Poniżej relacja na żywo z meczu POLSKA - CHILE. Wynik meczu 2:2.

WYNIK MECZU POLSKA CHILE NA ŻYWO [8.06.18]

CHILE

2

KONIEC MECZU!
Polska - Chile 2:2

87' Na szczęście Błaszczykowski wraca do gry. Chyba wszystko jest OK.
86'**Kuba Błaszczykowski leży na murawie! Przerwa w grze i zmiany w Chile. Cuevas na murawie. 84'** Polacy w ataku pozycyjnym. Już od dłuższej chwili gramy piłką.

78' Rzut rożny dla Chile. Wybijamy piłkę.
75' Milik sam na sam i... MARNUJE! Nie można marnować takich sytuacji. Idealne podanie od Teodorczyka ale Milik marnuje 300-procentową sytuację.
73' Lewandowski schodzi z boiska. Bardzo dobry mecz naszego najlepszego zawodnika.
72' Lewandowski faulowany, już Teodorczyk przygotowany do gry. Za chwilę zmiana.
67'**Zmiana: Góralski za Kamila Grosieckiego. Kamil obchodzi dzisiaj swoje 30 urodziny. 64' Krychowiak dostał ładne podanie, chciał teraz technicznie uderzyć, ale nie dał rady, niecelnie, zmarnowana szansa. 62' Krychowiak teraz wszedł ładnie w pole karne ale na końcu akcji za daleko wypuścił sobie piłkę. 61' Potężne uderzenie Castillo ale niecelnie. Polacy jakby opadli z sił. 59'** Polacy zamknięci na swojej połowie.

56' GOL DLA CHILE! JAKA BOMBA Z DYSTANSU! PRAWIE ROZERWAŁO SIATKĘ.

Albornoz strzelcem pięknego gola.
55' Wrzutka w nasze pole karne i Thiago Cionek na rzut rożny. Było groźnie.
53' Zagranie ręką Fernandeza w polu karnym Polski. Nasza piłka.
52' Kolejny rożny dla Chile.
50' Kolejna akcja Chile ale znakomita interwencja Fabiańskiego.
48' Po raz kolejny Bednarek ratuje Polskę przed utratą bramki.
48' Bednarek wybija na rzut rożny.
46' Gramy już II połowę.

Mamy zmiany w Polskiej reprezentacji:

• Milik za Linettego
  • Cionek za Piszczka
  • Fabiański za Szczęsnego

Koniec I połowy! Zapraszamy po przerwie.

43' Piłkarze Chile poczuli, że mogą coś ugrać, ale kontry Polaków są bardzo szybkie, czekamy na więcej goli.

39' GOL DLA CHILE!

Wrzutka w pole karne, Pazdan nie upilnował i mamy pierwszą bramkę dla Chile.
38' Pazdan zbyt późno wybił i było groźnie, na szczęście napastnik Chile nie trafił w bramkę.
37' Robert Lewandowski jest wszędzie, gra w pomocy, obronie i ataku, często wraca się po piłkę. Prawdziwy duch drużyny.

34' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!

Grosicki ze skrzydła do Zielińskiego i ten drugi pakuje z bliska piłkę do bramki.
33' Kolejna płynna akcja Polaków! Grosicki zakańcza strzałem ale zbyt lekko.

30' GOOOOOOOOOOOOOOL ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robert huknął z dystansu nie do obrony!

28' Idealna piłka od Błaszczykowskiego i Grosicki uderza jakby nie umiał grać w piłkę. Co on zrobił! Tragedia.
27' Ładna, szybka akcja Polaków, Linetty wykończył strzałem ale bramkarz Chile łapie.
23' Zawodnicy Chile graja bardzo brutalnie. Raz po raz faulowany jest Błaszczykowski.
21' Teraz Krychowiak mógł otworzyć wynik, uderza głową ale tuż obok słupka.
Polska - Chile wciąż 0:0
20'Nie jednak nie ma bramki! Zawodnik Chile był na spalonym.

GOL DLA CHILE!

19' Rzut wolny dla Chile.
17' Linetty ładnie pociągnął piłkę przed pole karne, zagrał do "Lewego" w uliczkę ale niecelnie. Szkoda.
15' Znakomita akcja Chile, i finalnie uderzenie przewrotką ale wprost w ręce Szczęsnego.
12' Strzał niecelny Angelo Sagala. Od bramki Szczęsny.
9' Teraz Polacy cofnięci, pozwalają gościom rozgrywać. Chile opanowało środek pola.
7' Krychowiak zostaje brutalnie nadepnięty. Pomocnik jednak wstaje, na szczęście nic mu się nie stało. Sędzia nie pokazuje kartki.
4' Krychowiak popełnia koszmarny błąd w polu karnym, piłkę przejął napastnik Chile, uderza ale Szczęsny broni. Fatalne zachowanie Krychowiaka.
3' Pierwsza akcja i strzela Robert Lewandowski, bramkarz Chile łapie.
1' Pierwsza połowa rozpoczęta, Polska - Chile.

20:40 - Czas na hymny obu państw. Najpierw Chile, później hymn Polski.

Piłkarze za chwilę wyjdą z tunelu. Za chwilę rozpoczniemy relację LIVE z meczu Polska Chile.

Godz. 20:30 - Za 15 minut zaczynamy relację z meczu Polska - Chile

Godz. 20:10 - Kamil Grosicki obchodzi urodziny. Jak widać kibice zgromadzeni na stadionie w Poznaniu pamiętali o tym.

POLSKA CHILE NA ŻYWO

Godz. 19:55 - Trwa rozgrzewka naszej narodowej reprezentacji.

Godz. 19.35 - Skład reprezentacji Polski!
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan, Maciej Rybus - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski

Poznaliśmy skład CHILE:

Dzisiaj reprezentacja Polski ma sprawdzian przed Mundialem 2018, który rozpoczyna się już za kilka dni. Będzie to przedostatni sprawdzian dla naszych piłkarzy. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu.

Mecz Polska - Chile zostanie rozegrany na stadionie Lecha Poznań.

POLSKA CHILE LIVE

Materiał oryginalny: WYNIK MECZ POLSKA CHILE NA ŻYWO 8.06.18 [TRANSMISJA, LIVE, WYNIK MECZU] POLSKA CHILE LIVE - Express Ilustrowany