Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wąsosz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bełcz Górny, Cieszkowice, Czarnoborsko, Dochowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Lidia Maria Sobieraj
      56 (24,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Ewa Małgorzata Golba
      131 (57,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zygmunt Stanisław Sareło
      41 (17,98%)

    Okręg 2

    Borowna, Świniary, Wiklina, Wodniki, Zbaków Dolny, Zbaków Górny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mirosław Laskowski
      61 (26,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBAKOWIANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Jacek Chorostkowski
      103 (44,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Daniel Kulczycki
      69 (29,61%)

    Okręg 3

    Rudna Mała, Rudna Wielka, Sułów Wielki, Wiewierz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Beata Gołębiowska
      61 (26,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Agnieszka Elżbieta Smektała
      67 (28,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zbigniew Lasak
      106 (45,30%)

    Okręg 4

    Wąsosz: Bolesława Chrobrego, Jana Karola Franka, Polna, Powstańców Styczniowych, Słoneczna, Zacisze, Zygmunta Bartkowiaka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Władysław Biernacki
      112 (51,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zygmunt Łacinik
      75 (34,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Sabina Katarzyna Kryszak
      30 (13,82%)

    Okręg 5

    Wąsosz : ul. 700 - lecia, Boczna, Nowa , Rawicka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Agnieszka Sylwia Ajchenlaub
      107 (39,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Renata Czaja
      137 (50,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Wioleta Horbowa
      25 (9,29%)

    Okręg 6

    Wąsosz : ul. Azaliowa, Chabrowa, Jaśminowa, Kalinowa, Makowa, Rumiankowa, 1 Maja, Aleja Niepodległości, Sienkiewicza, Wierzbowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Andrzej Rapior
      126 (47,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jerzy Zdzisław Kobylak
      118 (44,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Bogdan Antoni Kędzia
      24 (8,96%)

    Okręg 7

    Wąsosz: ul. Krótka, Łąkowa, Mickiewicza, Pocztowa, Rzemieślnicza, Św. Jana Pawła II

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA WĄSOSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Tomasz Skrzypczak
      34 (17,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dariusz Piotr Ptak
      80 (41,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Katarzyna Izabela Macedońska
      60 (31,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Katarzyna Joanna Dziura
      18 (9,38%)

    Okręg 8

    Wąsosz: ul. Junaków, Kilińskiego, Narutowicza, Parafialna, Plac Kościelny, Plac Wolności, Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Alicja Anna Zagórska
      41 (25,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Leon Skibniewski
      98 (59,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Sylwia Głowacz
      25 (15,24%)

    Okręg 9

    Wąsosz : ul. Ogródkowa, Kolejowa, Korczaka, Kościelna, Krzywa, Przemysłowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Ewa Małgorzata Dąbek
      100 (47,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Katarzyna Maria Szut
      83 (39,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Andrzej Mazur
      27 (12,86%)

    Okręg 10

    Baranowice, Czeladź Wielka, Kowalowo, Stefanów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Monika Arleta Maciejewska
      86 (42,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Robert Szyjka
      94 (46,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Elżbieta Jadwiga Baczyńska
      24 (11,76%)

    Okręg 11

    Bełcz Mały, Gola Wąsoska, Podmieście, Górka Wąsoska, Lechitów, Sądowel

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zbigniew Kazimierz Zapór
      105 (51,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dorota Szymkowiak
      71 (34,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Anna Kazubska
      29 (14,15%)

    Okręg 12

    Kąkolno, Pobiel, Młynary, Zubrza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Agnieszka Wende
      78 (36,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Jabłoński
      133 (63,03%)

    Okręg 13

    Bartków, Ługi, Unisławice, Lubiel, Czaple

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Daniel Żentel
      78 (38,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wiesław Marcin Stolicki
      83 (40,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Edward Borecki
      43 (21,08%)

    Okręg 14

    Chocieborowice, Płoski, Kobylniki, Ostrawa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Barbara Kopeć-Figas
      50 (27,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kamila Łuczak
      44 (24,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Krzysztof Królikowski
      88 (48,35%)

    Okręg 15

    Drozdowice Wielkie, Jawor, Marysin, Drozdowice Małe, Wrząca Śląska, Wrząca Wielka, Kamień Górowski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jolanta Maślejak
      180 (72,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RUCH SAMORZĄDOWY PIĘKNY WĄSOSZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Piotr Kałasz
      67 (27,13%)