Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa: Sieńsko od nr 1 do nr 81
Pokaż więcej
Anna Rozalia Łukasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(35,83%)
Marek Stefan Piotrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(34,17%)
Marcin Paweł Milik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
36
(30,00%)
Okręg 2
Część sołectwa: Sieńsko od nr 82 do końca
Pokaż więcej
Mariusz Zygmunt Wawrzyło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(40,87%)
Zbigniew Stanisław Paliborek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
36
(31,30%)
Robert Artur Capiga
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
32
(27,83%)
Okręg 3
Część sołectwa: Rożnica od nr 1 do nr 96 i numery 113, 114, 116, 120, 124, 125, 129, 130, 131
Pokaż więcej
Jolanta Małgorzata Piotrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(45,19%)
Krzysztof Adam Purchała
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
74
(54,81%)
Okręg 4
Część sołectwa: Rożnica od 97 do końca, z wyłączeniem numerów 113, 114, 116, 120, 124, 125, 129, 130, 131
Pokaż więcej
Artur Stanisław Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
45
(40,18%)
Robert Stanisław Cieśliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(59,82%)
Okręg 5
Sołectwo: Nowa Wieś
Pokaż więcej
Jolanta Alicja Wiekiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
52
(35,62%)
Łukasz Michał Bieroński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(64,38%)
Okręg 6
Część sołectwa: Słupia od nr 1 do 102
Pokaż więcej
Marcin Jan Grabalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
33
(18,86%)
Tomasz Ryszard Konarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(34,29%)
Anna Barbara Rokicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(35,43%)
Grażyna Ewa Bodzioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
20
(11,43%)
Okręg 7
Część sołectwa: Słupia od nr 103 do nr 210a
Pokaż więcej
Izabela Mieczysława Smogóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
56
(28,72%)
Grzegorz Zbigniew Lech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(41,03%)
Maciej Kazimierz Bodzioch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(30,26%)
Okręg 8
Część sołectwa: Słupia od nr 211 do końca
Pokaż więcej
Barbara Ewa Chrzanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
23
(23,00%)
Wiesława Jadwiga Pośpiech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(42,00%)
Monika Celina Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
35
(35,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Rawka, Wielkopole
Pokaż więcej
Robert Arkadiusz Sołtys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
27
(21,26%)
Marzena Czesława Urbańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(48,82%)
Janusz Józef Łata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
38
(29,92%)
Okręg 10
Sołectwo: Wywła
Pokaż więcej
Anna Angelika Prusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
38
(22,49%)
Józefa Dzięcioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(41,42%)
Tomasz Michał Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
61
(36,09%)
Okręg 11
Sołectwo: Raszków
Pokaż więcej
Małgorzata Bodzioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
88
(47,83%)
Wiesława Halina Kubicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(52,17%)
Okręg 12
Sołectwo: Sprowa
Pokaż więcej
Marian Stanisław Zynek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(30,88%)
Krystyna Sap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
94
(69,12%)
Okręg 13
Sołectwo: Stary Węgrzynów
Pokaż więcej
Józef Konieczny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(19,76%)
Elżbieta Bożena Kornalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(55,69%)
Halina Helena Konieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
41
(24,55%)
Okręg 14
Sołectwa: Obiechów, Dąbrowica
Pokaż więcej
Andrzej Rejek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(23,56%)
Gustawa Zofia Trawińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(50,57%)
Andrzej Wojciech Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SŁUPIA RAZEM
45
(25,86%)
Okręg 15
Sołectwa: Jasieniec, Nowy Węgrzynów
Pokaż więcej
Krzysztof Janusz Słaboń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOPER DLA GMINY SŁUPIA
109
(68,55%)
Beata Lucyna Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(31,45%)