XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. Zdjęcia

W Raszynie odbyły się XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. Nasi reprezentanci wystąpili w rolach głównych.

Złote medale wywalczyli: Piotr Kowalewski (Konstantynów Łódzki), Marek Stanisławski (Pabianice), Ryszard Wichan (AZS Uniwersytet Łódzki), Józef Ejsmont (Pabianice), Antoni Kaliński (Tytan Team Łódź), Jan Cieślik (Tytani Radomsko), Tomasz Urbański (Fit Gabric Łódź).
Srebrne medale zdobyli: Tadeusz Feliksiński (Pabianice), Jan Jakub (Włókniarz Konstantynów), Jacek Majchrzak (Włókniarz Konstantynów), Jarosław Schab (Włókiennik Łódź).
Brązowy medal wywalczył Błażej Gąsior (Wola Krzysztoporska).
Tuż za podium uplasował się Radosław Knapik (Włókniarz Konstantynów).
W klasyfikacji open kobiet zwyciężyła była sztangistka ŁKS, dziś repezentująca WLKS Siedlce Lganie Nowe Dominika Misterska-Zasowska, która uzyskała wynik 252,60.
W klasyfikacji open mężczyzn wygrał 70-letni Witold Szczęsny z Gdańska, który vw kategorii wagowej do 89 kg uzyskał w dwuboju 208 kg. Piąte miejsce zajął Tomasz Urbański (Fit Fabric Łódź) - 242 kg. Miejsce 9 zajął Piotr Kowalewski (Konstantynów Łódzki) - 122 kg. Na 24 miejsce uplasował się Jarosław Schab (Włókiennik Łódź), a na 27. Jan Jakub (Włókniarz Konstantynów).