Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część miejscowości Tykocin, tj. ulice: Ogrodowa, Poświętna, 11 Listopada, Zacerkiewna, Szkolna, Zagumienna, Tykocin Kolonia Nowe Miasto, Tykocin Kolonia Kaczorowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Marta Alicja Białecka
51
(15,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Emil Wesołowski
238
(73,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Elżbieta Cimoch
37
(11,35%)
Okręg 2
Część miejscowości Tykocin, tj. ulice: Włodzimierza Puchalskiego, Jana Gasztołda, Zygmunta Glogera, Łukasza Górnickiego, Klasztorna, Jana Kochanowskiego, Krzysztofa Wiesiołowskiego, Choroszczańska, Jordyka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Grażyna Baczewska
97
(33,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Renata Kamińska
166
(56,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Barbara Gębała
30
(10,24%)
Okręg 3
Część miejscowości Tykocin, tj. ulice: Bernardyńska, Stary Rynek, Złota, Sokołowska, Holendry, Kozia, Kombatantów, Piekarska, Nadkanalna, 27 Maja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Radosław Kopczewski
66
(30,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Jarosław Malinowski
149
(69,30%)
Okręg 4
Część miejscowości Tykocin, tj. ulice: Plac Czarnieckiego, Browarna, Zatylna, Józefa Piłsudskiego, Kaczorowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Stefan Wysocki
98
(44,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Arkadiusz Kwiatkowski
124
(55,86%)
Okręg 5
Broniszewo, Stelmachowo, kol. Stelmachowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Jerzy Augustynowicz
51
(35,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Kamil Kurowski
79
(54,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Magdalena Komarowska
15
(10,34%)
Okręg 6
Kapice Stare, Kapice Lipniki, Jeżewo Stare, Jeżewo Nowe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Agnieszka Nieciecka
109
(47,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Karol Gogolewski
63
(27,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Elżbieta Szafrankowska-Kurzyna
39
(16,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
18
Aleksander Czyżewski
19
(8,26%)
Okręg 7
Saniki, Sawino
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Józef Kowalewski
29
(11,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Marek Bystrowski
81
(30,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Małgorzata Sadowska
37
(14,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
18
Stanisław Rogalewski
115
(43,89%)
Okręg 8
Kiślaki, Krosno, Łazy Duże, Łazy Małe, Słomianka, Szafranki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Wiesław Rutkowski
42
(30,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Krzysztof Korziński
95
(67,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Bogna Ewelina Kitlas
3
(2,14%)
Okręg 9
Tatary, Piaski, Łaziuki, Żuki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Roman Klimaszewski
122
(80,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Robert Bogdanowicz
29
(19,21%)
Okręg 10
Hermany, Łopuchowo, Nieciece, Kiermusy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Mikołaj Sokólski
181
(80,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
18
Tadeusz Tyborowski
45
(19,91%)
Okręg 11
Bagienki, Dobki, Lipniki, Popowlany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Antoni Janusz Sowiński
71
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Anna Barbara Kossakowska
71
(50,00%)
Okręg 12
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Wioleta Wiśniewska
78
(44,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Piotr Potocki
96
(55,17%)
Okręg 13
Leśniki, Rzędziany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Tomasz Rzędzian
47
(23,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Małgorzata Nartowicz
80
(40,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Sławomir Kulikowski
26
(13,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LUDOWE
-
18
Ireneusz Żendzian
44
(22,34%)
Okręg 14
Pajewo, Radule
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Alicjan Kazimierz Maleszko
38
(24,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Dariusz Grudziński
117
(75,48%)
Okręg 15
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHLEBOWICZA WIARYGODNOŚĆ
-
17
Dorota Sadowska
45
(29,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRO NASZYCH MIESZKAŃCÓW”
-
16
Mariola Malinowska
86
(56,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY TYKOCIN
-
15
Marcin Gołębiewski
21
(13,82%)