Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatulice: Bohaterów, Dolniańska, Grunwaldzka, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Krótka, Łysa Góra, Marii Konopnickiej, Marii Rodziewiczówny, Polna, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Wincentego Pola
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Dominikańska, Farna, Henryka Sienkiewicza, Jana Cetnarskiego, Jana Kilińskiego, Józefa Piłsudskiego-numery nieparzyste od nr 1 - 73, numery parzyste od nr 2 - 28 i 70 - 98, Juliusza Słowackiego, Konstantego Danielewicza, Kowalska, Królowej Elżbiety, Łukasiewicza i Zeha, Ottona z Pilczy, Plac Sobieskiego, Podwale, Rynek, Rzeźnicza, Tadeusza Rejtana, Wałowa, Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Adama Asnyka, Boczna Kasprowicza, Bolesława Chrobrego, Chopina od nr 1 do nr 12, Jagiellońska, Jana Kasprowicza, Kościuszki nr 17, Ludwika Solskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Modrzewiowa, Osiedle Trześnik, Osiedle Władysława Sikorskiego, Piekarska, Podzamcze, Stanisława Moniuszki, Władysława Sikorskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Aleksandra Fredry, Artura Grottgera, Bolesława Prusa, Fryderyka Chopina od nr 13 do końca numeracji, Harcerska, Hrabska, Hugo Kołłątaja, Juliana Przybosia, Kazimierza Kralczyńskiego, K. I. Gałczyńskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Łowiecka, Partyzantów, Pod Bażantarnią, Stanisława Staszica, Szkolna, Wiosny Ludów, Władysława Orkana, Orląt Łańcuckich, Zamknięta, Zielona-numery parzyste od nr 2 do nr 54 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 63, Zygmunta Krasińskiego, Składowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Gen. Józefa Sowińskiego, Graniczna, Kazimierza Wielkiego, Lipowa, Mikołaja Reja, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Powstania Styczniowego, Sybiraków, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 16 i od nr 18 do końca numeracji, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zielona-numery parzyste od nr 58 do końca numeracji i numery nieparzyste od nr 69 do końca numeracji.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Adama Mickiewicza, Armii Krajowej-numery nieparzyste od nr 25 do końca numeracji, Bolesława Żardeckiego, Gabriela Narutowicza, Ignacego Paderewskiego, Kwiatowa, Osiedle 3 - go Maja, Sokoła, Tkacka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: 3 - go Maja, Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, Braci Śniadeckich, Elizy Orzeszkowej, Górne, Józefa Bema, Mikołaja Kopernika, Mjr Henryka Sucharskiego, Pułkownika Ignacego Szpunara, Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli, Potockich, Słoneczna, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Wincentego Stysia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Armii Krajowej-numery parzyste od nr 2 do końca numeracji, Bohaterów Westerplatte, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Mościckiego, Janusza Kusocińskiego, Królowej Jadwigi, Rodziny Ulmów, Romualda Traugutta, Stefana Czarnieckiego, Walerego Wróblewskiego, Wandy Rutkiewicz
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Osiedle Gen. Stanisława Maczka-bloki od nr 1 - 6 i od nr 10 - 12, Jana Matejki od nr 10 do końca numeracji, Józefa Piłsudskiego nr 66, 68
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Osiedle Gen. Stanisława Maczka-bloki od nr 7 - 9 i od nr 13 - 20, Jana Matejki od nr 1 - 9, Józefa Piłsudskiego-numery parzyste od nr 30 - 64
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: 10 Pułku Strzelców Konnych, 29 Listopada-numery nieparzyste od nr 1 - 47, numery parzyste od nr 2 - 98, Batalionów Chłopskich, Stefana Batorego, Wąska, Józefa Ignacego Kraszewskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: 29 Listopada-numery nieparzyste od nr 49 do końca numeracji i numery parzyste od nr 100 do końca numeracji, Bartosza Głowackiego, Józefa Piłsudskiego-numery nieparzyste od nr 75 do końca numeracji i numery parzyste od nr 100 do końca numeracji, Skotnik, Władysława Grabskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Dębnik, Głuchowska, Henryka Dąbrowskiego, Jana Kochanowskiego od nr 2 do końca numeracji, Łąkowa, Romana Turka, Władysława Reymonta, Zwierzyniec
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Kąty, Podwisłocze, Podzwierzyniec od nr 1 - 40 i od nr 42 do końca numeracji, Przemysłowa, Wiejska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Jana Kochanowskiego od nr 1A - 1E, Podzwierzyniec 41 i 41A
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów