ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ŁKS ŁÓDŹ - SPRAWDŹ WYNIK MECZU

Bartosz Kukuć
Dziś piłkarze ŁKS zmierzą się w wyjazdowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC ŁKS ŁÓDŹ NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC1
ŁKS ŁÓDŹ2

KONIEC MECZU - Pierwszoligowi piłkarze ŁKS odnosza czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Pokonują w Sosnowcu Zagłębie 2:1. Łodzianie są liderem tabeli. Dziękujemy za relację.
90+3 min - Żółta kartka dla Karbowego.
90+1 min - Karbowy z wolnego trafia w mur.
88 min - Po wolnym Małeckiego piąstkuje Malarz.
86 min - Zmiana w Zagłębiu. Michał Kieca zastępuje Pawłowskiego.
85 min - Faul na Nawotce.
82 min - Centruje aktywny Małecki.
81 min - Zmiana w ŁKS. Za Rozwandowicza wchodzi Jakub Tosik.
81 min - Karbowy niecelnie uderza z wolnego.
80 min - Żółta kartka dla Rozwandowicza.
79 min - Mogło być groźnie. Ale Małecki nie trafia w piłkę w polu karnym łodzian.
76 min - Akcja Małeckiego lewą stroną boiska. Na szczęście, interweniuje Dąbrowski.
74 min - Interweniuje Stępniowski.
73 min - Szansa Sekulskiego. W sytuacji sam na sam próbuje pokonać bramkarza, ale ta sztuka mu się nie udaje.
72 min - Zmiana w ŁKS. Wchodzi Kamil Dankowski, schodzi Klimczak.
71 min - Strzela Maksymilian Rozwandowicz.
71 min - Z rożnego dośrodkowuje Trąbka.
66 min - Sobociński asekuruje Klimczaka. Gospodarze coraz śmielej próbują atakować.
61 min - Po niezbyt pewnej interwencji Malarza po strzale Gojnego, piłkę wybija Dąbrowski.
59 min - Zmiany w Zagłębiu. Schodzi Mateusz Szwed, wchodzi Patryk Mularczyk, schodzi Oliveira, wchodzi Filip Karbowy.
58 min - Przepychanki na murawie. Ostatecznie żółtymi kartkami zostali ukarani solidarnie Sekulski i Joao Oliveira.
57 min - Krystian Stępniowski wybija daleko piłkę. Nieporozumienie Dąbrowskiego i Sobocińskiego wykorzystuje Gregorio, który przerzuca piłką nad Malarzem.
57 min - GOOOLLL!!! ŁKS prowadzi 2:1. Bramkę dla Zagłębia strzelił Gregorio. Zagłębie-ŁKS 1:2.
54 min - Sobociński radzi sobie z Pawłowskim.
50 min - GOOOLLL!!! ŁKS prowadzi już 2:0. Bardzo ładnym strzałem z wolnego popisuje się Pirulo. Zagłębie-ŁKS 0:2.
49 min - Pirulo zagrywa pietą, a w stronę bramki gospodarzy pędzi Nawotka. Jest faulowany, jakieś 23-24 metry przed bramką. Wolny.
47 min - Róg po akcji Macieja Wolskiego Wolskiego i Sekulskiego.
46 min - Zmiana w Zagłębiu. Za Olafa Nowaka wchodzi Goncalo Gregorio.
46 min - Trzy zmiany w ŁKS. Za Srnicia wszedł Tomasz Nawotka, za Samu Corrala pojawił się Łukasz Sekulski, a za Adama Ratajczyka Piotr Gryszkiewicz.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Sędzia rozpoczyna drugie 45 minut. Zagłębie-ŁKS 0:1.
PRZERWA - Koniec pierwszej połowy mecz. ŁKS prowadzi w Sosnowcu z Zagłębiem 1:0 po golu Michała Trąbki. Gospodarze próbują wyrównać, ale na razie bez efektu. Czy ełkaesiacy odniosą czwarte kolejne zwycięstwo w tym sezonie? Zapraszamy na relację po zmianie stron.
45 min - Klimczak próbuje przelobować golkipera rywali technicznym uderzeniem.
41 min - Po centrze z rogu Pawłowskiego, Dawid Gojny główkuje tuż nad poprzeczką.
38 min - Mateusz Szwed mija Sobocińskiego, ale na posterunku był Klimczak.
37 min - Interweniuje Jan Sobociński.
37 min - Uwidacznia się przewaga Zagłębia, choć niewiele z niej wynika.
33 min - Małecki uderza z powietrza, ale niecelnie.
27 min - Gospodarze domagali się podyktowania karnego. Ich zdaniem, Maciej Wolski zagrał piłkę ręką.
26 min - Świetna interwencja Arkadiusza Malarza. Strzelał Martin Maia.
24 min - Przytomna główka Macieja Dąbrowskiego we własnym polu karnym.
21 min - Szymon Pawłowski nie sięga piłki.
21 min - Po strzelonej bramce ożywili się fani ŁKS, którzy pojawili się na trybunach w Sosnowcu.
16 min - Lewą stroną popędził Adam Ratajczyk i wymienił podania z Klimczakiem. Ten zagrał do Pirulo, jeden z defensorów sosnowiczan interweniował, ale Trąbka uderza z około 14 metrów. Piłka po rykoszecie wpada do siatki.
16 min - GOOOLLL!!! ŁKS obejmuje prowadzenie. Gola zdobywa Michał Trabka. Zagłębie-ŁKS 0:1.
15 min - Nikt nie chce popełnić błędu. Obie drużyny grają dosyć ostrożnie.
12 min - Akcja Patryka Małeckiego, ale sedzia odgwizduje spalonego.
12 min - Atak Zagłębia, ale wykończenie fatalne.
10 min - Kontra gości. Niestety, ełkaesiacy nie bardzo wiedzieli, jak ją zakończyć.
8 min - Groźna akcja gospodarzy lewą stroną boiska, ale bez konsekwencji.
4 min - Z wolnego centruje Pirulo.
3 min - Faul na Pirulo.
2 min - Interwencja Adriana Klimczaka.
POCZĄTEK MECZU - Pierwszy gwizdek sędziego w meczu Zagłębie-ŁKS.

Godz. 17:00 - ŁKS w czarnych strojach, Zagłębie na czerwono-zielono-biało.

Godz. 16:59 - W wyjściowej jedenastce łodzian mecz rozpocznie Dragoljub Srnić, który w derbach Łodzi wszedł po przerwie z ławki rezerwowych.

Godz. 16:55 - Skład Zagłębia: Stępniowski – Duriska, Gojny, Grudziński, Maia - Małecki, Nowak, Pawłowski, Ribeiro, Ryndak - Szwed.

Godz. 16:20 - Skład ŁKS: Malarz, Sobociński, Dąbrowski, Klimczak, Wolski, Rozwandowicz, Srnić, Trąbka, Pirulo, Ratajczyk, Corral

Godz. 16 - Poniżej aktualna tabela I ligi...

Łódzki Klub Sportowy podejmie dziś w meczu wyjazdowym Zagłębie Sosnowiec. Kibice z Łodzi liczą na kolejne trzy punkty. Początek spotkania o godz. 17.

Kościoły zdrowego ciała, siłownie obeszły przepisy

Materiał oryginalny: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ŁKS ŁÓDŹ - SPRAWDŹ WYNIK MECZU - Express Ilustrowany