Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Dobrocin nr : 8 - 10, 12 - 26, 27 - 29a, 30 - 32, 34 - 48
Pokaż więcej
Janusz Płuciennik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
18
(13,33%)
Beata Obuchowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
36
(26,67%)
Danuta Bogumiła Ruczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
39
(28,89%)
Robert Cezary Szczepański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SPOŁECZNICY
42
(31,11%)
Okręg 2
Część sołectwa Dobrocin: Nr 1 - 4, 49a, 50 - 59,-Kiełkuty,-Kozia Wólka
Pokaż więcej
Janusz Stolarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
42
(25,00%)
Tomasz Jerzy Ukleja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
72
(42,86%)
Przemysław Masalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
54
(32,14%)
Okręg 3
Sołectwo Wilamowo: (Wilamowo, Ględy, Wilamówko, Naświty).
Pokaż więcej
Tomasz Ptaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
48
(33,57%)
Przemysław Szaniawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
91
(63,64%)
Bożena Barbara Strzeszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
4
(2,80%)
Okręg 4
Sołectwo Leśnica: (Leśnica, Zalesie). Część Sołectwa Małdyty-Ulice: (Prusa, Brzozowa, Topolowa, Szkolna, Kwiatowa, Leśna, Ogrodowa, Cicha).
Pokaż więcej
Wanda Barbara Zielenkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
32
(14,29%)
Ryszard Wojciech Rybski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
162
(72,32%)
Krzysztof Przybułek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
30
(13,39%)
Okręg 5
część sołectwa Małdyty Ulice:-Zamkowa, Turystyczna, Sportowa, Dworcowa, Lipowa, Przemysłowa.
Pokaż więcej
Arkadiusz Pielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
111
(61,33%)
Katarzyna Gromek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
70
(38,67%)
Okręg 6
Część sołectwa Małdyty Ulice:-Dębowa-Parkowa-Polna-Kopernika-Łąkowa-Wiśniowa-Wiązowa – były PGR
Pokaż więcej
Krzysztof Romuald Sieradzan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
13
(7,69%)
Kamil Krzysztof Kołtek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
135
(79,88%)
Nadieżda Jezior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
21
(12,43%)
Okręg 7
Część sołectwa Małdyty Ulice:-Morąska, Ostródzka, Słoneczna, Sołectwo Sople: (Sople).
Pokaż więcej
Magdalena Worobiej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
20
(12,27%)
Zbigniew Stanisław Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
52
(31,90%)
Aldona Borowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
38
(23,31%)
Marek Rodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RODZIKA
53
(32,52%)
Okręg 8
Sołectwo Sambród: Sambród, Sambród Mały, Karczemka, Zduny. Sołectwo Gumniska Wielkie: Gumniska Wielkie.
Pokaż więcej
Wioletta Agnieszka Czarkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
40
(26,32%)
Renata Nadolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
97
(63,82%)
Edyta Danuta Gruba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
15
(9,87%)
Okręg 9
Sołectwo Budwity: (Budwity, Budyty, Gizajny). Sołectwo Gumniska Małe: (Gumniska Małe). Sołectwo Kadzie: (Kadzie).
Pokaż więcej
Dawid Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
39
(25,16%)
Jarosław Komosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
106
(68,39%)
Marzena Agnieszka Roznerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
10
(6,45%)
Okręg 10
Sołectwo: Wielki Dwór: (Wielki Dwór, Połowite). Sołectwo Kreki: (Kreki, Bartno, Sasiny).
Pokaż więcej
Mirosław Cymer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
91
(51,41%)
Milena Falkowska-Hojan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILENY FALKOWSKIEJ-HOJAN
86
(48,59%)
Okręg 11
Sołectwo Jarnołtowo: (Jarnołtowo, Jarnołtówko). Sołectwo Koszajny: (Koszajny).
Pokaż więcej
Bożena Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OSTROWSKIEJ
32
(14,75%)
Krzysztof Bochno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
62
(28,57%)
Witold Klocek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
76
(35,02%)
Robert Abrusiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
47
(21,66%)
Okręg 12
Sołectwo Zajezierze: (Zajezierze). Sołectwo Drynki: (Drynki).
Pokaż więcej
Artur Wąsowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
22
(13,17%)
Ewa Magnes
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
72
(43,11%)
Zdzisław Edward Miklaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
73
(43,71%)
Okręg 13
Sołectwo Linki: (Linki, Leszczynka Mała). Sołectwo Klonowy Dwór: (Klonowy Dwór, Kanty, Smolno).
Pokaż więcej
Marek Mazan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
23
(21,70%)
Danuta Stecko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
62
(58,49%)
Kazimierz Kozik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
21
(19,81%)
Okręg 14
Sołectwo Szymonowo: (Szymonowo, Plękity).
Pokaż więcej
Piotr Koprowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ADAMA FIEDOSIUKA
20
(13,89%)
Krzysztof Paź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
91
(63,19%)
Miłosz Rogulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
33
(22,92%)
Okręg 15
Sołectwo Dziśnity: (Dziśnity, Surzyki Małe, Surzyki Wielkie, Szymonówko). Sołectwo Wodziany: (Wodziany, Bagnity).
Pokaż więcej
Lucyna Zambrzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KRAJEWSKIEGO
101
(68,24%)
Tadeusz Piotrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY SZARZYŃSKIEJ
47
(31,76%)