Zabiła z zazdrości. Wbiła nóż w plecy

  Zabiła z zazdrości. Wbiła nóż w plecy

  (Ad.), KWP

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Konkubina zabiła kobietę, od której partner wynajmował mieszkanie.
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©archiwum policji

  Konkubina zabiła kobietę, od której partner wynajmował mieszkanie. Napastniczka wbiła ofierze4 nóż w plecy. 37-letnia mieszkanka powiatu opoczyńskiego usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej dożywocie.
  O zabójstwie policji opowiedział 26-letni mężczyzna, konkubent napastniczki. Najpierw mężczyzna wezwał policję, bo twierdził, że ktoś go pobił podczas imprezy. Potem opowiedział o zabójstwie w domu w gminie Nowosolna.

  Okazało się, że mężczyzna wynajmował tam pokój. Pewnej nocy jego 37-letnia konkubina pokłóciła się z 47-letnią właścicielką mieszkania. W czasie awantury wbiła jej nóż w plecy.

  Pod wskazanym adresem policja znalazła ciało. 26-latek będzie odpowiadał za nieudzielenie pomocy, jego konkubina za zabójstwo. W sobotę sąd aresztował oboje na 3 miesiące.
  (Informacja prasowa policji - sierż. sztab. Anna Cieślik)

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo