reklama

Wypadek na alei Kościuszki przy ul. Andrzeja Struga - pieszy potrącony przez tramwaj w ciężkim stanie trafił do szpitala

Magdalena Jach
Magdalena Jach
Zaktualizowano 
Na skrzyżowaniu alei Kościuszki z ulicy Struga około godziny 7.30. tramwaj potrącił pieszego. 27-latek trafił do szpitala z urazem głowy. Jego stan jest ciężki. Policja prowadzi czynności, zmierzające do ustalenia przyczyny wypadku. Tramwaje kierowane są objazdami. Co wynika z dotychczas zebranych informacji?CZYTAJ NA KOLEJNYM SLAJDZIE

Jak jadą tramwaje po wypadku?
- Linie 2,3,6,7A,7B,11B od węzła Piotrkowska/Żwirki ul.Żwirki, Kościuszki, Mickiewicza, Kilińskiego, linia 6 prosto do ul. Franciszkańskiej na swoja trasę,
- linia 7A,7B ul. Pomorską, pl. Wolności, Legionów na swoja trasę,
- linia 2,3,11B ul. Północną, Ogrodową ,Zachodnią na swoją trasę.
Objazd obowiązuje tylko w podanym kierunku jazdy.
Tramwaje jadą opóźnione.

Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą.
Autobusy komunikacji zastępczej kursują na odcinku od Kościuszki/Mickiewicza do Zgierska/Dolna po ul. Kościuszki i Zachodniej.
Ruch zostanie wznowiony za zgodą służb miejskich.

Wideo

Materiał oryginalny: Wypadek na alei Kościuszki przy ul. Andrzeja Struga - pieszy potrącony przez tramwaj w ciężkim stanie trafił do szpitala - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 4

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

J
Ja
2019-06-02T11:42:07 02:00, Gość:

Hej, poznam Pana na dyskretne spotkania.

Mam 23 lata, jestem po rozwodzie i nie chcę już faceta na dłuższy związek.

Złap mnie pod loginem ania23 na portalu randkowym :

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

2019-06-02T14:28:49 02:00, Ja:

Znajde cię.....

2019-06-02T14:48:48 02:00, Gość:

Chuja znajdziesz.

2019-06-02T14:51:23 02:00, Ja:

Się okaże 😊

2019-06-02T14:58:27 02:00, Ja:

Dwie godziny po moim komentarzu powinni wjechac mi na czarni na chatę i przewrócić wszystko do góry nogami

Czas.... Start

2019-06-02T17:52:33 02:00, Gość:

Pobaw się siusiakiem, bo prognozowanie ci nie wychodzi

Ty się pobaw sisuakiem ale swojego taty frajerze.jak byś miał odrobinę honoru to złożył byś zawiadomienie na moje komentarze. A że jesteś śmieciem bez honoru to tego nie zrobisz 😊

J
Ja
2019-06-02T11:42:07 02:00, Gość:

Hej, poznam Pana na dyskretne spotkania.

Mam 23 lata, jestem po rozwodzie i nie chcę już faceta na dłuższy związek.

Złap mnie pod loginem ania23 na portalu randkowym :

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

2019-06-02T14:28:49 02:00, Ja:

Znajde cię.....

2019-06-02T14:48:48 02:00, Gość:

Chuja znajdziesz.

2019-06-02T14:51:23 02:00, Ja:

Się okaże 😊

Dwie godziny po moim komentarzu powinni wjechac mi na czarni na chatę i przewrócić wszystko do góry nogami

Czas.... Start

J
Ja
2019-06-02T11:42:07 02:00, Gość:

Hej, poznam Pana na dyskretne spotkania.

Mam 23 lata, jestem po rozwodzie i nie chcę już faceta na dłuższy związek.

Złap mnie pod loginem ania23 na portalu randkowym :

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

www.wyspakobiet.eu/kasia*

2019-06-02T14:28:49 02:00, Ja:

Znajde cię.....

2019-06-02T14:48:48 02:00, Gość:

Chuja znajdziesz.

Się okaże 😊

J
Ja
2019-06-02T11:42:07 02:00, Gość:

Hej, poznam Pana na dyskretne spotkania.

Mam 23 lata, jestem po rozwodzie i nie chcę już faceta na dłuższy związek.