Zdrowo Zakochani – Walentynki z DoubleTree by Hilton Łódź

Materiał informacyjny DoubleTree by Hilton Łódź

Z okazji Dnia Zakochanych hotel DoubleTree by Hilton Łódź tradycyjnie przygotował apetyczne propozycje. Walentynki będzie można świętować romantyczną kolacją podaną na dwa sposoby - zjedz mnie w domu lub zjedz mnie w łóżku. W którym z nich Ty się zakochasz?

W nadchodzące Walentynki jedno jest pewne - będzie dużo miłości! Na pozostałe okoliczności DoubleTree by Hilton Łódź jest dobrze przygotowany. Oferta, którą proponuje hotel zawiera dwa pakiety o intrygujących nazwach. Co się pod nimi kryje?

„Zjedz mnie w domu” to miłosny catering, który możecie zjeść przy blasku świec w domowym zaciszu. Kolacja ukryta w romantycznym pudełku może składać się z wersji sześcio- lub czterodaniowej, na większy i mniejszy apetyt. W Dzień Zakochanych kuchnia zaserwuje naturalne afrodyzjaki w oryginalnych odsłonach. Propozycję sześciodaniową otwiera amuse-bouche, w postaci carpaccia z przegrzebek z puree selerowym aromatyzowanym oliwą truflową, kompresowanym jabłkiem i kawiorem lub w wersji wegańskiej pastrami z arbuza z majonezem estragonowym, ziołową kruszonką i piklowaną czerwoną cebulą. Dalej jest jeszcze ciekawiej i wprost roi się od afrodyzjaków, m.in. buraka, dyni, gruszki, truskawki czy czekolady.
Walentynkowy zestaw wykwintnych dań został uzupełniony o świecę zapachową do masażu oraz voucher zniżkowy na romantyczny zabieg dla dwojga w hotelowym 10th Floor SPA.

Na uroczyste obchody Dnia Zakochanych hotel zaprasza, jak co roku, także do siebie.

„Zjedz mnie w łóżku” to nocleg w hotelu połączony z romantyczną kolacją serwowaną bezpośrednio do pokoju ze specjalnie zaaranżowanym wystrojem. Zakochani znajdą w nim pięknie przystrojony stolik dla dwojga oraz płatki róż na łóżku. Kolejnego dnia hotel powita zakochanych pysznym śniadaniem do łóżka, a w ramach pobytu można korzystać ze strefy Health Club (basen, siłownia, jacuzzi) oraz specjalnej zniżki na romantyczny zabieg w 10th Floor SPA.

Cena pakietu „Zjedz mnie w domu” w zależności od wybranego menu wynosi 270 zł (kolacja 4-daniowa) lub 370 zł (kolacja 6-daniowa) za parę. Za pakiet „Zjedz mnie w łóżku” zapłacimy 570 zł za parę.

Szczegóły:
https://www.doubletreelodz.pl/oferty-specjalne/walentynki-2021

Rezerwacje:
E: [email protected]
T: +48 208 80 80

Dodaj ogłoszenie