1/20
Sztafeta 4x400 m - Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga...

Od lewej: Hołub-Kowalik, Baumgart-Witan, Wyciszkiewicz, Święty-Ersetic

Sztafeta 4x400 m - Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Justyna Święty-Ersetic oraz biegające w półfinale Natalia Kaczmarek i Martyna Dąbrowska. To pełny skład naszej sztafety 4x400, która w Berlinie zdobyła złoty medal mistrzostw Europy w lekkoatletyce. Po powrocie do Polski urocze "aniołki Matusińskiego" są rozrywane: udzielają wywiadów, goszczą często w telewizji, a ostatnio zostały nawet zaproszone do Pałacu Prezydenckiego. Trudno się jednak dziwić, skoro nasze "złotka" osiągnęły w Niemczech życiowy sukces. ZOBACZCIE, JAK PREZENTOWAŁY SIĘ Z MEDALAMI ORAZ NA BIEŻNI STADIONU OLIMPIJSKIEGO (DO KOLEJNYCH ZDJĘĆ MOŻNA PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ STRZAŁEK).

Premiery gier w maju to spore zaskoczenie. Dlaczego? Sprawdź

Horoskop dzienny na sobotę 27 kwietnia. Do kogo dziś uśmiechnie się szczęście?

Polacy zwycięzcami Pucharu Świata w niezwykle widowiskowej dyscyplinie! [ZDJĘCIA]