Zacznij swoją zawodową przygodę. Dołącz do Barry Callebaut

  Zacznij swoją zawodową przygodę. Dołącz do Barry Callebaut

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Zacznij swoją zawodową przygodę. Dołącz do Barry Callebaut
  1/5
  przejdź do galerii
  Myślisz poważnie o swojej karierze zawodowej? Marzysz o tym, by po zakończeniu studiów zacząć pracę, która będzie satysfakcjonująca i pozwoli Ci wykorzystać nabytą wiedzę? Zacznij szukać już teraz. Sprawdź staże w Barry Callebaut!
  To znane zjawisko, z którym boryka się wielu młodych ludzi kończących edukację. Odbierają dyplom wyższej uczelni i zaczynają zastanawiać się: co dalej? Oczywiście, każdy chciałby znaleźć tę idealną pracę, która pozwoli im na realizację swoich marzeń i aspiracji. Nie zawsze jednak jest to łatwe. By wypracować sobie dobrą pozycję na rynku pracy potrzebna jest bowiem nie tylko wiedza teoretyczna, którą nabywamy podczas studiów. Liczy się doświadczenie. Dlatego niekiedy szukanie tej jedynej, wymarzonej pracy może być trudniejsze niż się spodziewaliśmy. Jest jednak sposób, by Twój start w „dorosłe”, zawodowe życie przebiegł bezboleśnie.

  Jak zdobyć przewagę na rynku pracy?

  Skoro doświadczenie jest tym, co najbardziej cenią pracodawcy, dlaczego nie zacząć nabywać go już w trakcie studiów? Jak to zrobić? Najlepszym sposobem jest rozpocząć staż studencki.

  Dzięki stażowi już teraz możecie stawiać pierwsze kroki na ścieżce swojej kariery. Pozwoli on nie tylko nabyć umiejętności praktyczne, ale będzie także stanowił atut podczas poszukiwania pracy już po zakończeniu nauki. Często także pracodawca zadowolony ze stażysty, po zakończeniu studiów składa mu ofertę zatrudnienia.

  Przy poszukiwaniu idealnego stażu pojawia się jednak obawa. Jak znaleźć firmę, w której faktycznie będziecie mogli czegoś się nauczyć, a staż nie będzie polegał na parzeniu kawy czy sortowaniu papierów? Możemy pomóc Wam w poszukiwaniach.

  Na łódzkim rynku pracy jest firma, która szuka młodych ludzi poważnie myślących o swojej przyszłej karierze. Tutaj swoje miejsce znajdą studenci chcący nabyć jak najwięcej doświadczenia. To miejsce to świetny punkt startu i szansa, by przekonać się, jak wygląda praca w prawdziwie międzynarodowym środowisku. Poznajcie Barry Callebaut.

  Poznaj świat czekolady

  Grupa Barry Callebaut to światowy lider na rynku czekolady i kakao. Działa na całym świecie, zatrudnia dziesiątki tysięcy ludzi, zaś jej roczne przychody sięgają 6 miliardów euro. Ta międzynarodowa firma z tradycjami sięgającymi XIX wieku, od wielu lat obecna jest również w Łodzi.

  Tutaj – na Nowym Józefowie - znajduje się należąca do niej fabryka czekolady. W samym sercu miasta natomiast ulokowane jest Centrum Usług Wspólnych. Zatrudnieni tu ludzie obsługują klientów na całym świecie. W komfortowo urządzonych biurach pracują m.in. specjaliści od księgowości, obsługi klienta, logistycy, informatycy i analitycy. Z Łodzi obsługują kraje w całej Europie i na świecie. Teraz również Ty masz szansę do nich dołączyć. Właśnie do tego miejsca, Barry Callebaut potrzebuje stażystów.

  Jak zacząć?

  Firma oferuje obecnie pełnopłatne staże w działach takich jak finanse, master data czy helpdesk. Jednak ręce do pracy przydadzą się we wszystkich zespołach. Staż w Barry Callebaut to prawdziwa praca i możliwość nabycia realnego doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Jest to również firma, która dba o swoich pracowników, stwarza im świetne warunki do pracy i rozwoju. Możesz mieć pewność, że tutaj Twoja kariera wskoczy na właściwe tory.

  Chcesz sprawdzić, czy w ofercie staży znajdzie się również coś dla Ciebie? Nic prostszego – wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w internecie. Odwiedź strony otouczelnie.pl i lodzakademicka.info, by dowiedzieć się wszystkiego o możliwościach, jakie studentom daje Barry Callebaut. Pomocne będą również biura karier Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej, które współpracują z firmą. Nie czekaj dłużej i już teraz weź karierę w swoje ręce. Zacznij zawodową przygodę z Barry Callebaut.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo