Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jutrosin ulice: Izydora Kaminiarza, Polna, Powstańców
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Ireneusz Franciszek Mikołajewski
128
(64,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Małgorzata Flak
69
(35,03%)
Okręg 2
Jutrosin ulice: Dolna, Dworcowa, Garncarska, Krótka, Rynek, Szkolna, T. Kościuszki, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Marian Jakubowski
60
(26,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Zygmunt
35
(15,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Mariusz Kazimierz Grzywaczewski
83
(36,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY JUTROSIN
-
16
Beata Katarzyna Gawrecka
52
(22,61%)
Okręg 3
Jutrosin ulice: Kwiatowa, Ogrodowa, Podgórna, Sportowa, Wrocławska, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Mateusz Pawlak
76
(30,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Szymon Koszarek
59
(23,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Halina Maria Kaźmierska
82
(32,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY JUTROSIN
-
16
Katarzyna Herbik
32
(12,85%)
Okręg 4
Jutrosin ulice: A. Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, H. Sienkiewicza, Jana Gawrońskiego, Kasztanowa, Klonowa, Lawendowa, 700 - lecia, Lipowa, Słoneczna, Bolesława Prusa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Zuziak
82
(25,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Karol Lech Wieczorek
129
(40,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY JUTROSIN
-
16
Łukasz Marek Mikołajewski
105
(33,23%)
Okręg 5
Sołectwa: Grąbkowo, Nowy Sielec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Bogumiła Barbara Felisiak
44
(24,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Michalak
22
(12,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Jola Maria Woroch
117
(63,93%)
Okręg 6
Sołectwa: Płaczkowo, Stary Sielec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Grażyna Maria Bobrowska
45
(24,46%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Kozica
94
(51,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Bożena Maria Michalak
45
(24,46%)
Okręg 7
Sołectwa: Bartoszewice, Rogożewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Tomasz Guziołek
83
(48,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogusław Stanisław Grzywaczewski
18
(10,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY JUTROSIN
-
16
Edyta Maria Grześkowiak
71
(41,28%)
Okręg 8
Sołectwa: Bielawy, Nad Stawem, Pawłowo, Piskornia, Szymonki, Zmysłowo, Zygmuntowo, Żydowski Bród
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Łucjan Seweryn Stróżyński
23
(10,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Franciszek Żmuda
70
(30,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Jolanta Magdalena Kapała
92
(40,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY JUTROSIN
-
16
Ernest Piotr Mieczkowski
45
(19,57%)
Okręg 9
Sołectwo Dubin od nr 1 do nr 97
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Justyna Plewa
67
(32,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dominika Jasińska
20
(9,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Dawid Kaczmarek
119
(57,77%)
Okręg 10
Sołectwa: Dubin od nr 98 do końca, Wielki Bór, Zaborowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Anna Kapała
71
(38,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Mirosława Teresa Antkowiak
112
(61,20%)
Okręg 11
Sołectwo Domaradzice, Domaradzice-Borek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Janina Machowicz
66
(37,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Lis
57
(32,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Angelika Przewoźna
53
(30,11%)
Okręg 12
Sołectwo Śląskowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Stróżyk
57
(46,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Bożena Maria Maćkowiak
66
(53,66%)
Okręg 13
Sołectwo Szkaradowo od nr 1 do nr 126, Bonowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Barteczka
140
(58,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Jerzy Stanisław Jarosz
99
(41,42%)
Okręg 14
Sołectwo Szkaradowo od nr 127 do końca, Katarzynowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Mariusz Wybierała
73
(31,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Fabian Małecki
159
(68,53%)
Okręg 15
Sołectwa: Janowo, Jeziora, Ostoje, Stasin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY ZIEMI JUTROSIŃSKIEJ
-
17
Tadeusz Teofil Owczarek
12
(4,49%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Walerian Zbigniew Kalka
58
(21,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
18
Jerzy Jakub Zaradny
28
(10,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY JUTROSIN
-
16
Marta Łukowiak
51
(19,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANOWA, JEZIOR, OSTÓJ, BONOWA
-
19
Mateusz Janicki
118
(44,19%)