Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Brzozów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
-
6
Maria Barbara Leń
64
(0,60%)
-
7
Marek Ciesielski
62
(0,58%)
-
9
Łukasz Józef Skubisz
64
(0,60%)
-
10
Tadeusz Iwanowski
63
(0,59%)
-
2
Halina Bożena Wilk
69
(0,65%)
-
4
Ewa Agata Toczek
50
(0,47%)
-
5
Stanisław Szarek
321
(3,02%)
-
3
Czesław Michał Kędra
127
(1,20%)
-
1
Janusz Maciej Draguła
307
(2,89%)
-
8
Justyna Maria Kopera
20
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”
-
1
Paweł Janusz Baran
298
(2,81%)
-
2
Wioletta Anna Jurczak
132
(1,24%)
-
4
Magdalena Korona
392
(3,69%)
-
3
Stanisław Niedzielski
295
(2,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
-
6
Barbara Jadwiga Dudek
230
(2,17%)
-
7
Dominik Eugeniusz Arendarczyk
279
(2,63%)
-
10
Marek Wacek
708
(6,67%)
-
1
Stanisław Mieczysław Pilszak
328
(3,09%)
-
2
Dariusz Ryszard Kamiński
380
(3,58%)
-
3
Dorota Anna Długosz
128
(1,21%)
-
4
Stanisław Józef Chrobak
509
(4,80%)
-
5
Roman Szarek
262
(2,47%)
-
8
Marta Graboń
140
(1,32%)
-
9
Jolanta Łuksa
182
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW
-
2
Piotr Paweł Buczek
194
(1,83%)
-
10
Damian Kierek
116
(1,09%)
-
1
Edward Sabik
227
(2,14%)
-
3
Monika Teresa Szczepek
58
(0,55%)
-
6
Marek Ostrowski
62
(0,58%)
-
5
Dorota Helena Schmidt
90
(0,85%)
-
4
Lucjan Paweł Czech
182
(1,71%)
-
9
Katarzyna Milczanowska
64
(0,60%)
-
7
Danuta Stefania Krzyżanowska
82
(0,77%)
-
8
Wojciech Marian Kozubal
60
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Kamila Paulina Sobaś
102
(0,96%)
-
9
Jan Józef Gil
42
(0,40%)
-
4
Małgorzata Wolanin
69
(0,65%)
-
1
Stanisław Pytlak
279
(2,63%)
-
3
Bogusław Wojciech Surmacz
84
(0,79%)
-
2
Grzegorz Florek
140
(1,32%)
-
8
Agata Pytlowana-Dębiec
19
(0,18%)
-
6
Eugeniusz Bieńczak
35
(0,33%)
-
7
Katarzyna Zofia Kufel
53
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Henryk Kozik
1 178
(11,10%)
-
2
Marek Artur Styczkiewicz
571
(5,38%)
-
4
Łukasz Jacek Haduch
291
(2,74%)
-
3
Grzegorz Florek
378
(3,56%)
-
7
Maria Karnas
85
(0,80%)
-
5
Tomasz Edward Bartnicki
362
(3,41%)
-
6
Anna Wojdanowska-Podulka
104
(0,98%)
-
8
Agnieszka Szczepek
123
(1,16%)
-
10
Jan Andrzej Giefert
54
(0,51%)
-
9
Magdalena Anna Śmigiel
99
(0,93%)
Okręg 2
gminy: Dydnia, Nozdrzec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
-
5
Elżbieta Grażyna Ogrodnik
39
(0,59%)
-
1
Jacek Zbigniew Adamski
1 082
(16,39%)
-
2
Mieczysław Sylwester Barć
718
(10,88%)
-
3
Henryk Bolesław Dąbrowiecki
242
(3,67%)
-
6
Barbara Tokarz
22
(0,33%)
-
4
Agata Duda
307
(4,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”
-
1
Artur Maciej Lisowski
23
(0,35%)
-
3
Diana Elżbieta Lisowska
7
(0,11%)
-
2
Maciej Józef Irzyk
28
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
-
1
Jarosław Stanisław Dąbrowski
213
(3,23%)
-
2
Marek Wojciech Wojtowicz
102
(1,55%)
-
5
Wiesława Elżbieta Czerkies
37
(0,56%)
-
3
Dariusz Piotr Sawczak
342
(5,18%)
-
4
Agnieszka Blama
129
(1,95%)
-
6
Monika Kwolek
39
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Kazimierz Sokołowski
114
(1,73%)
-
1
Zdzisław Gładysz
506
(7,67%)
-
2
Dorota Bluj
501
(7,59%)
-
3
Adam Skotnicki
119
(1,80%)
-
6
Justyna Katarzyna Naleśnik
76
(1,15%)
-
5
Małgorzata Borkowska
71
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wiesław Marchel
735
(11,13%)
-
2
Elżbieta Adela Kot
387
(5,86%)
-
4
Jan Franciszek Kopija
221
(3,35%)
-
6
Barbara Magdalena Hadam-Toczek
82
(1,24%)
-
5
Zdzisław Kazimierz Socha
218
(3,30%)
-
3
Halina Skotnicka
241
(3,65%)
Okręg 3
gminy: Domaradz, Haczów, Jasienica Rosielna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH
-
9
Karina Zywar
70
(0,76%)
-
5
Jan Aleksander Prejsnar
145
(1,57%)
-
6
Anna Strącel
38
(0,41%)
-
1
Zygmunt Błaż
898
(9,74%)
-
8
Małgorzata Wolanin
244
(2,65%)
-
2
Stanisław Maciej Drabek
479
(5,20%)
-
3
Tomasz Tadeusz Szarek
322
(3,49%)
-
7
Ryszard Stanisław Wesołowski
481
(5,22%)
-
4
Anna Teresa Pojnar
117
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”
-
1
Mateusz Łukasz Mikoś
158
(1,71%)
-
3
Piotr Obłój
32
(0,35%)
-
2
Wioletta Agnieszka Toczek
38
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA
-
2
Agnieszka Anna Adamczyk
97
(1,05%)
-
1
Marek Chęć
625
(6,78%)
-
5
Maria Zofia Owoc
98
(1,06%)
-
3
Robert Adam Sokołowski
202
(2,19%)
-
4
Marek Michał Ćwiąkała
296
(3,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Sylwester Jan Kmiotek
76
(0,82%)
-
5
Barbara Krystyna Ryba
29
(0,31%)
-
4
Bogdan Krzysztof Nycz
53
(0,57%)
-
1
Piotr Michał Wrona
312
(3,38%)
-
3
Janusz Jacek Barański
52
(0,56%)
-
2
Edward Rozenbajgier
188
(2,04%)
-
6
Agata Kołodziej
172
(1,87%)
-
8
Małgorzata Agnieszka Frańczak
62
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jerzy Aleksander Kuczma
1 176
(12,76%)
-
1
Adam Jajko
875
(9,49%)
-
3
Jan Alfons Pilch
463
(5,02%)
-
4
Janusz Stanisław Data
656
(7,12%)
-
5
Beata Bieda
131
(1,42%)
-
7
Konrad Wojciech Śnieżek
327
(3,55%)
-
6
Małgorzata Katarzyna Gerlach
89
(0,97%)
-
8
Joanna Nogaj
60
(0,65%)
-
9
Justyna Herbut
157
(1,70%)