Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Joanna Wiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
11
(8,15%)
Marzena Masztalerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
11
(8,15%)
Weronika Helena Machul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
42
(31,11%)
Sebastian Leszko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(28,89%)
Marek Masztalerz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(23,70%)
Okręg 2
Korzeniów: 1 - 7, 103 - 111, 114 - 118 parzyste, 120 - 122 , 124, od 127 do końca
Pokaż więcej
Kinga Kapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
15
(12,61%)
Adrian Kapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ
45
(37,82%)
Monika Goluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
24
(20,17%)
Urszula Katarzyna Kuźlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
35
(29,41%)
Okręg 3
Korzeniów: 8 - 102, 112, 113 - 119 nieparzyste, 123 - 125 nieparzyste, 126 - 126B
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
4
(3,01%)
Lucyna Bożena Strąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ
51
(38,35%)
Marta Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
37
(27,82%)
Renata Barbara Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
41
(30,83%)
Okręg 4
Białki Dolne: 1 - 81, od 99 do końca
Pokaż więcej
Teresa Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
20
(14,39%)
Jacek Czesław Beczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ
39
(28,06%)
Mariola Urszula Buczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
31
(22,30%)
Aldona Łukasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
26
(18,71%)
Andrzej Sokołowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(16,55%)
Okręg 5
Białki Dolne: 82 - 98, Białki Górne
Pokaż więcej
Kamil Pyrka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
15
(13,39%)
Dariusz Andrzej Grzechnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ
15
(13,39%)
Janina Władysława Grudka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
21
(18,75%)
Marlena Brodowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
31
(27,68%)
Magdalena Katarzyna Kryczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(26,79%)
Okręg 6
Ułęż: od 206 do końca, Żabianka
Pokaż więcej
Michał Zygmunt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
10
(8,06%)
Mirosław Marian Majek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
19
(15,32%)
Jagoda Zdrojewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
61
(49,19%)
Aneta Grabska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(27,42%)
Okręg 7
Ułęż: 112 - 205
Pokaż więcej
Krystian Józef Feruga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
25
(16,13%)
Aleksandra Noworolnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ
17
(10,97%)
Jerzy Grudka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
27
(17,42%)
Halina Leokadia Olszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
27
(17,42%)
Elżbieta Teresa Wojtachnio
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(38,06%)
Okręg 8
Ułęż: 1 - 111
Pokaż więcej
Przemysław Paweł Parzyszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
37
(34,58%)
Monika Ewa Kuś
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1
(0,93%)
Kamil Piotr Grudka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
29
(27,10%)
Anita Anna Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
27
(25,23%)
Roman Andrzej Gągała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(12,15%)
Okręg 9
Andrzej Sławomir Chojdak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
19
(15,08%)
Józef Stanisław Chadaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
40
(31,75%)
Magdalena Bielecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
67
(53,17%)
Okręg 10
Sobieszyn: 1 - 54, 224 - 290
Pokaż więcej
Michał Marcin Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
23
(27,06%)
Adam Albert Grzechnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ
4
(4,71%)
Monika Pawłowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
8
(9,41%)
Dorota Stosio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
14
(16,47%)
Jakub Grzechnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
17
(20,00%)
Agnieszka Magda Sekita
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(22,35%)
Okręg 11
Sobieszyn: 55 - 139, 143 - 222
Pokaż więcej
Agnieszka Winnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ
43
(32,09%)
Michał Kamela
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
20
(14,93%)
Wiesława Goluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
17
(12,69%)
Paweł Tomasz Wojtaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
54
(40,30%)
Okręg 12
Sobieszyn: 140 - 142E, 223, od 291 do końca
Pokaż więcej
Zbigniew Goc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
5
(5,56%)
Anna Maria Grad
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6
(6,67%)
Marek Stosio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
25
(27,78%)
Kazimierz Makuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
21
(23,33%)
Piotr Naczas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(36,67%)
Okręg 13
Podlodów, Podlodówka
Pokaż więcej
Marcin Sęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
10
(9,80%)
Tomasz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ
22
(21,57%)
Zbigniew Mich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
27
(26,47%)
Edyta Iwona Kopacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
38
(37,25%)
Małgorzata Ryszkowska-Mich
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(4,90%)
Okręg 14
Lendo Ruskie
Pokaż więcej
Stanisław Józef Biadun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
11
(13,41%)
Grzegorz Mariusz Stachnio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ
24
(29,27%)
Szymon Piotr Ciołek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7
(8,54%)
Wacław Ajdakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE
22
(26,83%)
Elżbieta Grzechnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ
18
(21,95%)
Okręg 15
Jadwiga Ciota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ
27
(37,50%)
Stanisław Ryszard Szczepański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BEZPIECZNA I PRZYJAZNA GMINA"
45
(62,50%)