Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Dębicz, Lichnowo
Pokaż więcej
Katarzyna Krotoszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
108
(37,63%)
Julian Stanisław Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK
3
(1,05%)
Paweł Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
79
(27,53%)
Henryk Józef Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
97
(33,80%)
Okręg 2
Sołectwo : Kramsk-ulice: Bronisława Czecha, Konińska, Kosmonautów, Kwiatowa, Marszałka Piłsudskiego, Mickiewicza Adama, Pogorzelna, Południowa, Powstańców Wielkopolskich, Rynek, Słoneczna i Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Agnieszka Mariola Zetlerowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
42
(13,42%)
Dominika Juszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
22
(7,03%)
Dajana Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK
7
(2,24%)
Dariusz Grochowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(6,07%)
Julia Kuczmańska - Benec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
64
(20,45%)
Halina Lucyna Rogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
159
(50,80%)
Okręg 3
Sołectwo: Kramsk-Łęgi, Kramsk-ulice: Kolejowa i Kościuszki Tadeusza
Pokaż więcej
Sławomir Kreczmer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
62
(17,27%)
Sebastian Gensch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
47
(13,09%)
Przemysław Stanisław Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK
4
(1,11%)
Przemysław Zbigniew Parucki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(8,64%)
Dariusz Jacek Matczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
111
(30,92%)
Krzysztof Tadeusz Telesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
104
(28,97%)
Okręg 4
Sołectwo: Kramsk-Pole, Kramsk-ulice: Bogusławskiego Wojciecha, Chopina Fryderyka, Kościelna, Kurpińskiego Karola, Paderewskiego Ignacego, Sygietyńskiego Tadeusza i Szeluty Apolinarego
Pokaż więcej
Piotr Jan Krenc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
115
(38,85%)
Helena Teresa Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
9
(3,04%)
Piotr Ciesielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(14,86%)
Małgorzata Urszula Pacholska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
57
(19,26%)
Karina Ewelina Szamałek - Walkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
71
(23,99%)
Okręg 5
Sołectwo: Jabłków, Kramsk-Łazy i Święciec
Pokaż więcej
Maria Helena Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
47
(14,33%)
Krzysztof Budniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
7
(2,13%)
Marian Stanisław Rusin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
161
(49,09%)
Roman Radosław Antecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
53
(16,16%)
Waldemar Smolarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
60
(18,29%)
Okręg 6
Sołectwo: Bilczew, Pąchów i Rysiny
Pokaż więcej
Anna Grażyna Konwerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
85
(42,50%)
Kamil Baranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
77
(38,50%)
Ewelina Magdalena Szurgot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(19,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Brzózki, Drążek, Konstantynów i Wielany
Pokaż więcej
Janusz Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
85
(20,63%)
Maria Wioleta Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
15
(3,64%)
Lesław Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK
20
(4,85%)
Stanisław Szady
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(24,51%)
Piotr Zbigniew Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
106
(25,73%)
Roman Rusin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
85
(20,63%)
Okręg 8
Sołectwo: Patrzyków i Święte
Pokaż więcej
Małgorzata Bożena Górska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
204
(46,36%)
Jacek Adamczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
10
(2,27%)
Marzena Wiwacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK
3
(0,68%)
Daniel Marcin Nowakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(5,23%)
Jarosław Mizerny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
196
(44,55%)
Agnieszka Maria Nawrocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BŁASZCZYKA
4
(0,91%)
Okręg 9
Sołectwo: Anielew i Grąblin
Pokaż więcej
Włodzimierz Kokociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
143
(47,04%)
Krzysztof Kusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
9
(2,96%)
Marek Lidźbiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
152
(50,00%)
Okręg 10
Sołectwo; Helenów Drugi i Helenów Pierwszy
Pokaż więcej
Jarosław Grzegorz Gotowała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
58
(20,35%)
Beata Galon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK
33
(11,58%)
Adam Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
111
(38,95%)
Andżelika Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
83
(29,12%)
Okręg 11
Sołectwo: Rudzica
Pokaż więcej
Tomasz Michał Piguła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
115
(37,46%)
Marcin Tomasz Guźniczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(24,76%)
Iwona Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
40
(13,03%)
Elżbieta Sroczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
46
(14,98%)
Paulina Skibińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BŁASZCZYKA
30
(9,77%)
Okręg 12
Sołectwo: Wola Podłężna-ulice: Boczna, Brzozowa, Centralna, Długa, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Licheńska, Pod Lipami, Promowa, Prosta, Słoneczna, Skrótowa, Sosnowa, Szkolna, Warciańska, Wodna i Zielona
Pokaż więcej
Waldemar Białecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
231
(60,00%)
Rajmund Paweł Kończak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(17,66%)
Zofia Furmańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
64
(16,62%)
Jakub Sobierajski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
22
(5,71%)
Okręg 13
Sołectwo: Izabelin, Wola Podłężna-ulice: Agrestowa, Anyżkowa, Aroniowa, Borówkowa, Chmielna, Cyprysowa, Jeżynowa, Malinowa, Nowa, Orzechowa, Pigwowa, Porzeczkowa, Rudzicka, Winogronowa i Wiśniowa
Pokaż więcej
Jerzy Smolarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
105
(33,44%)
Rafał Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
57
(18,15%)
Ewa Barbara Kubacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
152
(48,41%)
Okręg 14
Sołectwo: Barce, Borki i Ksawerów
Pokaż więcej
Piotr Janicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
70
(18,32%)
Ewelina Mielcarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK
18
(4,71%)
Piotr Roch Staszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(18,06%)
Czesław Stanisław Szkudlarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(13,09%)
Piotr Zbigniew Silski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
37
(9,69%)
Józef Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
138
(36,13%)
Okręg 15
Sołectwo: Milin, Podgór i Wysokie
Pokaż więcej
Andrzej Koźlarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA URBANIAK
65
(17,06%)
Elżbieta Szabelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA ROGOWSKIEGO - „GOSPODARKA, ROLNICTWO, INNOWACJE”
28
(7,35%)
Zenon Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KRAMSK
83
(21,78%)
Karolina Rusin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(4,46%)
Robert Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY KUBSIK
59
(15,49%)
Aneta Plecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA NOWAKA
129
(33,86%)