Wypadek w Łowiczu. Starem wjechał w ogrodzenie [ZDJĘCIA]

  Wypadek w Łowiczu. Starem wjechał w ogrodzenie [ZDJĘCIA]

  Rafał Klepczarek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wypadek w Łowiczu. Starem wjechał w ogrodzenie [ZDJĘCIA]
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Rafał Klepczarek

  Star w ogrodzeniu. Ciężarowy star z przyczepą wjechał na ulicy Łęczyckiej do przydrożnego rowu i zatrzymał się na bramie ogrodzeniowej. Trasa wojewódzka łącząca Łowicz z Łęczycą była częściowo zablokowana przez kilka godzin.
  Z policyjnych ustaleń wynika, że ciężarówką kierował 53-latek z powiatu łęczyckiego. Mężczyzna był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

  Zdaniem policji jej przyczyną było niezachowanie przez kierowcę ciężarówki bezpiecznej odległości od poprzedzającego go auta. Gdy jadący przed nim samochód zahamował kierowca gwałtownie skręcił w prawo, aby uniknąć zderzenia i star zatrzymał się na ogrodzeniu.

  CZYTAJ TEŻ: Ciężarówka wjechała w dom. Pijanego kierowcę zatrzymała policja

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (6)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Mi natomiast pomogła w takiej sprawie Kancelaria Pionier.

  jaaa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Mi natomiast pomogła w takiej sprawie Kancelaria Pionier. Możecie mi nie wierzyć, ale wygrać samemu z ubezpieczycielem to sztuka. Sprawa jednak dzięki Pionierowi zakończyła się pomyślnie....rozwiń całość

  Mi natomiast pomogła w takiej sprawie Kancelaria Pionier. Możecie mi nie wierzyć, ale wygrać samemu z ubezpieczycielem to sztuka. Sprawa jednak dzięki Pionierowi zakończyła się pomyślnie. Ubezpieczyciel wypłacił mi odszkodowanie za uraz jakiego doznałam. Ta kancelaria odszkodowawcza nie pobiera opłat z góry. Mają system prowizyjny czyli pobierają swoje wynagrodzenie dopiero po odzyskaniu odszkodowania za wypadek. W ten sposób mamy pewność, że będą starać się uzyskać jak największą kwotę dla klienta :)
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nie wszyscy poszkodowani znają swoja prawa!

  nati (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Informacji na temat takich firm i w ogóle tego, że można walczyć o odszkodowanie jest wciąż zbyt mało. Nie wszyscy poszkodowani znają swoja prawa!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  I chwała im za to!

  moniś (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  I chwała im za to! Dzięki temu rodziców będzie stać na porządną rehabilitację, a nie taką z NFZ, która jest guzik warta.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Odzyskali odszkodowanie dla 4,5 letniego chłopca

  anja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Tu jest o nich artykuł - http://wgospodarce.pl/informacje/7814-rekordowe-odszkodowanie-ponad-1-300-000-zl-zamiast-180-000-zl-dla-45-letniego-roberta Odzyskali odszkodowanie dla 4,5 letniego chłopca.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  EUCO

  Zofia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Korzystałam z usług EUCO i mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Przykładają się do sprawy całym sercem. Odzyskałam moje odszkodowanie i teraz mam pieniądze na opłacenie prywatnej rehabilitacji.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pomoc w uzyskaniu odszkodowania - Europejskie Centrum Odszkodowań

  Marek. Agent Odszkodowawczy tel; 881-222-462 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  EuCO lider rynku dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem, czyli obok roszczenia z tytułu utraty zdrowia, życia także np. roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu...rozwiń całość

  EuCO lider rynku dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem, czyli obok roszczenia z tytułu utraty zdrowia, życia także np. roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia oraz zwrotu kosztów dojazdu. Odszkodowania rzeczowe.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo