Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Brodnica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Wieś: Brodnica, ulice: Główna, Polna, Kanałkowa, Jarzębinowa, Parkowa, Słoneczna, Osiedle Łąkowe, Osiedle Wichrowe Wzgórze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Pakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Wieś: Brodnica, ulice: Orzechowa, Krótka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Owczarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA

    15 (11,36%)

    Krzysztof Marciniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    117 (88,64%)

    Okręg 3

    Wieś: Chaławy, Kopyta, Piotrowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lucyna Jenczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA

    22 (22,00%)

    Marek Kopeć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    78 (78,00%)

    Okręg 4

    Wieś: Górka, Żurawiec, Przylepki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Sztuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Wieś: Grabianowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piotr Kucharczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA

    27 (28,72%)

    Jagoda Chorała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    67 (71,28%)

    Okręg 6

    Wieś: Grzybno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Wiesława Bobrówko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA

    45 (29,03%)

    Andrzej Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    110 (70,97%)

    Okręg 7

    Wieś: Iłówiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Luiza Agata Włodarczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA IŁÓWCA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Wieś: Iłówiec Wielki, Sucharzewo, Ogieniowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Oleszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Wieś: Szołdry, Rogaczewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Tylczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Wieś: Manieczki, Osiedle Słowiańskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Paweł Witkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Wieś: Manieczki, ulice: Ogrodowa, Topolowa, Droga Jakubowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Grabny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA

    112 (70,89%)

    Henryk Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    46 (29,11%)

    Okręg 12

    Wieś: Manieczki ul. Borecka, Działkowa, Łąkowa, Parkowa, Szkolna, Wybickiego i wieś: Boreczek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariola Jakubiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA

    66 (53,23%)

    Andrzej Szcześniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    58 (46,77%)

    Okręg 13

    Wieś: Jaszkowo, Osiedle Sosnowe, Osiedle Leśne, Osiedle Akacjowe, Osiedle Warciańskie Pola, Osiedle Pod Lasem, Osiedle Świerkowe, Wieś: Ludwikowo, Osiedle Ostoja, Wieś: Tworzykowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Paweł Grygier

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA

    53 (64,63%)

    Robert Baraniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    29 (35,37%)

    Okręg 14

    Wieś: Żabno od nr 6 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Paweł Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA

    158 (73,15%)

    Henryk Stanisław Kosowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KOSOWSKIEGO

    58 (26,85%)

    Okręg 15

    Wieś: Żabno od nr 1 do nr 5, Osiedle Żabi Gród, Osiedle Słoneczne, Osiedle Zielone Wzgórze, Osiedle Leśne, Osiedle Natura, Wsie: Brodniczka, Esterpole, Sulejewo, Sulejewo Folwark

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Kazimierz Lisek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA LISKA

    0 (0,00%)