Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zdzisław Andrzej Szmyd
359
(11,08%)
-
2
Józef Stanisław Miksiewicz
121
(3,73%)
-
3
Bogusław Aleksander Wasylewicz
123
(3,80%)
-
8
Dorota Maria Gierlach
19
(0,59%)
-
5
Mariusz Słysz
63
(1,94%)
-
6
Mariusz Konieczko
72
(2,22%)
-
7
Jolanta Ewa Rachwał
3
(0,09%)
-
4
Barbara Stanisława Sochacka
35
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”
-
2
Paweł Piotr Ścibor
105
(3,24%)
-
5
Maria Szuba
65
(2,01%)
-
6
Daniel Piotr Malinowski
46
(1,42%)
-
1
Szymon Wojciech Stapiński
495
(15,28%)
-
7
Mateusz Łobaza
31
(0,96%)
-
3
Bogdan Witold Szmyd
96
(2,96%)
-
8
Monika Natalia Ilasz-Szuba
34
(1,05%)
-
4
Aneta Masłyk
83
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA
-
1
Stanisław Michał Szałajko
105
(3,24%)
-
2
Zofia Krach
21
(0,65%)
-
7
Stanisław Antoni Dębiec
7
(0,22%)
-
3
Katarzyna Maria Tercha-Frankiewicz
24
(0,74%)
-
6
Krystian Adam Łukaszyk
7
(0,22%)
-
4
Teresa Maria Dymińska
19
(0,59%)
-
5
Marek Łukasz Matus
52
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW
-
3
Monika Władysława Szarek
19
(0,59%)
-
2
Magdalena Maria Nawłoka
62
(1,91%)
-
1
Adam Paweł Orzechowski
29
(0,90%)
-
4
Krzysztof Mariusz Kielar
24
(0,74%)
-
7
Jakub Brajewski
70
(2,16%)
-
5
Beata Jastrzębska
28
(0,86%)
-
6
Małgorzata Krzysztyńska
46
(1,42%)
-
8
Stanisław Brajewski
8
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
-
6
Andrzej Łach
224
(6,91%)
-
4
Maria Bodzioch
51
(1,57%)
-
3
Maria Janas
128
(3,95%)
-
2
Dorota Maria Kamińska
165
(5,09%)
-
1
Stanisław Marek Bednarz
83
(2,56%)
-
8
Dariusz Bogusław Barański
93
(2,87%)
-
5
Tomasz Jaskółka
106
(3,27%)
-
7
Sylwia Maria Wątróbska
119
(3,67%)
Okręg 2
Grabownica Starzeńska, Humniska, Humniska Skrzyżowanie, Turze Pole, Górki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Katarzyna Joanna Ryba
39
(0,99%)
-
3
Mariola Pilszak
143
(3,63%)
-
4
Krzysztof Antoni Bednarczyk
216
(5,49%)
-
5
Bogdan Piotr Marusia
40
(1,02%)
-
7
Monika Katarzyna Wojtowicz
18
(0,46%)
-
8
Mateusz Piotr Mazur
109
(2,77%)
-
1
Adam Wojciech Rogula
112
(2,84%)
-
9
Jan Szałajko
29
(0,74%)
-
2
Marta Śmigiel
88
(2,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”
-
5
Dorota Jadwiga Fabisiak
126
(3,20%)
-
7
Daniel Piotr Korona
41
(1,04%)
-
9
Justyna Katarzyna Szałajko
53
(1,35%)
-
2
Radosław Jerzy Gromek
170
(4,32%)
-
1
Aleksandra Marta Haudek
205
(5,21%)
-
3
Joanna Maria Futyma
62
(1,57%)
-
4
Stanisław Kułak
172
(4,37%)
-
8
Henryk Franciszek Sowiński
10
(0,25%)
-
6
Kazimierz Józef Zajdel
201
(5,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA
-
7
Henryk Stanisław Bąk
38
(0,96%)
-
3
Ewa Maria Jarosz
16
(0,41%)
-
1
Ewa Elżbieta Florczak
20
(0,51%)
-
4
Zygmunt Wojciech Irzyk
9
(0,23%)
-
5
Zbyszek Sławęcki
14
(0,36%)
-
2
Stanisław Kielar
21
(0,53%)
-
9
Magdalena Ewa Ochałek
4
(0,10%)
-
6
Roman Kazimierz Konieczko
35
(0,89%)
-
10
Dorota Grażyna Szmyd
4
(0,10%)
-
8
Józef Tomoń
8
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW
-
4
Grzegorz Ostrowski
180
(4,57%)
-
3
Kazimierz Antoni Kędra
78
(1,98%)
-
1
Piotr Stanisław Jatczyszyn
259
(6,58%)
-
2
Zbigniew Stanisław Cyganik
324
(8,23%)
-
5
Antoni Mazur
107
(2,72%)
-
10
Aneta Justyna Szałajko
28
(0,71%)
-
7
Piotr Mieczysław Kowalczyk
41
(1,04%)
-
8
Marta Alicja Wrona
13
(0,33%)
-
6
Diana Magdalena Winnicka
16
(0,41%)
-
9
Lucyna Teresa Mazur-Szmigiel
6
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
-
2
Zbigniew Jan Kwiatkowski
212
(5,38%)
-
6
Robert Bronisław Federczak
47
(1,19%)
-
8
Edward Bury
36
(0,91%)
-
3
Elżbieta Struś
103
(2,62%)
-
7
Donata Bosak
14
(0,36%)
-
9
Katarzyna Maria Nastał
43
(1,09%)
-
5
Zofia Lasek
116
(2,95%)
-
1
Kazimierz Tympalski
223
(5,66%)
-
4
Maciej Jan Zubel
77
(1,96%)
-
10
Tadeusz Łukasz Masłyk
12
(0,30%)
Okręg 3
Stara Wieś, Przysietnica, Zmiennica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogdan Stanisław Duplaga
335
(9,39%)
-
4
Józef Tomkiewicz
127
(3,56%)
-
7
Adam Wania
102
(2,86%)
-
2
Urszula Tesznar
174
(4,88%)
-
6
Anna Magdalena Guz
37
(1,04%)
-
5
Zbigniew Józef Bąk
68
(1,91%)
-
3
Wanda Mazur
112
(3,14%)
-
8
Jadwiga Anna Buczkowicz
19
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”
-
2
Marcin Kolbuch
87
(2,44%)
-
6
Anna Supel
20
(0,56%)
-
5
Zygmunt Paweł Pilip
28
(0,79%)
-
3
Marta Niemiec
49
(1,37%)
-
8
Joanna Elżbieta Szmyd
14
(0,39%)
-
4
Anna Maria Kalińska
87
(2,44%)
-
7
Dariusz Kazimierz Żmuda
63
(1,77%)
-
1
Grzegorz Pietryka
157
(4,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS-WSPÓLNA NIE PRYWATNA
-
6
Beata Elżbieta Ćwiąkała
5
(0,14%)
-
3
Sebastian Gierlach
4
(0,11%)
-
4
Anna Katarzyna Rysz
3
(0,08%)
-
1
Władysław Wojciech Macios
13
(0,36%)
-
7
Anna Teresa Dudek
8
(0,22%)
-
5
Zbigniew Michał Babirecki
12
(0,34%)
-
8
Marcin Adam Dąbrowiecki
6
(0,17%)
-
9
Anna Czech
7
(0,20%)
-
2
Aleksandra Szczepek
34
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW
-
9
Krystyna Gładysz
41
(1,15%)
-
1
Paweł Mieczysław Froń
312
(8,75%)
-
7
Małgorzata Ścibor
77
(2,16%)
-
4
Krzysztof Chrobak
95
(2,66%)
-
6
Wiesław Antoni Fic
26
(0,73%)
-
5
Marzena Maria Wolanin
50
(1,40%)
-
8
Ryszard Jan Data
28
(0,79%)
-
3
Anna Żmuda
67
(1,88%)
-
2
Tomasz Rzepka
225
(6,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
-
1
Andrzej Rzepka
197
(5,52%)
-
9
Lucyna Ewa Szydłowska
150
(4,21%)
-
2
Krzysztof Kosztyła
143
(4,01%)
-
7
Mariusz Leń
19
(0,53%)
-
6
Agata Anna Dąbrowska
17
(0,48%)
-
3
Daniel Ryszard Boroń
202
(5,66%)
-
8
Sylwia Magdalena Dobosz
22
(0,62%)
-
4
Elżbieta Mąkosa
72
(2,02%)
-
5
Adam Józef Pomykała
252
(7,07%)