Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Myrcha, Wólka Wiśniewska
Pokaż więcej
Aneta Pszkit
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(66,67%)
Natalia Weronika Komorowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(14,00%)
Paweł Wojciech Strzemieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
29
(19,33%)
Okręg 2
Lipniak, Stok Wiśniewski, Wólka Wołyniecka
Pokaż więcej
Paweł Roman Mieszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(29,41%)
Beata Ługowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(11,76%)
Marcin Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
38
(27,94%)
Grzegorz Zenon Sypniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
34
(25,00%)
Tomasz Gil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STOK
8
(5,88%)
Okręg 3
Borki-Kosiorki, Mościbrody, Mościbrody Kolonia
Pokaż więcej
Jadwiga Teresa Piwowarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(43,22%)
Łukasz Grochowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(28,14%)
Janusz Stanisław Grzegrzółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
57
(28,64%)
Okręg 4
Borki-Paduchy
Pokaż więcej
Grzegorz Haponiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(43,63%)
Mieczysław Zdzisław Osik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(2,70%)
Krystyna Złoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
139
(53,67%)
Okręg 5
Borki-Sołdy, Helenów
Pokaż więcej
Dorota Diana Jastrzębska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(59,36%)
Krzysztof Jasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(22,46%)
Tadeusz Ługowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
34
(18,18%)
Okręg 6
Wiśniew ulice:-Bat. Chłopskich-Południowa-Północna-Sanitariuszek-Siedlecka (nr nieparzyste)-Ogrodowa
Pokaż więcej
Karol Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(39,91%)
Marta Fronczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
128
(60,09%)
Okręg 7
Wiśniew ulice:-Tadeusza Kościuszki-Skoczylasa-Szkolna-Bankowa-Siedlecka (nr parzyste)
Pokaż więcej
Beata Krystyna Pasztor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(32,14%)
Mariola Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
126
(50,00%)
Krystyna Zofia Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WIŚNIEW 2018”
45
(17,86%)
Okręg 8
Wiśniew-Kolonia, Ciosny
Pokaż więcej
Agnieszka Jadczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(56,91%)
Katarzyna Zinevych
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(34,57%)
Grzegorz Jurzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
16
(8,51%)
Okręg 9
Gostchorz, Tworki, Kaczory
Pokaż więcej
Zenon Szymon Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(47,13%)
Danuta Katarzyna Jastrzębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
27
(11,07%)
Michał Wacław Pastor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA ROSA
102
(41,80%)
Okręg 10
Józef Stanisław Orzyłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(38,02%)
Łukasz Chromiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(26,03%)
Andrzej Stanisław Nowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
87
(35,95%)
Okręg 11
Zabłocie, Okniny-Podzdrój
Pokaż więcej
Elżbieta Jadwiga Wysokińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(78,51%)
Agnieszka Lipińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
26
(21,49%)
Okręg 12
Stare Okniny, Nowe Okniny
Pokaż więcej
Janina Misiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(34,16%)
Anna Kłopotowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(19,80%)
Kazimierz Okniński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
93
(46,04%)
Okręg 13
Pluty, Śmiary
Pokaż więcej
Anna Ewa Krasuska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(58,38%)
Agnieszka Krasuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
72
(41,62%)
Okręg 14
Mroczki, Daćbogi
Pokaż więcej
Andrzej Okniński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(59,24%)
Jadwiga Wysokińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(40,76%)
Okręg 15
Agnieszka Bartczak-Krzewicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(57,04%)
Agnieszka Ługowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(14,07%)
Waldemar Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM
39
(28,89%)