WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA. POLSKA CZARNOGÓRA BRAMKI Z MECZU

TJ, PAS
POLSKA CZARONOGÓRA NA ŻYWO. MECZ POLSKA VS CZARNOGÓRA ONLINE 2017
POLSKA CZARONOGÓRA NA ŻYWO. MECZ POLSKA VS CZARNOGÓRA ONLINE 2017 POLSKA CZARONOGÓRA NA ŻYWO. MECZ POLSKA VS CZARNOGÓRA ONLINE
WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO. NA ŻYWO POLSKA CZARNOGÓRA. MECZ POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO ONLINE. Wynik meczu Polska Czarnogóra. Dziś od godziny 18 gramy arcyważny mecz. POLSKA CZARNOGÓRA na żywo WYNIK NA ŻYWO. Zwycięstwo lub remis w tym meczu daje nam przepustkę do finałów Mistrzostw ŚWIATA w Rosji. MECZ POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO ONLINE. Zapraszamy na RELACJĘ meczu POLSKA VS CZARNOGÓRA. Zaczynamy od godziny 17.45. POLSKA CZARNOGÓRA LIVE ONLINE. BRAMKI Z MECZU POLSKA CZARNOGÓRA.

WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA. BRAMKI Z MECZU POLSKA CZARNOGÓRA

WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO

POLSKA CZARNOGÓRA BRAMKI Z MECZU

BRAMKI Z MECZU POLSKA CZARNOGÓRA - POKAŻEMY CHWILĘ PO ZAKOŃCZENIU MECZU

BRAWO POLACY, BRAWO!!!
KONIEC MECZU POLSKA AWANSOWAŁA DO MISTRZOSTW ŚWIATA
To już prawie koniec meczu. POLSKA CZARNOGÓRA - WYNIK MECZU 4:2. BRAMKI POLSKA CZARNOGÓRA
WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA 4:2
ALEŻ EMOCJE POLSKA CZARNOGÓRA BRAMKI Z MECZU zaprezentujemy za chwilę
88' GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BRAMKA SAMOBÓJCZA

85' GOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL LEWANDOWSKI!!!!!!!

85' WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA 2:2

83' Bramka dla CZARNOGÓRY I JEST REMIS 2:2!!
81' Nerwowa będzie końcówka. Czarnogórcy rzucili się do ataku. 79' BRAMKA dla CZARNOGÓRY - STRZAŁ PRZEWROTKĄ I SZCZĘSNY bezradny.
70' Prawie 58 tysięcy kibiców ogląda mecz Polska Czarnogóra na stadionie Narodowym.
68' Wynik meczu Polska Czarnogóra 2:0
67' Ależ rajd Kuby Błaszczykowskiego! Szkoda, że w końcówce zabrakło strzału na bramkę.

60'
To już 60 minuta meczu. Teraz Krychowiak uderzył z 18 metrów, ale niecelnie.
55' WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA 2:054' Polacy prowadzą grę, jesteśmy coraz bliżej świętowania!
Gramy w drugiej połowie.
Koniec pierwszej połowy meczu.

45' POLSKA CZARNOGÓRA WYNIK 2:0

29' WYNIK MECZU Polska Czarnogóra 2:0
28' Ależ błąd Kamil Glika, przepuścił piłkę i niewiele brakowało, by napastnik Czarnogóry strzelił do siatki.
26' Wynik meczu Polska Czarnogóra bez zmian. Polacy prowadzą 2:0
21' Kolejne świetne dogranie Zielińskiego. Lewą stroną popędził Lewandowski, ale nasz kapitan niedokładnie dogrywa do Grosickiego!
19' WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO 2:0
17' POLSKA CZARNOGÓRA WYNIK 2:0
Wspaniała akcja Polaków. Lewandowski zagrał do wbiegającego w pole karne Grosika i ten strzałem w prawy dolny róg pokonał bramkarza.
15' GOOOOLLLLL KAMIL GROSICKI!!!! 14' POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO WYNIK 1:0 DLA POLAKÓW
13' Ale było groźnie! Brawo Szczęsny! Ratuje nas przed utratą gola!
7' Szybciej teraz gramy, ale Czarnogórcy wysoko atakują.
6' GOOOLLLL brawo Mączyński!!!3' Na razie spokojnie, na razie zachowawczo.
1' GRAMY!

ZACZYNAMY O GODZINIE 18!
POLSKA
Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński, Krzysztof Mączyński, Grzegorz Krychowiak
Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki Robert Lewandowski
CZARNOGÓRA
Danijel Petković, Filip Stojković, Emrah Klimenta, Nemanja Mijusković, Zarko Tomasevic, Marko Janković, Aleksandar Scekić
Nikola Vukcević, Marko Ivanić, Vladimir Jovović, Fatos Beciraj

17.30 Sędzią meczu jest Włoch Daniele Orsato
POLSKA VS CZARNOGÓRA NA ŻYWO już za 35 minut początek meczu.
17.25 Dach Stadionu Narodowego jest dziś zamknięty. Coraz więcej kibiców na trybunach.
17.23 Za niespełna 40 minut pierwszy gwizdek arbitra w meczu POLSKA CZARNOGÓRA
17.16 Wiemy już, że do składu Polaków wskoczył Mączyński. Czy to będzie dobra zmiana? Karol Linetty nie błysnął i trener Adam Nawałka zdecydował się na roszadę w składzie.
17.13 Polacy wybiegną dziś na mecz z Czarnogórą wyjątkowo zmotywowani - zwycięstwo lub remis oznacza, że jedziemy na mundial do Rosji
17.11 Obie jedenastki powoli przygotowują się do wyjścia na rozgrzewkę
17.05 Dziś w meczu Polska Czarnogóra Stadion NArodowy wypełni się kibicami do ostatniego miejsca.
16.50 Do meczu POLSKA CZARNOGÓRA na Stadionie Narodowym pozostaje coraz mniej czasu.

Piłkarskiej reprezentacji Polski do awansu na mundial (pierwszy po 12 latach przerwy) wystarczy remis w niedzielnym meczu z Czarnogórą na Stadionie Narodowym (godz. 18).

POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO

Nie przypuszczamy jednak, żeby nasza drużyna przyjęła minimalistyczną, zachowawczą taktykę w meczu POLSKA CZARNOGÓRA. Po udanym występie w Armenii nasz zespół z pewnością zechce pójść za ciosem i efektownym zwycięstwem zakończyć eliminacje. POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO _Czy trener Adam Nawałka dokona zmian w zwycięskiej jedenastce? Naszym zdaniem na ławkę rezerwowych powędruje bezbarwny w pojedynku z Armenią Karol Linetty, a jego miejsce w _meczu Polska Czarnogóra zajmie Krzysztof Mączyński. Innych roszad nie przewidujemy.

POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO ONLINE

Czarnogórcy nie będą mogli wystawić najsilniejszej jedenastki. Pod wielkim znakiem zapytania stoi występ lidera drużyny Stefana Joveticia. Po badaniu kontuzjowanego uda, lekarze zdecydują czy będzie w stanie wyjść na boisko.
Mecz POLSKA CZARNOGÓRA sędziuje Daniele Orsato (Włochy).

Na pewno nie wystąpią Stefan Savić i Marko Vesović. Obrońca Atletico Madryt i pomocnik HNK Rijeka w starciu z Danią obejrzeli swój, odpowiednio, drugi i czwarty żółty kartonik w eliminacjach i zostaną zawieszeni. Obaj piłkarze to podstawowi gracze w drużynie trenera Ljubisy Tumbakovicia.

POLSKA CZARNOGÓRA LIVE ONLINE

Duńczycy, którzy pokonali Czarnogórę 1:0, po bramce Christian Eriksen, tracą do ekipy Adama Nawałki trzy punkty i mogą ją jeszcze minąć, jeśli w ostatniej serii pokonają u siebie Rumunię (wygrała z Kazachstanem 3:1), a nasi reprezentanci (odpukać!) przegrają na Stadionie Narodowym.

POLSKA CZARNOGÓRA MECZ NA ŻYWO ONLINE

W takim przypadku Dania mieć będzie tyle samo punktów co Polska, ale lepszą różnicę bramek, a właśnie ona będzie decydująca przy równej liczbie punktów. Wtedy zajęlibyśmy drugie miejsce i musielibyśmy walczyć w barażach!

Biało-czerwonym do pełni szczęścia wystarczy remis. Wtedy wynik starcia Duńczyków z Rumunami nie będzie ich interesować. Jeśli natomiast drużyna trenera Age Hareide nie wygra, to Polacy mogą sobie pozwolić nawet na porażkę, a i tak zachowają pierwszą lokatę.

Ostatnia kolejka eliminacji piłkarskich mistrzostw świata - 8 października, wszystkie mecze o godz. 18: Polska - Czarnogóra, Kazachstan - Armenia, Dania - Rumunia