jurga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(63,58%)
Zbigniew Wojciech Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(36,42%)
Okręg 7
sołectwo Sapy
Pokaż więcej
Grażyna Irena Sałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(30,33%)
Anna Mirosława Loba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(69,67%)
Okręg 8
sołectwo Skaratki
Pokaż więcej
Jan Adam Spychała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(55,69%)
Piotr Wojciech Kret
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(44,31%)
Okręg 9
sołectwo Skaratki pod Rogóźno, sołectwo Skaratki pod Las
Pokaż więcej
Wiesława Wojda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(53,10%)
Wiesław Mrzygłód
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Okręg 10
sołectwo Lisiewice Duże, sołectwo Lisiewice Małe
Pokaż więcej
Marcin Rolewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
sołectwo Rogóźno
Pokaż więcej
Tomasz Józef Dróżka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(41,21%)
Paulina Jabłońska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(58,79%)
Okręg 12
część sołectwa Krępa od nr 1 do nr 65
Pokaż więcej
Dorota Maria Lusztak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
część sołectwa Krępa od nr 66 do końca
Pokaż więcej
Grzegorz Zbigniew Marczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(72,46%)
Paweł Michał Nitera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(27,54%)
Okręg 14
część sołectwa Reczyce od nr 1 do nr 45 i od nr 95 do nr 116
Pokaż więcej
Sławomir Jan Karcz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(54,35%)
Grzegorz Foks
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(45,65%)
Okręg 15
część sołectwa Reczyce od nr 46 do nr 94 i od nr 117 do końca
Pokaż więcej
Beata Felczyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(34,85%)
Rafał Paweł Góra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(65,15%)