Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowa Sól

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Ciepielów, Nowe Żabno, Stara Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Syćko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Kiełcz: ul. Cicha, Dębowa, Krótka, Kolejowa, Leśna, Lipowa, Odrzańska, Poprzeczna, Szosa Bytomska, Wąska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Grządko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    55 (37,16%)

    Zbigniew Ogrodniczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    93 (62,84%)

    Okręg 3

    Kiełcz: ul. Nowa, Osiedlowa, Przyszłości, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Szeroka, Szkolna, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Marta Kieliszczyk-Grela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    97 (54,49%)

    Kazimiera Stalewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    81 (45,51%)

    Okręg 4

    Przyborów: ul. Cmentarna, Nowa, Nowosolska, Podwale, Wąska, Zaułek, Leśniczówka Odra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Młynarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    130 (70,65%)

    Ernest Dominik Łuszczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    54 (29,35%)

    Okręg 5

    Przyborów: ul. Dębowa, Długa, Drzewna, Klonowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Okrężna, Podgórna, Szeroka, Leśniczówka Porębów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Majewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    82 (50,00%)

    Ireneusz Getz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    82 (50,00%)

    Okręg 6

    Przyborów: ul. Boczna, Czysta, Kasztanowa, Łąkowa, Odrzańska, Osiedlowa, Polna, Południowa, Słoneczna, Strażacka, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Daniel Kołpaczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    114 (59,38%)

    Anna Maria Domańska-Frankowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    78 (40,63%)

    Okręg 7

    Lubieszów od nr 1 do nr 45, Wrociszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Ficner

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    132 (50,00%)

    Elwira Stanisława Sroczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    132 (50,00%)

    Okręg 8

    Rudno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Maria Adamczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    121 (41,16%)

    Kazimierz Statkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    173 (58,84%)

    Okręg 9

    Lubieszów od nr 45A do końca, ulice: Osiedle Leśne, Osiedle nad Stawem, Osiedle Słoneczne, Osiedle Zielona Polana, Osiedle Zielone Wzgórze, Lelechów, Stary Staw

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Sylwester Kozak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    76 (24,92%)

    Monika Jadwiga Ostrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    141 (46,23%)

    Barbara Wiesława Malczuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    88 (28,85%)

    Okręg 10

    Lipiny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Franciszek Gąsior

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    108 (52,43%)

    Daria Legieta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    98 (47,57%)

    Okręg 11

    Stany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Smalec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    28 (20,74%)

    Paweł Zuterek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    107 (79,26%)

    Okręg 12

    Chełmek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Zarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    109 (61,93%)

    Monika Rozalia Bubel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    67 (38,07%)

    Okręg 13

    Lubięcin od nr 1 do 43C, 46, 87 do 120A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Posyniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    93 (50,54%)

    Marzena Beata Ryżów

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    91 (49,46%)

    Okręg 14

    Buczków, Lubięcin nr 44, 45, 47 do 86A, 121, przysiółek: Drogoniów, Radosławice, Stawy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Pawlik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    83 (45,36%)

    Sylwia Radziej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    100 (54,64%)

    Okręg 15

    Dąbrowno, przysiółek: Okopiec, Jeziorna, przysiółek: Józefów, Jodłów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Kasprzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELA BOJKO

    0 (0,00%)