ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU Z...

  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU

  red.

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU KIEDY
  1/7
  przejdź do galerii

  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU KIEDY 29 października 2017 r. ©Mikolaj Suchan

  ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY KIEDY? KIEDY ZMIANA CZASU? To pytanie zadajemy sobie co roku, z obawą oczekując daty. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY oznacza, że nasze organizmy po raz kolejny rozregulują się i będziemy potrzebować czasu na przyzwyczajenie. Odpowiadamy KIEDY ZMIANA CZASU w Polsce. Sprawdź, kiedy cofamy zegarki. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY? 29 października 2017 r.
  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY KIEDY? ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU KIEDY 29 października 2017 r.

  Z soboty na niedzielę pośpimy dłużej. Przejedziemy na czas zimowy, cofając zegarki z godziny trzeciej na drugą. Kolejna zmiana czasu nastąpi dopiero w 2018 roku.
  W nocy z soboty 24 marca na niedzielę 25 marca przestawimy zegarki z czasu zimowego na letni. Być może jesienią przyszłego roku nie będziemy już zmieniać czasu. Szerokim poparciem cieszy się pomysł PSL, by w Polsce z tego zrezygnować.

  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU KIEDY 29 października 2017 r.  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU KIEDY 29 października 2017 r.

  Zmiana czasu na zimowy w 2017 r. będzie miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę 28-29 października. Z wybiciem godziny 3 przesuniemy wskazówki zegarów na godz. 2. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią dłużej pospać. Zmiana czasu zagwarantuje im dodatkową godzinę snu.  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY KIEDY. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU KIEDY 29 października 2017 r.
  Pierwotnie, zmiana czasu wprowadzona została w celu lepszego wykorzystania światła dziennego. Zmiana czasu w Polsce, na zasadach regularnych wprowadzona została po II wojnie światowej, przed wojną przeprowadzono ją tylko raz - w 1919 r.

  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU KIEDY 29 października 2017 r.

  Po wojnie, zmiana czasu obowiązywała w latach 1945-1949 a następnie 1957-1964. Od 1977 obowiązuje nieprzerwanie (poza rokiem 1982, kiedy ze względu na stan wojenny zrezygnowano ze zmiany czasu).
  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU KIEDY 29 października 2017 r.

  Wiele wskazuje na to, że to przedostatnia zmiana czasu. Polskie Stronnictwo Ludowe opracowało projekt ustawy, zgodnie z którą, w Polsce przez cały rok miałby obowiązywać czas letni. Posłowie są zgodni co do tego, że zmiana czasu nie ma w dzisiejszych czasach ekonomicznego sensu, zaś jej wprowadzenie jest jedynie powodem utrudnień i komplikacji.

  Zmiana czasu letniego na zimowy przysparza np. dużo kłopotu kolejarzom. Pociągi muszą o godzinę wydłużać postój na najbliższej stacji, by jechać zgodnie z rozkładem. Jest to uciążliwe dla podróżnych.
  Wśród apologetów zmiany czasu usłyszeć można opinie, że służy ona oszczędności energii, zachęca do letniej wieczornej aktywności na świeżym powietrzu i przyczynia się tym samym do lepszego stanu zdrowia. Twierdzą oni również, że dzięki zmianie czasu dochodzi do mniejszej liczby wypadków samochodowych, zmniejszenia poziomu przestępczości i służy rozwojowi przedsiębiorczości.

  ZMIANA CZASU 2017. ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. ZMIANA CZASU Z LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU. ZMIANA CZASU LETNIEGO NA ZIMOWY. KIEDY ZMIANA CZASU NA ZIMOWY. ZMIANA CZASU KIEDY 29 października 2017 r.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo