Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bałtów
Pokaż więcej
Jan Grzęda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(25,25%)
Jarosław Osiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
151
(74,75%)
Okręg 2
Sołectwo Borysów
Pokaż więcej
Marcin Feldman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
101
(47,42%)
Grzegorz Strzałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE SĄSIEDZTWO GRZEGORZA STRZAŁKOWSKIEGO
112
(52,58%)
Okręg 3
Sołectwo Kośmin
Pokaż więcej
Marianna Helena Poduch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(21,25%)
Krystian Lendas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
126
(78,75%)
Okręg 4
Sołectwo Kotliny
Pokaż więcej
Tadeusz Cieśla
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(40,00%)
Teresa Gruda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
87
(60,00%)
Okręg 5
Sołectwo Osiny od nr domu 1 do nr domu 63 i od nr domu 220 do nr domu 292 oraz Osiny Zdung
Pokaż więcej
Leszek Stanisław Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Osiny od nr domu 64 do nr domu 219A
Pokaż więcej
Zbigniew Kazimierz Sosnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(42,40%)
Jan Trybuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
144
(57,60%)
Okręg 7
Sołectwa: Jaworów, Parafianka
Pokaż więcej
Jan Micka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(21,15%)
Andrzej Potyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
123
(78,85%)
Okręg 8
Sołectwa: Skrudki, Wilczanka
Pokaż więcej
Iwona Monika Biber
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(19,78%)
Joanna Rogala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
106
(39,55%)
Zbigniew Kozdrój
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(40,67%)
Okręg 9
Sołectwa: Cezaryn, Strzyżowice
Pokaż więcej
Leszek Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Wola Osińska
Pokaż więcej
Tadeusz Białota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(25,00%)
Krzysztof Piotr Turski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
132
(75,00%)
Okręg 11
Sołectwo Zagrody
Pokaż więcej
Tadeusz Jan Stachyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Żerdź
Pokaż więcej
Anna Izabela Pszczoła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(26,27%)
Marcin Barański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
160
(73,73%)
Okręg 13
Sołectwo Żyrzyn: ul. Górna, ul. Leśna, ul. Spacerowa, ul. Powstania Styczniowego, ul. Zielona i część ul. Tysiąclecia od nr domu 1 do nr domu 30
Pokaż więcej
Tadeusz Kijak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(17,15%)
Sebastian Zbigniew Walaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
198
(82,85%)
Okręg 14
Sołectwo Żyrzyn: ul. Ogrodowa, ul. Plebańska i część ul. Tysiąclecia od nr domu 31 do nr domu 142
Pokaż więcej
Arkadiusz Michna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(36,78%)
Zbigniew Waldemar Matraszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
153
(63,22%)
Okręg 15
Sołectwo Żyrzyn: ul. Polna, ul. Partyzantów, ul. Pałacowa i część ul. Tysiąclecia od nr domu 143 do nr domu 173
Pokaż więcej
Zbigniew Rybak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(37,93%)
Tomasz Guz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ BUJEK
126
(62,07%)