Wypadek na ul. Pabianickiej. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

  Wypadek na ul. Pabianickiej. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

  kos, mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wypadek na ul. Pabianickiej. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Paweł Łacheta

  Jedna osoba odniosła obrażenia w kolizji trzech samochodów, do którego doszło na ul. Pabianickiej, w poniedziałek po południu.
  Przed g. 15, pochodzący z pow. pabianickiego 67-letni kierowca volkswagena, jechał ul. Pabianicką w kierunku centrum. U zbiegu ul. Pabianickiej i 3 maja zawrócił w kierunku centrum handlowego Port Łódź. Kilkadziesiąt metrów dalej próbował skręcić w prawo, w ul. Świętojańską. W tym celu musiał zjechać na prawy pas.

  W tym czasie, prawym pasem jechała skoda, prowadzona przez 31-letnią łodziankę. Volkswagen uderzył w skodę, która wpadła na stojące na ul. Świętojańskiej bmw, kierowane przez 62-letniego mieszkańca Łodzi, który czekał na możliwość skrętu w ul. Pabianicką.

  W wypadku, obrażenia barku i twarzy odniósł 31-letni pasażer skody, mąż kierującej pojazdem. Mężczyzna został odwieziony przez pogotowie do szpitala im. WAM. Kierująca i pozostałe pasażerki skody - 5-miesięczna córeczka łodzianki i jej 52-letnia teściowa kobiety - zostały przebadane na miejscu, jednak ratownicy medyczni nie stwierdzili u nich żadnych obrażeń.


  Pokaż Bez tytułu na większej mapie

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo