Ze spotkania z premierem Morawieckim w Łodzi wyprowadzono kobietę z kartką „PiS dzieli Polaków”. Padł okrzyk „czerwona szmata”

  • Dziennik Łódzki

Marcin Darda

Podczas wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej doszło do szarpaniny z kobietą, która unosiła kartki z napisami "Polska jest jedna. PiS dzieli ludzi".

Kobiecie kartki z napisami wyrwano z rąk, potem wyciągała z torebki kolejne czerwone kartki pokazując je premierowi, ale i te podarto. Siłą wyprowadził ją z sali jeden ze zwolenników Mateusza Morawieckiego, mimo że zauważył ją premier i krótko poprosił, by „tę panią zostawić”.

Z tyłu sali ktoś krzyknął "czerwona szmata!", padły też słowa „uciekaj, spadaj gnojku” - do innego mężczyzny rejestrującego scysję.

Premier przybył do Łodzi w ramach cyklu spotkań Polska Jest Jedna

Z jaką partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych [2018]

CZYTAJ TEŻ: Premier Mateusz Morawiecki w Łodzi. Złożył kwiaty pod pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskej i spotkał się z mieszkańcami w ŁSSE

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.09.2018, 11:54

teraz jest nowa wiara która dzieli naród KACZYZM I DUDYZM!

11.09.2018, 11:14

Zabawne, bo bez 500+ to 90% mieszkańców Łodzi nie było nawet stać żeby iść do IMAXA. Miasto patoli powinno się cieszyć z kolejnych zapomóg

25.08.2018, 08:51

Kto ci zabrania leżeć w twojej synagodze? Od Kościoła ci wara. Nie podoba się katolicka Polska, to wypad do Izraela.

26.07.2018, 22:40

Czemu tylko przedstawia się pytanie w mediach: np: na kogo będziesz głosować na PiS czy PO.A nie ma możliwości wpisu partii np:Ruch Narodowy!Czemu? media milczą i nie zapraszają hrabiego Jana,Zbigniewa Potockiego Prezydenta II Rzeczypospolitej przecież-został nominowany przez Nowinę -Sokolnickiego!

23.07.2018, 14:25

PIS nie wygrał, ale kupił "wyborców' za 500+

14.07.2018, 23:42

Wszystkich Was, autorów - popleczników PiS-u zapraszam do tablicy. Temat: Pisownia wyrazów ze znakami diakrytycznymi. Widać, patrząc na tekst, że traumę to Wy macie od czasu, kiedy chodziliście do szkoły. Zadanie domowe dla Was: Napiszę 100 razy zdanie „Konstytucja, a nie partia jest dla mnie najważniejsza”. Przypominam, zdanie zaczynamy pisać wielką literą. Każdy pisze sam, gęsim albo kaczym piórem, bo to Wam bliższe. Uwaga! Bez „kopiuj i wklej”. Dlaczego 100 razy ? – to tak z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Rozumiem, że to jest Wasz poziom, ale wstydem jest upubliczniać tekst z błędami! Miłego pisania!

14.07.2018, 14:34

nie ma w języku polskim takiego słowa "chuliganizm" (chuligaństwo), chyba,że pisowcy tworzą oprócz nowej historii takie nowe słownictwo.

14.07.2018, 05:45

ani wrzaskiem, chamstwem, spamem i naduzywaniem duzych liter.

13.07.2018, 22:44

To jasne że partia chamów broni swojego reżimu !!! Brawo dla tej kobiety,nie jest Pani sama.POLSKA KOREA PÓŁNOCNA BAWIŁA SIĘ DZISIAJ W CYRKU ZA DWA MILIONY PODATNIKÓW !!! Tapeta na szpetnych "twarzyczkach"pisowskich dam kosztuje nas tysiące,a Szydłoi tak zostanie koszmarnym babskiem[tak jak i jej paskudne koleżanki]

13.07.2018, 21:13

wolne, demokratyczne wybory i ma (zdecydowana) wiekszosc w sejmie.
PiS bedzie rzadzil do nastepnych wyborow i
jak na razie wyglada na to, ze PiS znowu wygra,
gdyz opozycja tonie we bezsilnej frustracji i nie jest w stanie zaproponowac nic lepszego.

Just saying...

13.07.2018, 21:09

kiedy "krnabrni"
tworza wlasne obozy chorej wyobrazni

13.07.2018, 21:07

PiS wygral wybory,
ciagle nie mozesz sie z tym pogodzic
biednys bos glupi?

13.07.2018, 20:56

Nie rozśmieszaj mnie - na PiS głosowało ok 6,5 mln. obywateli. Kurski może takie kocopały sadzić, ale mądry i świadomy zwolennik PiS opowiada dyrdymały o kilkunastu milionach? Widać, co można osiągnąć praniem mózgu.

13.07.2018, 18:44

Kiedy otworzą obozy na krnąbrnych?

13.07.2018, 17:56

Czy wszyscy zieja na ciebie gniewem i nienawiscia?
Ci w rodzinie, sasiedzi, znajomi, urzednicy, policjanci, zolnierze, dziennikarze, inzynierowie, lekarze, robotnicy, rolnicy, studenci, emeryci ...
Czy jest uczciwe aby oskarzac bezpodstawnie kilkanascie milonow wspolobywateli o nienawisc?

13.07.2018, 17:28

siedzieć cicho i chwalić. I iść na następne wybory

13.07.2018, 16:34

W niedzielę leżą krzyżem w kościele a na co dzień zieją gniewam i nienawiścią...

13.07.2018, 16:15

rozumiemy traume z powodu przegranych wyborow i kiepskich sondazy
ale nie ma sie co szarpac psychicznie i fizycznie. Dobra rada dla opozycji: przydalaby sie miec cos wiecej do zaoferowania spoleczenstwu niz awantury i przepychanki, moze jakis program wyborczy? Czy ktos jeszcze pamieta co to jest? Schetyna, Lubnauer do tablicy.

Wybory zadecydowaly i znowu zadecyduja.

13.07.2018, 16:08

na prowokacje, gdzie popchniecie sie na pewno sie zdarzy

13.07.2018, 15:16

Chcecie tego?

13.07.2018, 15:15

Tylko nieroby, lenie i nieudaczniki mają czas chodzić na takie spotkania..

13.07.2018, 15:10

Znowu nie wziąłeś tabletek?

13.07.2018, 14:46

A ja się pytam...gdzie te chłopy????!!!!

13.07.2018, 14:38

Ile promili miała beneficjentka 500+