Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Leśniewice-Lisica, Sieraków, Sierakówek-Kleniew, Marianów Sierakowski
Pokaż więcej
Adam Wasielewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(6,97%)
Przemysław Paweł Świdrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
118
(26,52%)
Kamil Balcerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PIOTROWSKI
206
(46,29%)
Marek Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(20,22%)
Okręg 2
Bielawy, Gaśno, Jaworek, Łokietnica, Mysłownia Nowa, Zwoleń
Pokaż więcej
Marek Janusz Solarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(43,99%)
Agnieszka Rybicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PIOTROWSKI
51
(16,14%)
Stanisław Komorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(39,87%)
Okręg 3
Helenów, Lucień
Pokaż więcej
Jarosław Ireneusz Pietrowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(41,30%)
Mirosław Nowacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
189
(58,70%)
Okręg 4
Kazimierzów, Klusek, Choinek, Miałkówek-Budy Lucieńskie
Pokaż więcej
Sławomir Kosiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(25,67%)
Edmund Wałęsa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
44
(13,13%)
Roman Murawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PIOTROWSKI
110
(32,84%)
Zygmunt Kieplin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(28,36%)
Okręg 5
Anielin, Feliksów, Halinów, Kiełpieniec-Mniszek-Skoki, Nowa Wieś, Skrzany, Stanisławów Skrzański
Pokaż więcej
Katarzyna Stanisława Wilamowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
19
(5,52%)
Jolanta Kiełbasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
84
(24,42%)
Jolanta Elżbieta Sulma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PIOTROWSKI
164
(47,67%)
Przemysław Wójkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(22,38%)
Okręg 6
Bierzewice, Legarda, Podgórze
Pokaż więcej
Ireneusz Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
76
(16,03%)
Włodzimierz Władysław Tomczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(23,63%)
Elżbieta Tyszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PIOTROWSKI
286
(60,34%)
Okręg 7
Bolesławów, Emilianów, Rogożewek, Stefanów
Pokaż więcej
Krzysztof Paweł Basiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
91
(23,21%)
Piotr Skibiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
145
(36,99%)
Mariola Dan - Liberadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PIOTROWSKI
156
(39,80%)
Okręg 8
Białotarsk, Gulewo, Józefków, Rębów
Pokaż więcej
Cezary Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
37
(11,46%)
Krzysztof Kawczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(31,27%)
Janusz Daniel Brudnowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
185
(57,28%)
Okręg 9
Huta Nowa-Aleksandrynów-Zuzinów, Dąbrówka, Górki Drugie, Marianka-Górki Pierwsze
Pokaż więcej
Tomasz Artur Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
98
(27,84%)
Maria Ewa Jaworska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(25,00%)
Piotr Paweł Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PIOTROWSKI
166
(47,16%)
Okręg 10
Budy Kozickie, Krzywie, Nagodów-Rumunki
Pokaż więcej
Bożena Balcerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
58
(15,63%)
Renata Kędzierska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(32,88%)
Zbigniew Stanisław Osmałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
111
(29,92%)
Monika Magdalena Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(21,56%)
Okręg 11
Baby Dolne-Rybne, Baby Górne-Zieleniec, Solec-Wrząca
Pokaż więcej
Ewa Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
166
(48,26%)
Waldemar Andrzej Broda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(31,40%)
Jolanta Małgorzata Kodłubaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PIOTROWSKI
45
(13,08%)
Grzegorz Ledzion
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(7,27%)
Okręg 12
Kozice-Polesie, Sałki-Lipa-Ruszków, Strzałki-Osada
Pokaż więcej
Małgorzata Cichocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
77
(20,16%)
Piotr Mitura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(18,32%)
Stanisław Zdzisław Wasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
161
(42,15%)
Adam Paszotta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(19,37%)
Okręg 13
Jastrzębia, Osiny, Sokołów
Pokaż więcej
Witold Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(22,37%)
Magdalena Olczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
59
(26,94%)
Krzysztof Penkala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(50,68%)
Okręg 14
Belno-Pomarzanki, Niecki, Zaborów Nowy-Huta Zaborowska, Zaborów Stary-Stanisławów
Pokaż więcej
Agnieszka Maciejewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(9,03%)
Marek Balcerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
193
(67,01%)
Dominik Janiszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(23,96%)
Okręg 15
Białe-Antoninów, Gorzewo-Marianów
Pokaż więcej
Piotr Lemański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”
179
(36,83%)
Edyta Baranowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(16,87%)
Jędrzej Seweryn Kałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
84
(17,28%)
Marzena Agnieszka Staniszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(29,01%)