Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Budziszewice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Budziszewice: ul. Bartoszówka, ul. J. Ch. Paska do nr 50A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Zieliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    39 (41,49%)

    Mirosław Bogusław Matysik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKMAT

    55 (58,51%)

    Okręg 2

    Sołectwo Budziszewice: ul. J. Ch. Paska od nr 51, ul. Brzezińska, ul. Cmentarna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Chała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Budziszewice: ul. Letniskowa, ul. Graniczna, ul. Kolejowa, ul. Spacerowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Lidia Kubiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Sołectwo Budziszewice: ul. Leśna, ul. Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Bożena Deperasińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Budziszewice: ul. Osiedlowa, ul. Sadowa, wieś Adamów, wieś Antolin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Pawelec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Teodorów: wieś Teodorów, wieś Helenów, wieś Nowy Józefów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Rutkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Zalesie: wieś Zalesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Joanna Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    31 (46,97%)

    Mieczysław Mikinka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKMAT

    35 (53,03%)

    Okręg 8

    Sołectwo Mierzno: wieś Mierzno do nr 27, wieś Józefów Stary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Mucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0%)

    Okręg 9

    Sołectwo Mierzno: wieś Mierzno od nr 28, wieś Nowe Mierzno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Smoleń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Nowy Rękawiec: wieś Nowy Rękawiec, wieś Nepomucenów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Sala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    34 (47,89%)

    Ewelina Garnys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKMAT

    37 (52,11%)

    Okręg 11

    Sołectwo Rękawiec: wieś Rękawiec do nr 12 i od nr 48, wieś Agnopol, wieś Walentynów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Włodzimierz Janeczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    29 (49,15%)

    Jarosław Michał Olszówka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

    30 (50,85%)

    Okręg 12

    Sołectwo Rękawiec: wieś Rękawiec od nr 13 do nr 47

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Węgrzynowice: wieś Węgrzynowice do nr 37A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Węgrzynowice: wieś Węgrzynowice od nr 38

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Honorata Szczurkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    34 (59,65%)

    Krzysztof Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKMAT

    23 (40,35%)

    Okręg 15

    Sołectwo Węgrzynowice-Modrzewie: wieś Węgrzynowice-Modrzewie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Trzonek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZISZEWICE RAZEM

    0 (0,00%)