Wypadł przez okno bo próbował złapać telefon

  Wypadł przez okno bo próbował złapać telefon

  Wiesław Pierzchała

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wypadł przez okno bo próbował złapać telefon

  ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Mężczyzna rozmawiał przez telefon komórkowy, który nagle wypadł mu przez okna. Chciał go złapać, ale nie zdołał i z trzeciego piętra wypadł na chodnik. Doznał obrażeń i trafił do szpitala.
  Wypadł przez okno bo próbował złapać telefon

  ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Do niecodziennego wypadku doszło we wtorek o godz. 8.30 przy ul. 20 Stycznia na osiedlu Bugaj w Pabianicach. W mieszkaniu na trzecim piętrze kamienicy przebywał 29-letni gospodarz z trzyletnią córeczka Mają. Byli sami. Z relacji dziecka wynika, że tata siedział na parapecie okna, pił kawę i rozmawiał przez telefon.

  W pewnym momencie upuścił aparat i to tak niefortunnie, że telefon wypadł przez okno.
  Mężczyzna za wszelką cenę chciał go złapać i wychylił się przez okno. Wtedy stracił równowagę i wypadł na chodnik. Doznał obrażeń. Był przytomny. Nie zdołał uratować komórki, która spadła na jezdnie i roztrzaskała się w drobny mak.

  W mieszkaniu została wystraszona trzyletnia Maja. Nie wiedząc co stało się z ojcem, który zniknął za oknem, wspięła się na parapet i zaczęła wyglądać przez okno. I właśnie ten widok zaniepokoił przechodniów obawiających się, aby dziecko nie podzieliło lasu ojca.

  - Na miejscu pojawili się policjanci, którzy o pomoc poprosili babcię 29-latka - relacjonuje podkomisarz Joanna Szczęsna, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. - Kobieta także mieszka na Bugaju i zapewne została zawiadomiona przez świadków zdarzenia. Dlatego zjawiła się przy kamienicy wnuka i prawnuczki. Miała przy sobie klucze do mieszkania 29-latka.

  Dzięki temu policjanci razem z nią weszli do zamkniętego od środka lokalu na trzecim piętrze, gdzie zastali całą i zdrową trzylatkę. Mają zaopiekowała się prababcia, natomiast tata dziecka został przewieziony do szpitala im. Kopernika w Łodzi.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo