Znaki zodiaku w horoskopie rocznym 2020! Co czeka nas w 2020 r.? Horoskop 2020. Wróżka Bernadetta zdradza co czeka znaki zodiaku! 14.01.2020

wróżka Bernadetta
Co czeka znaki zodiaku w 2020 roku? Przeczytaj przepowiednie wróżki Bernadetty w horoskopie rocznym. Które znaki zodiaku będą w łaskach gwiazd? Co nas czeka w kolejnych 12 miesiącach 2020 roku? Horoskop 2020 łódzkiej wróżki odsłania przed wami co skrywa Los. ZOBACZ HOROSKOP ROCZNY >>>>Karty rozłożyła dla nas łódzka wróżka Bernadetta. Ma już 30-letnie doświadczenie w stawianiu kart, numerologii i doradztwie życiowym. Można ją spotkać w Magicznej Księgarni Wróżki Bernadetty przy ul. Piotrkowskiej 92 w Łodzi. Jej strony ksiegarniamagiczna.pl oraz witchcraft.pl. Znajdziecie ją tez na facebooku.
Co czeka znaki zodiaku w 2020 roku? Przeczytaj przepowiednie wróżki Bernadetty w horoskopie rocznym. Które znaki zodiaku będą w łaskach gwiazd? Co nas czeka w kolejnych 12 miesiącach 2020 roku? Horoskop 2020 łódzkiej wróżki odsłania przed wami co skrywa Los. ZOBACZ HOROSKOP ROCZNY >>>>Karty rozłożyła dla nas łódzka wróżka Bernadetta. Ma już 30-letnie doświadczenie w stawianiu kart, numerologii i doradztwie życiowym. Można ją spotkać w Magicznej Księgarni Wróżki Bernadetty przy ul. Piotrkowskiej 92 w Łodzi. Jej strony ksiegarniamagiczna.pl oraz witchcraft.pl. Znajdziecie ją tez na facebooku. pixabay.com
Horoskop 2020: Co czeka znaki zodiaku Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik - w horoskopie rocznym wróżki Bernadetty. Co wróżka przepowiada na 2020 rok?! Horoskop roczny na 2020 rok dla znaków zodiaku. Co pisane jest znakom zodiaku w 2020 roku? Przeczytaj przepowiednie wróżki Bernadetty w horoskopie rocznym. Które znaki zodiaku będą w łaskach gwiazd? Co nas czeka w kolejnych 12 miesiącach 2020 roku? Horoskop 2020 łódzkiej wróżki odsłania przed wami co skrywa Los...

Karty rozłożyła dla nas łódzka wróżka Bernadetta. Ma już 30-letnie doświadczenie w stawianiu kart, numerologii i doradztwie życiowym. Można ją spotkać w Magicznej Księgarni Wróżki Bernadetty przy ul. Piotrkowskiej 92 w Łodzi. Jej strony ksiegarniamagiczna.pl oraz witchcraft.pl. Znajdziecie ją tez na facebooku.

Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, co czeka te znaki zodiaku? Horoskop odpowie na pytania dotyczące miłości pracy, zdrowia oraz relacji z bliskimi. Z horoskopu rocznego dowiesz się jaki będzie 2020 rok?

HOROSKOP ROCZNY 2020 WRÓŻKI BERNADETTY

Baran 21.03 - 20.04

SPRAWIEDLIWOŚĆ
Karta Sprawiedliwości daje Baranom szansę na dobry osąd. Będą analizować swoje postępowanie i zastanawiać się nad każdą decyzją. Dużo będzie dla nich znaczyć moralność. Będą sprawdzać, czy ich decyzje są etyczne. Barany mogą też mieć dużo do załatwienia spraw związanych z urzędami, umowami i podpisywaniem kontraktów.

Miłość
Sprawiedliwość zwraca uwagę na formalną stronę miłości. Baran może więc w tym roku wziąć ślub. Ale jeśli małżeństwo się nie udaje, to w tym roku nie jest wykluczony rozwód. Sprawiedliwość daje dobrą energię wspólnym kredytom na dom, spisywaniem intercyz i testamentów, czy nawet daniu partnerowi dostępu do swojego konta w banku.

Zdrowie
Jeżeli Baran od dawna nie widział lekarza, powinien sprawdzić, czy z jego zdrowiem wszystko jest w porządku. Jeśli w roku 2020 szybko wykryje choroby, to równie szybko się ich pozbędzie. Ale jeśli będzie zwlekał, poniesie konsekwencje swoich zaniedbań

Finanse i praca
Finansowo będzie to bardzo dobry rok dla Barana. Dostanie od losu to, na co zasłużył. Jeśli w minionym roku przykładał się do pracy, będzie nagrodzony. To także dobry czas na dodatkowe pieniądze otrzymywane za pośrednictwem urzędów i dokumentów: darowizny, testamenty, spadki. A także na wygrane w grach losowych.

Rodzina i przyjaciele
Barany będą przesiewać przyjaciół przez sito, sprawdzając, kto jest ich przyjacielem, a kto wrogiem. Mogą też dojrzeć w końcu prawdę o bliskich osobach.

BYK 21.04 - 20.05

ARCYKAPŁANKA
Arcykapłanka każe patrzeć na świat przez pryzmat intuicji i słuchać własnych przeczuć. Byki w 2020 roku powinny więc mniej odbierać świat rozumowo, a bardziej uczuciowo. Wtedy ich decyzje będą właściwe.

Miłość
Byki mogą w tym roku spotkać miłość swojego życia. Nie będzie to związek poprzedzony chłodną analizą, czy partner będzie dla nich dobry. Będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Wystarczy jeden impuls, by czar został rzucony. Ale Arcykapłanka to też karta mądrości. Radzi Bykom także w miłości zaufać wewnętrznemu głosowi.

Zdrowie
Byki powinny uważać w tym roku na nerki, ciśnienie, a także zrobić sobie badanie krwi. Nie mogą zaburzać równowagi między odpoczynkiem a pracą. Wszystko w życiu musi być wyważone. Jeśli Byka zaboli głowa, to znaczy, że powinien odwiedzić lekarza, a nie na siłę dalej walczyć w pracy.

Finanse i praca
Byk jest materialnym znakiem zodiaku i pieniądze są dla niego ważne. Ale w tym roku będzie o myślał o nich mniej niż zwykle. Ważniejsze będzie dla nich to, co robi, a nie to, co zarobi. Będzie pracować dla przyjemności lub dla idei, albo angażować się w akcje charytatywne. Ale Arcykapłanka sprawi, że finansowo nie wyjdzie na tym źle.

Rodzina i przyjaciele
Stosunki międzyludzkie Byków będą bardzo dobre. Byki będą bowiem patrzeć na ludzi sercem. Nie będą ich oceniać czy wyciągać pochopnie wniosków, za to często będą dawać im drugą szansę. Mogą poznawać ludzi z kręgu dusz: podobnie myślących, czujących i o podobnych zainteresowaniach.

Horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku.

Rak 22.06- 22.07

ŚWIAT
Karta Świat pokazuje wielką harmonię w życiu. W roku 2020 Rakom wszystko będzie się udawało. Czego się nie dotkną - rozkwitnie. To będzie doskonały rok na to, żeby realizować siebie, swoje plany i niczego się nie bać.

Miłość
W miłosnym życiu Raków panować będzie sielanka. Odczuwać będą zadowolenie ze swojego związku. Ale jeśli Raki są samotne, to w tym roku na pewno spotkają osobę, której potrzebują. Najczęściej będzie to ktoś poznany w podróży, albo cudzoziemiec przybywający z dalekiego świata. Raki będą też pałać miłością do całego świata, mieć poczucie, że jest on wspaniały.

Zdrowie
Zdrowie Raków będzie w nowym roku doskonałe. Naprawdę nie będą mogły na nie narzekać. Karta Świata oznacza bowiem harmonię w każdej dziedzinie, także w sferze cielesnej. To będzie też dla Raków dobry rok, żeby jeszcze bardziej zadbać o zdrowie i wprowadzić organizm na wyższe obroty. Warto zapisać się na siłownię, trening, wybrać się na masaż, a także pobrać suplementy. Dbajmy o siebie, a nasze ciało zrewanżuje się nam dobrym zdrowiem.

Finanse i praca
W finansach wszystko będzie się udawać. Raki nie powinny się niczego bać. Każda inwestycja, nawet ryzykowna, okaże się zyskowna. W tym roku Rakom sprawdzać się będzie zasada „nie ma ryzyka, nie ma zabawy”.

Rodzina i przyjaciele
2020 rok będzie czasem poznawania ludzi w podróży i podróżowania ze znajomymi. Rakom będzie też towarzyszyć przekonanie, że mają wokół siebie tych ludzi, których powinni obok siebie mieć.

Bliźnięta 21.05 - 21.06

DIABEŁ
Diabeł jest kartą zwierzęcych instynktów. Zapowiada działanie raczej pod wpływem gwałtownego impulsu niż kierowanie się rozsądkiem lub głosem serca. W tym roku Bliźnięta będą się łatwo do czegoś zapalać lub robić coś nieprzemyślanego. Diabeł mówi też, że ego człowieka i jego potrzeby są dla niego najważniejsze.

Miłość
Bliźnięta mogą w tym roku liczyć na płomienny romans lub poprawę cielesnej strony stałego związku. Ale Diabeł ma też w sobie mocną negatywną stronę. Rok 2020 może być więc czasem kłótni oraz gwałtownych i nieprzemyślanych zachowań. Ale nie doprowadzą one do rozstań.

Zdrowie
Bliźnięta muszą uważać na zdrowie i reagować zwłaszcza na przedłużające się przeziębienia i stany zapalne. Powinny też uważać na uzależnienia. Jeśli mają do nich skłonność, mogą się one w tym roku mocno pogłębić.

Finanse i praca
W 2020 roku pieniądze będą przychodzić Bliźniakom praktycznie z każdego źródła. Ale i one same też będą zarabiać pieniądze. Będą jednak podchodzić do nich bardzo egoistycznie i wydawać raczej na zachcianki niż na inwestycje. W pracy powinny uważać: z powodu nerwów i emocji mogą powiedzieć o jedno słowo za dużo, co wpłynie negatywnie na stosunki z kolegami i przełożonymi.

Rodzina i przyjaciele
Stare, niewyjaśnione sprawy będą w tym roku wyjaśniane, ale w bardzo intensywny i burzliwy sposób. Bliźnięta mogą mieć też poczucie bycia wykorzystywanym. Nie musi to być do końca prawdą, bo ich osądami kierować będą przede wszystkim emocje.

Zodiakalne Lwy będą zadowolone z horoskopu na 2020 rok.

Lew 23.07 - 22.08

GWIAZDA
Gwiazda to karta nadziei i spełniania marzeń, a także realizacji planów. Dlatego w 2020 roku Lwy będą mieć poczucie spełnienia w bardzo wielu dziedzinach życia.

Miłość
W miłości Lwy będą mieć wreszcie to, czego od dawna oczekiwały. W swoim związku będą mieć poczucie spokoju, równowagi, a także wsparcia ze strony partnera. Dla Lwów, które chciałyby mieć potomka, ten rok będzie idealnym czasem na postaranie się o niego. Karta Gwiazdy zapowiada bowiem powiększenie się rodziny.

Zdrowie
Lwy powinny zwrócić uwagę na obieg wody w organizmie, nie dopuszczać do jej zastojów i zadbać o nerki. Ważne będzie też, co piją. Lwy pijąc to, czego nie powinny, mogą sobie zaszkodzić. W podejściu do zdrowia ważny jest umiar. Lwy nie powinny przesadzać ani w leczeniu, ani w lekceważeniu dolegliwości.

Finanse i praca
W sferze zawodowej Lwom w nadchodzącym roku będzie się układało. Jeśli Lwy mają dość swojej pracy i marzą o nowej, to nadchodzi idealny czas, żeby ją zmienić. Jeśli czują potrzebę, by pójść do szefa i porozmawiać o podwyżce, to jest dobry czas, żeby to zrobić.

Rodzina i przyjaciele
Wszystkie wcześniejsze problemy rodzinne w 2020 roku będą się Lwom rozwiązywać. Zwaśnione rodziny Lwów zaczną się znów powoli dogadywać. A w rodzinach harmonijnych nadal trwać będzie dobry okres. Lwy będą mieć przy tym wrażenie, że wszystkie ich działania wobec najbliższych przynoszą pozytywne efekty. Do tego będą mieć wokół siebie ludzi, na których mogą naprawdę polegać.

Panna 23.08 - 22.09

GŁUPIEC
Dla Panny rok 2020 będzie czasem nowej drogi. Będzie zaczynać wszystko od nowa, zapominać o przeszłości i otwierać się na przyszłość.

Miłość
W miłości Głupiec przynosi Pannie szansę na poznanie kogoś nowego. Natomiast Pannom w stałych związkach zapowiada możliwość powiększenia rodziny. Ale Głupiec to także karta dawania sobie drugiej szansy. Jeśli w związkach Panien nie wszystko było w porządku, mogą już zapomnieć o krzywdach i zacząć nowy, szczęśliwszy rozdział.

Zdrowie
Panny powinny w tym roku uważać na problemy związane z układem kostnym i stawami, takie jak złamania czy skręcenia. Mogą też nękać je przeziębienia, a zwłaszcza problemy z gardłem. Powinny też dbać o zdrowie swoich dzieci. Chorując, warto trzymać się z dala od maluchów w rodzinie.

Finanse i praca
To będzie dobry rok na otworzenie własnego interesu lub rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia. W pracy Panny będą stawiać sobie nowe cele i je realizować. Rok 2020 sprzyjać będzie awansom. Panny nie powinny się bać przedstawienia szefom swoich wizji. Nawet najbardziej niezwykłe ich pomysły będą w pracy realizowane.

Rodzina i przyjaciele
Rok 2020 będzie idealny na to, żeby jak najwięcej czasu spędzić z przyjaciółmi. Głupiec zapowiada Pannom wspólne wyjazdy i spotkania. To nie jest czas na bezczynne siedzenie samotnie w domu. Panny muszą wyjść w tym roku do ludzi. Bo to dzięki współpracy z innymi pojawi się w tym roku najwięcej pozytywnych zdarzeń.

Horoskop roczny zdradza czy Waga będzie miała szczęście w miłości

Waga 23.09 - 22.10

KOCHANKOWIE
Kochankowie to karta wyboru. Waga zaś jest znakiem, który ciągle coś waży i rozważa. Dlatego rok 2020 będzie czasem, w którym Waga wreszcie będzie musiała na coś się zdecydować. Podjąć decyzję, w którą stronę się udać. Im szybciej to zrobi, tym bardziej będzie to dla niej korzystne.

Miłość
Karta Kochankowie przedstawia idealną miłość, której Wagi potrzebują. Ale karta pyta też, czy jest to ta miłość, która trwa teraz w życiu Wag. Czy oczekiwania jednej i drugiej strony może gdzieś się nie rozminęły? Jeśli tak, to teraz jest właściwy czas na decyzję: czy zostają w związku czy odchodzą?

Zdrowie
Wagi powinny uważać na wszystkie narządy podwójne: płuca, nerki, oczy, uszy. Ale Wagi mogą też mieć problemy ze skórą. Mogą też przydarzyć im się także... choroby przenoszone drogą płciową.

Finanse i praca
Nawet jeśli Wagom w tym roku powinie się noga i stracą płynność finansową, będzie ich wspierał partner życiowy. Dzięki temu Wagi nawet w kłopotach finansowych będą mieć poczucie bezpieczeństwa. Z drugiej strony, jeśli w pracy Wagi mają okres marazmu i czują, że nic więcej nie są tam w stanie zrobić, powinny podjąć decyzję. Mogą zdecydować się na zmianę pracy lub powiedzenie szefowi, co im leży na sercu. Karta Kochankowie to także karta miłości własnej. Radzi więc zawalczyć o siebie.

Rodzina i przyjaciele
Na przyjaciół Wagi nie będą narzekać. Przyjaciele będą stali za nimi murem i wspierali w podjętych decyzjach. Wagi nie muszą się bać - nie są same.

Horoskop 2020 podpowie, na co powinny uważać osoby urodzone w Skorpionie?

Skorpion 23.10 - 22.11

MAG
Mag mówi Skorpionom, że mają wszystko, co potrzebne, do realizacji planów. Muszą tylko to dobrze wykorzystać. Mag uczy manipulacji, ale w tym dobrym znaczeniu. Radzi dobrze kombinować, wykorzystywać swoje zasoby, nie czekać biernie. Z Magiem Skorpion jest czarodziejem. Musi tylko w to uwierzyć.

Miłość
Z kartą Maga nic Skoropionom nie stanie na przeszkodzie. Będą rozchwytywani, ludzie ich będą uwielbiać, a partnerzy pomagać. Będą mieć dobre stosunki z przyjaciółmi i rodziną. Ale negatywną stroną Maga jest możliwość przegapienia szans. Jeśli Skorpiony będą sobie wmawiać, że nic im się nie udaje, a ich związek nie ma sensu, to „zaczarują” rzeczywistość i tak właśnie będzie.

Zdrowie
Mag jest kartą lekarza. To będzie idealny rok na załatwienie odkładanych od dawna wizyt lekarskich, badań i zabiegów. Jeśli Skorpiony się zdecydują, wszystko pójdzie dobrze. A chore Skorpiony znajdą w tym roku sposób na wyzdrowienie. Powinny jednak szczególnie dbać o swój głos i gardło.

Finanse i praca
Karta Maga mówi Skorpionom: „masz to, co sobie wyczarujesz”. Warto wziąć los w swoje ręce. To będzie idealny rok na granie w gry liczbowe i dostawanie pieniędzy nie wiadomo skąd. Atutem Skorpionów w tej dziedzinie życia będzie ich wielka siła perswazji. To będzie świetny rok dla Skorpionów pracujących w handlu.

Rodzina i przyjaciele
Mag wierzy w siebie i swoje cele i zaraża innych swoim optymizmem. Skorpiony będą widzieć, że większość osób je słucha i przyznaje im rację. Będą czuć spełnienie.

Strzelec 23.11 - 21.12

RYDWAN
Karta ta dodaje zdarzeniom przyśpieszenia. Rydwan mówi Strzelcom, że trzeba szybko realizować swoje pomysły i pomaga im w tym. Jeśli w 2020 roku Strzelce o czymś pomyślą, los im to zaraz przyniesie. Muszą jedynie utrzymać życie w równowadze. Nie można bowiem prowadzić rydwanu, pędząc i nie trzymając równo koni.

Miłość
Nawet w stałych związkach wszystko nabierze przyśpieszenia. Jeśli były problemy, bardzo szybko znajdzie się sposób na ich rozwiązanie. Jeśli było dobrze, to Strzelce poczują, że mogą jeszcze więcej. Będą zapraszać partnera na romantyczne kolacje i wyjazdy. Będą czuć, że wspólny czas trzeba wykorzystać. To dobra karta dla samotnych mężczyzn, daje im bowiem męską siłę.

Zdrowie
W 2020 roku Strzelce powinny uważać przy prowadzeniu samochodu i korzystaniu z publicznego transportu. Rydwan radzi im też zachować w życiu równowagę. Życie w biegu jest dobre, zwłaszcza jeśli nie znajdujemy czasu na odpoczynek i uspokojenie się.

Finanse i praca
Wszelkie inwestycje związane z ruchem i transportem przyniosą sporo pieniędzy. Korzystne mogą okazać się też interesy robione za granicą i podróże służbowe. Dobre będą też decyzje finansowe zapadające szybko. Rydwan radzi bowiem Strzelcom, by nie bały się podejmować ryzyka.

Rodzina i przyjaciele
Strzelce będą w nowym roku w ciągłym biegu. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi staną się więc rzadkością. Strzelcom będzie brakować czasu. Choć w tym przypadku warto zrobić losowi na przekór i znaleźć dla bliskich czas.

Koziorożec 22.12 - 20.01

WISIELEC
Koziorożec będzie w 2020 roku odpoczywał od zawirowań życiowych. Nie będzie potrafił podjąć decyzji, znajdzie się w zawieszeniu. Ale może będzie to dla niego dobre. Da mu to czas, by zastanowił się, co jest dla niego samego naprawdę ważne, a co jest narzuconym przez cywilizację jarzmem.

Miłość
W miłości Koziorożce nie powinny spodziewać się zmian. W nowym roku zostaną z tym, co mają już teraz. Samotnym ten rok nie przyniesie nowego partnera. Za to będące w związkach Koziorożce zostaną w tych układach. Nawet jeśli nie będą do całkowicie zadowolone, nie będą w stanie podjąć decyzji o odejściu.

Zdrowie
U Koziorożców w tym roku mogą pojawić się problemy z kręgosłupem i układem pokarmowym. Warto o nie zadbać. Także długotrwałe problemy z podejmowaniem decyzji mogą negatywnie odbić się na ich zdrowiu. Koziorożcom mogą przytrafiać się choroby psychosomatyczne.

Finanse i praca
W finansach Koziorożców zapowiada się zastój. Mają tyle pieniędzy ile mają i nie powinny liczyć na razie na nic więcej. Dopóki nie wyrwą się z marazmu i niemożności podjęcia decyzji, tu też nic się nie zmieni. Warto się zmobilizować i coś zdecydować, żeby kolejne szanse nie uciekały. A jeśli się nie uda czegoś zmienić, to warto chociaż zrobić sobie odpoczynek od pracy.

Rodzina i przyjaciele
Koziorożce będą w tym roku mieć ochotę na samotność. Dużo lepiej będą się czuć same ze sobą niż w wśród ludzi. Będą trzymać się z dala od imprez i większych zgromadzeń.

Wodnik 21.01 - 19.02

KSIĘŻYC
Karta Księżyca zapowiada Wodnikom życie w iluzji. Muszą uważać, bo będą widzieć świat nie takim, jaki jest naprawdę. Rzeczywistość przesłonią im ich własne, często fałszywe wyobrażenia.

Miłość
Wodniki w 2020 roku mogą poznać osobę, która ich zafascynuje. Będzie pociągająca i tajemnicza, ale trudno będzie z tego stworzyć prawdziwy związek. Raczej romans. Za to Wodniki będące w stałych związkach mogą nie oceniać właściwie sytuacji. To zaś może sprawiać, że w kontaktach z partnerem mogą popełniać błędy.

Zdrowie
Wodniki powinny w tym roku bacznie obserwować swój nastrój. Mogą im bowiem grozić stany depresyjne. Wodnikom mogą doskwierać migreny. Będzie to wynikało bardziej z nadmiernego myślenia niż z chorego ciała. Wodniki zmienią się w tym roku w hipochondryków. Będzie im się wydawać, że są chorzy. Ale badania tego nie potwierdzą.

Finanse i praca
To nie jest czas na inwestowanie. Wodniki mogą niechcący przeinwestować. Księżyc wskazuje na intuicję, ale jest ona jakby zamglona. Dlatego Wodniki nie powinny w finansach słuchać siebie. Lepiej zapytać kogoś mądrzejszego, a najlepiej poradzić się kilku osób.

Rodzina i przyjaciele
Wodniki będą w tym roku bardzo potrzebować bliskich osób. Będą chciały spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Mogą też poznawać nowych ludzi, tak samo jak Wodniki oderwanych trochę od rzeczywistości. Będą to osoby, których pociąga mistycyzm, duchowość, sprawy egzystencjalne.

Horoskop miłosny 2020

Horoskop miłosny na wrzesień, październik i listopada.

Horoskop miłosny na jesień 2021! Te znaki zodiaku zakochają ...

Ryby 20.03 - 20.03

ARCYKAPŁAN
Arcykapłan jest kartą nauki. Z jednej strony mówi, że Ryby mogą być autorytetem i pomagać innym zrozumieć świat. Z drugiej radzi Rybom także zasięgać opinii osób mądrzejszych. Ryby powinny w tym roku kierować się chłodną logiką i spokojnie analizować sytuację. Nie działać pod wpływem chwili.

Miłość
Arcykapłan jest kartą ślubów, chrzcin, powiększania się rodziny i decydowania się na sformalizowanie związków. Jeżeli panie Ryby długo już czekają na to, żeby ukochany mężczyzna poprosił ich o rękę, w tym roku mają szansę wreszcie się doczekać.

Zdrowie
Arcykapłan zapowiada, że wszystko w życiu układać się będzie po myśli Ryb. Także zdrowie będzie dobre. Ryby powinny jednak podejść do sprawy rozsądnie. Stosować raczej konwencjonalne, a nie alternatywne terapie i prowadzić zdrowy tryb życia.

Finanse i praca
To będzie dobry rok na inwestowanie. Ryby będą mieć głowę na karku i będą wiedziały dokładnie, czego chcą. Będą też potrafiły rozpoznać sytuację na rynku pracy czy rynkach finansowych. Wszelkie ruchy związane z finansami będą w tym roku mieć pozytywne efekty.

Rodzina i przyjaciele
Jeśli w rodzinach Wodników są jakieś problemy i nieporozumienia, to w tym roku zostaną one zniwelowane. Wodników czekają rozmowy i wyjaśnianie sytuacji. Ale im nie będzie to przeszkadzać. Wodniki w 2020 roku będą czuć w sobie wielką wolę walki o lepsze relacje z bliskimi.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Najpiękniejsze jarmarki świąteczne w Polsce - video flesz

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
4 stycznia, 11:25, Gość:

Do końca nie wiem, czy horoskop dla Ryb jest dla Ryb czy dla Wodników?

Wychodzi na ściemę?

4 stycznia, 20:38, Gość:

Jesteś deebilem

No właśnie. Kto to pisał?

G
Gość
4 stycznia, 11:25, Gość:

Do końca nie wiem, czy horoskop dla Ryb jest dla Ryb czy dla Wodników?

Wychodzi na ściemę?

Też to zauważyłam

G
Gość

Do końca nie wiem, czy horoskop dla Ryb jest dla Ryb czy dla Wodników?

Wychodzi na ściemę?

G
Gość
1 stycznia, 20:51, Gość:

Kabaret! Dla ryb opisują horoskop dla wodnika.

2 stycznia, 15:29, Gość:

No właśnie. Czyli to, co wodniki miały w zeszłym roku, w tym mają ryby. Śmiechu warte....

Profesjonalizm nie ma co. Horoskop dla Ryb czy Wodnikow?

G
Gość
1 stycznia, 20:51, Gość:

Kabaret! Dla ryb opisują horoskop dla wodnika.

No właśnie. Czyli to, co wodniki miały w zeszłym roku, w tym mają ryby. Śmiechu warte....

Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie