Wygrana Widzewa. Trzecia setka drużyny ŁKS CoolPack Łódź. Sukces Basketu Aleksandrów, porażka Księżaka

Trener koszykarzy ŁKS CoolPack Piotr Zych ma powody do zadowolenia
Koszykówka. Trwa zwycięska seria koszykarzy ŁKS CoolPack.

Podopieczni trenera Piotra Zycha wygrali trzeci mecz w sezonie i po raz trzeci przekroczyli barierę 100 punktów. Bez porażki są jeszcze Żubry Chorten Białystok i Polonia Warszawa.
Trwa niestety niemoc koszykarzy Księżaka Łowicz. Pod wodzą trenera Piotra Trepki zespół z Łowicza poniósł czwartą porażkę, tym razem z zespołem WKKwe Wrocławiu. Na 2 minuty i 35 sekund przed końcem Księżak przegrywał tylko 91:92, ale wtedy gospodarze zdobyli pięć punktów z rzędu. Ostatnie sekundy też należały do wrocławian.
W środę w Łowiczu o 19 Księżak gra z drużyną SKS Starogard Gdański.
Dobra trzecia kwarta zadecydowała o wygranej UKSSMSBasket Aleksandrów w Gdyni z rezerwami GTK. W drużynie trenera Adama Rajkowskiego pierwsze skrzypce grała Oliwia Trzymkowska, która trafiła 8 rzutów z 10 za dwa punkty. Wygrana aleksandrowianek mogła być bardziej okazała, gdyby skuteczniej grała Alicja Jarząb. Trafiła tylko dwa razy na 16 prób za dwa punkty, ale i tak dzięki jednej trójce i ośmiu osobistym była druga w swojej drużynie pod względem liczby zdobytych punktów.
Ciężki bój w Kątach Wrocławskich stoczyły koszykarki Widzewa. Po wygranej pierwszej kwarcie, przegrały drugą i do przerwy prowadziły tylko różnicą 2 punktów. W trzeciej kwarcie łodzianki zaprezentowały bardzo dobrą grę. Wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do końca spotkania. Trzecia wygrana w sezonie stała się faktem.