Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Robert Sławomir Misztal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(44,86%)
Kamila Bors
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(55,14%)
Okręg 2
Byszewice, Bogusławki Małe (obejmujące miejscowości Bogusławki Małe i Świnice), Głuchówek (obejmujące miejscowości Głuchówek i Nowy Głuchówek)
Pokaż więcej
Bogumiła Król
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(17,62%)
Małgorzata Czajka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
142
(58,20%)
Agnieszka Beata Słomka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
59
(24,18%)
Okręg 3
Matyldów (obejmujące miejscowości Bogusławki Duże i Matyldów) Leopoldów, Podlas
Pokaż więcej
Tadeusz Motylewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(43,55%)
Piotr Andrzej Winiarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(42,47%)
Teresa Barbara Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
26
(13,98%)
Okręg 4
Pasieka Wałowska, Wałowice (obejmujące miejscowości Stary Dwór i Wałowice)
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Walas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(31,28%)
Jerzy Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
123
(68,72%)
Okręg 5
Boguszyce (obejmujące miejscowości Boguszyce i Boguszyce Małe)
Pokaż więcej
Katarzyna Grażyna Klimek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(51,22%)
Monika Grzyb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(48,78%)
Okręg 6
Chrusty, Soszyce, Ścieki
Pokaż więcej
Elżbieta Barbara Mikina
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(51,29%)
Ewelina Lidia Stachecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(48,71%)
Okręg 7
Dziurdzioły (obejmujące miejscowości Dziurdzioły i Zarzecze), Stare Byliny, Kaliszki, Zawady
Pokaż więcej
Wiesława Jadwiga Klimczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(40,60%)
Katarzyna Przybyłkowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(24,36%)
Dariusz Łopatka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
82
(35,04%)
Okręg 8
Garłów, Małgorzatów (obejmujące wsie Małgorzatów i Zielone), Księża Wola
Pokaż więcej
Arkadiusz Mirosław Szadkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(31,76%)
Halina Skoneczna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(47,65%)
Jarosław Andrzej Bodera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
35
(20,59%)
Okręg 9
Huta Wałowska Janolin (obejmujące miejscowości Huta Wałowska i Janolin), Linków, Rossocha (obejmujące miejscowości Nowa Rossocha i Stara Rossocha), Nowa Wojska
Pokaż więcej
Marek Wyderka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Lutkówka, Wilkowice, Stara Wojska
Pokaż więcej
Kazimierz Sujka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(36,33%)
Janusz Franciszek Stępniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(29,39%)
Jerzy Rochalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
84
(34,29%)
Okręg 11
Kurzeszyn (obejmujące miejscowości Gaj, Kurzeszyn, Kurzeszynek i Nowy Kurzeszyn), Jakubów (obejmujące miejscowości Helenów i Jakubów)
Pokaż więcej
Grażyna Kajtaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(14,66%)
Anna Papież
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(16,92%)
Michał Michalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
182
(68,42%)
Okręg 12
Niwna (obejmujące miejscowości Niwna i Pokrzywna)
Pokaż więcej
Monika Maria Męcina
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(38,33%)
Stanisław Krzysztof Chojecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
111
(61,67%)
Okręg 13
Rogówiec (obejmujące miejscowości Rogówiec i Rossocha), Wołucza
Pokaż więcej
Cezary Działak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
146
(56,59%)
Agnieszka Marta Warulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
112
(43,41%)
Okręg 14
Julianów, Kaleń, Przewodowice (obejmująca miejscowości Julianów Raducki i Przewodowice), Zagórze
Pokaż więcej
Anna Grabarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(31,64%)
Sławomir Woszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(44,00%)
Łukasz Grzywka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
67
(24,36%)
Okręg 15
Konopnica, Żydomice
Pokaż więcej
Halina Kielan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(33,96%)
Aneta Katarzyna Rogalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(33,58%)
Karolina Iwańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MICHALIKA „BEZ PODZIAŁÓW”
87
(32,46%)