Wypadek na Więckowskiego. Hiszpan nie ustąpił pierwszeństwa...

  Wypadek na Więckowskiego. Hiszpan nie ustąpił pierwszeństwa [ZDJĘCIA+FILM]

  kos, mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wypadek na Więckowskiego. Hiszpan nie ustąpił pierwszeństwa [ZDJĘCIA+FILM]
  1/7

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Jarosław Kosmatka

  Dwa samochody zderzyły się ze sobą w piątek rano, u zbiegu ul. Więckowskiego i Strzelców Kaniowskich. Sprawcą wypadku był obywatel Hiszpanii, który nie ustąpił pierwszeństwa.
  Po g. 8, kierujący oplem 29-letni obywatel Hiszpanii, jechał ul. Strzelców Kaniowskich, w stronę ul. Próchnika. Przy ul. Więckowskiego, obcokrajowiec zignorował znak "ustąp pierwszeństwa przejazdu" i wjechał na skrzyżowanie.

  W bok jego opla, uderzyła z dużą siłą jadąca ul. Więckowskiego skoda, a prowadzona przez 48-letniego mężczyznę. Auto Hiszpana zostało zepchnięte na drugą stronę ulicy, obróciło się o 180 stopni i ścięło stojący nieopodal znak drogowy, który przewrócił się na zaparkowany przy nim samochód.


  Obywatel Hiszpanii w wypadku doznał tylko obrażeń ręki. Jednak kilkanaście minut po wypadku poczuł się źle i został odwieziony do szpitala. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu Hiszpan został ukarany mandatem gotówkowym w wysokości 500 zł.
  View Untitled in a larger map

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo