Zapamiętajcie ten adres: Łódź, ul. Zgierska 250/252

  Zapamiętajcie ten adres: Łódź, ul. Zgierska 250/252

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Zapamiętajcie ten adres: Łódź, ul. Zgierska 250/252
  1/5
  przejdź do galerii
  Rozmowa z szefem Działu Regeneracji Turbosprężarek i Wtryskiwaczy Rafałem Stępniem
  Moto Centrum Zgierska 250 Sp. z o.o. należy do najważniejszych w województwie łódzkim firm w segmencie usług motoryzacyjnych. Czym dokładnie się zajmujecie?

  Jesteśmy na łódzkim rynku obecni już od wielu lat i mamy bardzo bogate doświadczenia w zakresie naprawy i serwisu samochodów użytkowych.


  Nie jest to jednak wszystko, z czym się do was można zgłosić?
  Wciąż poszerzamy swoje umiejętności warsztatowe, i to my jako Moto Centrum Zgierska 250 Sp. z o.o. wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta i przedstawiamy ciągle to nowe możliwości wykorzystywania naszych usług.

  Poproszę o konkrety.
  Jako nieliczni w Polsce posiadamy najnowszy i najbogatszy park maszynowy z zakresu napraw i regeneracji turbosprężarek do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Proponujemy Klientom najlepsze i najnowsze nowinki techniczne w zakresie tego rodzaju napraw. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą techników i doradców, którzy zawsze odpowiedzą na każde pytania i zmierzą się z każdym wyzwaniem dotyczącym tematu turbosprężarek i ich regeneracji.

  Specjalizujecie się w regeneracji turbosprężarek. Jak długo trwa kompleksowa regeneracja?
  Tylko u nas regeneracja trwa jeden dzień.

  Czy jest to droga usługa?

  Nie, jest to koszt 449 złotych netto za jej podstawową naprawę. Posiadamy również gotowe turbosprężarki na wymianę dla Klienta.

  Czy uszkodzoną turbosprężarkę trzeba dostarczyć do was samemu?
  Oczywiście można, choć na terenie Łodzi odbieramy także je od Klienta naszymi samochodami serwisowymi, a jeśli jest taka potrzeba - zamawiamy firmę kurierską, która w naszym imieniu odbiera ją nieodpłatnie na terenie całego kraju. Zajmujemy się również montażem i demontażem turbosprężarek w samochodach Klienta w naszym serwisie.

  Kto jest waszym dostawcą części do tych urządzeń?
  Do regeneracji turbosprężarek używamy oryginalnych części zamiennych angielskiej firmy Melett, na co dowodem jest nawiązana współpraca z firmą Cimat, producentem wyważarek i urządzeń do ich naprawy.

  Gdzie można dowiedzieć się więcej na temat waszej działalności?

  Na naszej stronie internetowej www.turbosprezarki.net.pl ujęte są wszelkie informacje na temat pracy turbosprężarki, jak i jej ewentualnych awarii oraz jaki posiadamy park maszynowy. Jako jeden z czołowych serwisów w województwie łódzkim, zajmujących się obsługą aut ciężarowych, sprzedażą oryginalnych części zamiennych, mamy własną mobilną pomoc drogową, posiadamy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, myjnię aut osobowych, dostawczych i ciężarowych, wprowadziliśmy też usługę regeneracji turbosprężarek.

  Czy na tym poprzestajecie, czy w dalszym ciągu będziecie poszerzać zakres swych usług?

  Nawiązując do nazwy naszej działalności "Moto Centrum"... staramy się sprostać oczekiwaniom Klienta. Na terenie naszej firmy Klient załatwi wszystkie wspomniane usługi w jednym miejscu i nie tylko...

  To znaczy, że Moto Centrum Zgierska 250 będzie poszerzało zakres swych usług?
  Tak, już wkrótce będziemy zajmować się profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Bosch Common Rail i Delphi zgodnie z technologią ich naprawy.

  Podsumujmy zatem wasze zalety...
  Rzetelność, bogato rozwinięta struktura warsztatowa, fachowa obsługa, wieloletnie doświadczenie i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy!

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo