XIII edycja konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2020. Czekamy na zgłoszenia!

Joanna Stępnik
Joanna Stępnik
Maciej Kapica, prezes zarządu Moje Bambino Sp. zo.o. Sp.k
Tydzień temu rozpoczęliśmy zbieranie zgłoszeń do XIII edycji konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2020. To konkurs „Dziennika Łódzkiego” i Loży Łódzkiej Business Centre Club.
ZGŁOŚ KANDYDATA DO KONKURSU

Przypominamy, że konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach:

  • Duża Firma (zatrudniająca od 250 pracowników);
  • Średnia Firma (zatrudniająca od 50-249 pracowników);
  • Mikro i mała firma (zatrudniająca do 49 pracowników).

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.dzienniklodzki.pl/mr2020

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikami konkursu mogą zostać menedżerowie, którzy zarządzają firma min. trzy lata oraz:

  • w 2020 roku osiągnęli wyraźne sukcesy wobec ograniczeń i trudności w funkcjonowaniu firmy spowodowanych
  • pandemią;
  • są cenieni przez swój zespół oraz przez lokalne środowisko biznesowe, działają
  • w pełni etycznie, przestrzegając zasad prawnych i reguł zdrowej konkurencji;
  • wykazują wrażliwość na potrzeby społeczne tj. prowadzą działalność charytatywną
  • wspierają lokalne inicjatywy, szeroko stosują w praktyce zasady Odpowiedzialnego Biznesu (CSR).

Zobacz laureatów z 2019 r. w kat. ŚREDNIA FIRMA
Prezentujemy ubiegłorocznego laureata – Menedżera Roku Regionu Łódzkiego 2019 w kategorii Duża Firma i pozostałych czterech finalistów, którzy uzyskali nominacje.

MENEDŻER ROKU REGIONU ŁÓDZKIEGO 2019 W KATEGORII DUŻA FIRMA

Maciej Kapica, prezes zarządu Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k., producenta wyposażenia dla szkół, przedszkoli oraz innych placówek edukacyjnych. Firma powstała w 2006 roku. Dziś zatrudnia 600 osób w pięciu zakładach w Polsce (w Łodzi, Kutnie, Szczecinku, Ełku i Mieroszowie) oraz w swoich firmach w Szwecji, Niemczech, Austrii, Czechach i na Słowacji. Znana jest także z wprowadzania ekologicznych rozwiązań w produkcji. Codziennie 70 konsultantów firmy odwiedza 500 placówek edukacyjnych. - W ofercie mamy ponad 28 tysięcy produktów i zakładamy, że niewielka część z nich pozostanie niedochodowa. Ale skoro chcemy być kompleksowym dostawcą, do czegoś nas to zobowiązuje. Każde dziecko jest inne, każdy nauczyciel ma trochę inne metody pracy i to trzeba zrozumieć - mówi Maciej Kapica

PRZEDSIĘBIORCY NOMINOWANI W KATEGORII DUŻA FIRMA W 2019 ROKU

Krzysztof Kosiński,Dyrektor generalny Albea Poland Sp. z o.o.Przedsiębiorstwo jest częścią światowego lidera w produkcji opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Albea Poland, Oddział Tubes w Łodzi. Od początku powstania (26 lat temu) jest największym producentem tub polietylenowych w Polsce i tej części Europy. W 2017 r. rozpoczęto wdrażanie proekologicznych rozwiązań i technologii umożliwiających użycie polietylenów PCR (postconsumer recycled) i BIO.

Andrzej Kuczyński, Członek Zarządu ds. operacyjnych w firmie Transfer Multisort Elektronik. Z firmą TME, będącą jednym z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, związany od najmłodszych lat. Odpowiada za wszystkie projekty inwestycyjne, w tym zabudowę ultranowoczesnego centrum logistycznego Greenfield wRzgowie. W pracy ceni sobie profesjonalizm i perfekcjonizm, wierzy, że „efekt wow” przede wszystkim budują detale.

Grzegorz Lichocik, Prezes Zarządu Dachser Sp. z o.o, przedsiębiorstwa działającego w branży usług logistycznych, będące częścią międzynarodowego koncernu logistycznego DACHSER Group SE & Co. KG. Ostatnie lata były dla Dachser Polska okresem bardzo intensywnego rozwoju. W latach 2016-2019 przychody firmy rosły w dwucyfrowym tempie, podobnie liczba i tonaż przewożonych przesyłek. W 2019 roku zespół liczył już ok. 570 pracowników w porównaniu do blisko 400 osób na koniec roku 2017.

Marcin Nocuń, Prezes Zarządu Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 SA w Łodzi, specjalizujących się w remontach i modernizacjach śmigłowców. Dzięki kooperuji z firmami zachodnimi, dokonywane modernizacje maszyn wojskowych pozwalają na dostosowanie śmigłowców do standardów NATO. Marcin Nocuń ukończył Wydział Elektroniki i Elektrotechniki PŁ, dokształcał się w Instytucie Technicznym w Londynie, ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania produkcją.

Robert Warkocz,Prezes Zarządu Inwemer - grupy spółek oferujących szeroką gamę usług dla firm i instytucji związanych z obsługą techniczną nieruchomości, serwisem i utrzymywaniem czystości, wspieraniem pracy działów administracyjnych klientów. Firma Inwemer działa od 1992 r., obsługuje ponad 6500 zróżnicowanych obiektów na terenie całego kraju, realizuje usługi techniczne w ponad 5 tys. placówek w kraju. Wspiera instytucje i organizacje społeczne woj. łódzkiego (Fundacja Gajusz, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Łódź - Bałuty, Stowarzyszenie Przyjaciół dzieci i Młodzieży HARC z Piotrkowa Trybunalskiego).

REGULAMIN XIII EDYCJI KONKURSU MENEDZER ROKU REGIONU ŁÓDZKIEGO 2020

Pandemiczna matura. Uczniowie czują strach

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie