Z kim siatkarki ŁKS Commercecon zagrają w walce o finał Pucharu Polski? Derby Łodzi w finale?

Siatkarki ŁKS Commercecon awansowały do Final Four Pucharu Polski.

Łodzianki pokonały we własnej hali BKS Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 22:25, 25:20, 25:19).
ŁKS Commercecon: Aleksandra Wójcik 13, Katarina Lazović 16, Nadja Ninković 7, Britt Bongaerts 5, Klaudia Alagierska 6, Katarzyna Zaroślińska-Król 19, Krystyna Strasz (libero) oraz Joanna Pacak, Aleksandra Pasznik, Anna Kalandadze 4. Trener: Michal Masek.

Za MVP spotkania została uznana rozgrywająca ŁKS Commercecon Britt Bongaerts.

Z kim siatkarki ŁKS zagrają w półfinale Pucharu Polski? Ich rywalem będzie zwycięzca piątkowego meczu Developres Rzeszów - Chemik Police (godz. 17.30).

W drugim półfinale turnieju Final Four w Nysie Grot Budowlani zmierzą się z liderem Tauron Ligi Radomkł, która pokonała #Volley Wrocław 3:2.

Turniej finałowy zostanie rozegrany w Nysie 20-21 lutego. W finale Pucharu Polski może dojść do derbów Łodzi: ŁKS Commercecon - Grot Budowlani. Było już tak w 2018 roku. ŁKS zdobył trzy razy Puchar Polski, a Budowlani - dwa razy.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani