Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kolbudy-ulice: Adama Ważnego, Edmunda Nagórskiego, Gen. Józefa Wybickiego (nieparzyste od numeru 15 do końca, parzyste od numery 36 do końca), Łukowa, Na Piaskach, Prof. Bronisława Bukowskiego, Promienna, Przedszkolna, Skrzatów, Spacerowa, Tartaczna, Ukośna, Wędkarska, Zielna
Pokaż więcej
Andrzej Kozdroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
208
(30,81%)
Wiesław Kazimierz Rusiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
297
(44,00%)
Zbigniew Antoni Popieniuk
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
170
(25,19%)
Okręg 2
Kolbudy-ulice: Boczna, Gen. Józefa Wybickiego (nieparzyste od numeru 1 do 13, parzyste od numeru 2 do numeru 34), Młyńska, Mostowa, Osiedlowa, Plac Kaszubski, Przemysłowa, Reknicka, Staromłyńska, Tysiąclecia, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Agnieszka Ewa Michalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
186
(34,77%)
Andrzej Sosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
273
(51,03%)
Andrzej Wyszyński
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
76
(14,21%)
Okręg 3
Kolbudy-ulice: Borowikowa, Bukowy Jar, Dworcowa, Górna, Krótka, Laurowa, Lawendowa, Leśna, Lukrecjowa, Macierzanki, Miętowa, Modrzewiowa, Na Skarpie, Na Wzgórzu, Nowińska, Oliwkowa, Opieńkowa, Osiedle Leśników, Polna, Poziomkowa, Raduńska, Rodzinna, Sobótki, Świerkowa, Szafranowa, Topolowa, Truflowa, Truskawkowa, Trzy Dęby, Widokowa, Wyżynna
Pokaż więcej
Piotr Stanisław Sochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
183
(28,68%)
Marek Stanisław Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
311
(48,75%)
Grażyna Maria Ziemiańska
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
144
(22,57%)
Okręg 4
Sołectwa: Czapielsk, Babidół
Pokaż więcej
Katarzyna Aleksandra Podhajska-Średniawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
118
(38,31%)
Wiesław Stanisław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
99
(32,14%)
Wioleta Anna Szwarc-Okrój
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
91
(29,55%)
Okręg 5
Sołectwo: Lublewo Gdańskie
Pokaż więcej
Wiesław Franciszek Labuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
271
(37,43%)
Andrzej Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
297
(41,02%)
Roman Bronisław Dzikiewicz
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
156
(21,55%)
Okręg 6
Sołectwo: Pręgowo
Pokaż więcej
Stanisław Krzysztof Patyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
230
(52,51%)
Daniel Mariusz Rabiega
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
154
(35,16%)
Monika Mroczek
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
54
(12,33%)
Okręg 7
Sołectwo: Bielkówko
Pokaż więcej
Janusz Marcin Dworniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
119
(23,66%)
Kazimierz Leszek Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
247
(49,11%)
Ewa Magdalena Szczypińska
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
137
(27,24%)
Okręg 8
Sołectwa: Buszkowy, Ostróżki, Lisewiec
Pokaż więcej
Krystian Adam Kełpin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
141
(36,25%)
Marek Julian Śpiewak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
144
(37,02%)
Jerzy Sylwester Stachurski
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
104
(26,74%)
Okręg 9
Sołectwo: Otomin
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Giliga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
138
(26,44%)
Barbara Anna Brandt-Sarnecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
285
(54,60%)
Bogdan Jan Dittmer
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
99
(18,97%)
Okręg 10
Sołectwa: Bąkowo, Bielkowo
Pokaż więcej
Agata Czyściecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
121
(26,42%)
Kazimierz Myszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
162
(35,37%)
Magdalena Krystyna Dudzińska-Florczyk
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
175
(38,21%)
Okręg 11
Sołectwo: Jankowo Gdańskie
Pokaż więcej
Tadeusz Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
115
(30,83%)
Piotr Józef Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
215
(57,64%)
Lidia Jolanta Łożyńska
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
43
(11,53%)
Okręg 12
Kowale-ulice: Apollina, Św. Kingi, Zeusa-numery od 15 do końca
Pokaż więcej
Emilia Anna Jóźwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
428
(74,83%)
Marlena Tomicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
90
(15,73%)
Anna Maria Lac
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
54
(9,44%)
Okręg 13
Kowale-ulice: Andromedy, Aresa, Ateny, Dionizosa, Glazurowa, Heliosa, Kręta, Perseusza, Plac Afrodyty, Plac Artemidy, Posejdona, Zefira, Zeusa numery od 1 do 13
Pokaż więcej
Justyna Lucyna Połomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
440
(63,86%)
Iwona Hanna Kalinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
127
(18,43%)
Mateusz Jan Czerwiński
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
122
(17,71%)
Okręg 14
Kowale-ulice: Białych Bzów, Energetyczna, Gruszkowa, Kasztelańska, Kominkowa, Księdza Feliksa Bolta, Kwiatowa, Magazynowa, Magnacka, Malinowa, Michałkowa, Mikołajkowa, Miodowa, Morelowa, Nektarowa, Owocowa, Pałacowa, Pilotów, Przy Sadzie, Rumiankowa, Sadowa, Siostry Faustyny, Skromna, Staropolska, Starowiejska, Szlachecka, Śliwkowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodników
Pokaż więcej
Radosław Maciej Wnuczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
253
(52,16%)
Tomasz Bojar-Fijałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
176
(36,29%)
Daria Łytka
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
56
(11,55%)
Okręg 15
Sołectwo: Łapino
Pokaż więcej
Katarzyna Maria Bartosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO
50
(17,30%)
Tomasz Jan Kroll
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ASZYKA
201
(69,55%)
Elżbieta Łucja Leszkowska
KOMITET WYBORCZY KOLBUDY 24
38
(13,15%)