Złodziejki z województwa łódzkiego i całego kraju...

  Złodziejki z województwa łódzkiego i całego kraju poszukiwane przez policję [ZDJĘCIA, NAZWISKA]

  Alicja Zboińska

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Aż 259 mieszkanek naszego kraju jest poszukiwanych przez policję za kradzież. Wśród nich jest 18 łodzianek i mieszkanek województwa łódzkiego. Na kolejnych
  1/26

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Aż 259 mieszkanek naszego kraju jest poszukiwanych przez policję za kradzież. Wśród nich jest 18 łodzianek i mieszkanek województwa łódzkiego.
  Niektóre z tych kobiet dopuściły się kradzieży przed kilkoma latami i do tej pory policja nie trafiła na ich ślad. Inne natomiast dopiero od kilku tygodni znajdują się na liście poszukiwanych przez funkcjonariuszy.

  PRZEJDŹCIE DO GALERII, BY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA POSZUKIWANYCH KOBIET
  Zobacz galerię

  Niektóre z tych kobiet popełniły więcej przestępstwa niż sama kradzież. Część jest poszukiwana takze za włamanie, a jedna z poszukiwanych kobiet wdzierała się do cudzych domów i mieszkań. Niektóre panie były na tyle sprytne, że podszywały się pod inne osoby, posługiwały się cudzymi dokumentami.

  By zobaczyć kobiety z województwa łódzkiego i kraju poszukiwane przez policję, prosimy kliknąć w przycisk Zobacz galerię

  Jedna ze złodziejek jest poszukiwana także za posiadanie środków odurzających i substancji psychoaktywnych. Część poszukiwanych kobiet ma problemy, gdyż mają odpowiedzieć za przywłaszczenie energii, a także kradzież kart bankomatowych i kredytowych.

  To nie koniec problemow kobiet, kórych zdjęcia znajdują się w policyjnej bazie danych. Gdy jedna z nich zostanie wreszcie odnaleziona, odpowie nie tylko za kradzież, ale także za grożenie funkcjonariuszowi i to w dodatku na służbie.

  Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały poszukiwane kobiety z województwa łódzkiego i całego kraju lub mają pojęcie, gdzie mogą się znajdować. W tych sprawach można się kontaktować w tej komendzie lub oddziale policji, który prowadzi poszukiwania lub zadzwonić pod ogólny numer zgłoszeniowy 112. Zgłaszającym osobom policja z całego kraju zapewnia anonimowość.

  Zobacz też:

  Komentarze (5)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Hanki szukacie?

  (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  c

  c (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  co za debil niemiecki wypisuje te teksty.. ...pokażcie jego fizjonomie.. ujawnijcie jego dane personalne.. w końcu chcecie kasy dla niego, a my staramy się tylko nie płacić za bzdety.
  Niektóre z...rozwiń całość

  co za debil niemiecki wypisuje te teksty.. ...pokażcie jego fizjonomie.. ujawnijcie jego dane personalne.. w końcu chcecie kasy dla niego, a my staramy się tylko nie płacić za bzdety.
  Niektóre z tych kobiet popełniły więcej przestępstwa niż sama kradzież. ..no, może PO niemiecku, ma to jakiś sens... .po polsku, niema sensu.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ta ostatnia z tytułowego zdjęcia jakoś podobna do żony wielkiego piłkarza.

  a w ogóle to first class laski . nic dziwnego że kobiety dostają wyjątkowo niskie wyroki. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

  to pewnie wyrównanie szans za dyskryminację żeńskiej płci.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Hej

  Hej (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 6

  Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke.
  Ponad milion ofert z całej Polski!

  kontakty.1k.pl

  Załóż konto za friko! Podglądaj.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Brakuje

  Dnolald Rusk (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 4

  Hanny Z, która od okradła obywateli Łodzi. W ostatnim czasie Z. poświadczyła nieprawdę na korzyść swojego bolca czym doprowadziła miasto na straty. Niestety prokuratora jak i Łódzkie sądy, znane z...rozwiń całość

  Hanny Z, która od okradła obywateli Łodzi. W ostatnim czasie Z. poświadczyła nieprawdę na korzyść swojego bolca czym doprowadziła miasto na straty. Niestety prokuratora jak i Łódzkie sądy, znane z łapówkarstwa i kolesiostwa, nie wsadziły Z. zakratki, gdzie jej należyte miejscezwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo