1/15
Co czeka znaki zodiaku w 2020 roku? Przeczytaj przepowiednie...
fot. pixabay.com

HOROSKOP 2020 WRÓŻKI BERNADETTY

Co czeka znaki zodiaku w 2020 roku? Przeczytaj przepowiednie wróżki Bernadetty w horoskopie rocznym. Które znaki zodiaku będą w łaskach gwiazd? Co nas czeka w kolejnych 12 miesiącach 2020 roku? Horoskop 2020 łódzkiej wróżki odsłania przed wami co skrywa Los.

ZOBACZ HOROSKOP ROCZNY >>>>

Karty rozłożyła dla nas łódzka wróżka Bernadetta. Ma już 30-letnie doświadczenie w stawianiu kart, numerologii i doradztwie życiowym. Można ją spotkać w Magicznej Księgarni Wróżki Bernadetty przy ul. Piotrkowskiej 92 w Łodzi. Jej strony ksiegarniamagiczna.pl oraz witchcraft.pl. Znajdziecie ją tez na facebooku.

2/15
Baran 21.03 - 20.04...
fot. pixabay.com

HOROSKOP 2020 WRÓŻKI BERNADETTY: BARAN

Baran 21.03 - 20.04

SPRAWIEDLIWOŚĆ
Karta Sprawiedliwości daje Baranom szansę na dobry osąd. Będą analizować swoje postępowanie i zastanawiać się nad każdą decyzją. Dużo będzie dla nich znaczyć moralność. Będą sprawdzać, czy ich decyzje są etyczne. Barany mogą też mieć dużo do załatwienia spraw związanych z urzędami, umowami i podpisywaniem kontraktów.

Miłość
Sprawiedliwość zwraca uwagę na formalną stronę miłości. Baran może więc w tym roku wziąć ślub. Ale jeśli małżeństwo się nie udaje, to w tym roku nie jest wykluczony rozwód. Sprawiedliwość daje dobrą energię wspólnym kredytom na dom, spisywaniem intercyz i testamentów, czy nawet daniu partnerowi dostępu do swojego konta w banku.

Zdrowie
Jeżeli Baran od dawna nie widział lekarza, powinien sprawdzić, czy z jego zdrowiem wszystko jest w porządku. Jeśli w roku 2020 szybko wykryje choroby, to równie szybko się ich pozbędzie. Ale jeśli będzie zwlekał, poniesie konsekwencje swoich zaniedbań

Finanse i praca
Finansowo będzie to bardzo dobry rok dla Barana. Dostanie od losu to, na co zasłużył. Jeśli w minionym roku przykładał się do pracy, będzie nagrodzony. To także dobry czas na dodatkowe pieniądze otrzymywane za pośrednictwem urzędów i dokumentów: darowizny, testamenty, spadki. A także na wygrane w grach losowych.

Rodzina i przyjaciele
Barany będą przesiewać przyjaciół przez sito, sprawdzając, kto jest ich przyjacielem, a kto wrogiem. Mogą też dojrzeć w końcu prawdę o bliskich osobach.

3/15
BYK 21.04 - 20.05...
fot. pixabay.com

HOROSKOP 2020 WRÓŻKI BERNADETTY: BYK

BYK 21.04 - 20.05

ARCYKAPŁANKA
Arcykapłanka każe patrzeć na świat przez pryzmat intuicji i słuchać własnych przeczuć. Byki w 2020 roku powinny więc mniej odbierać świat rozumowo, a bardziej uczuciowo. Wtedy ich decyzje będą właściwe.

Miłość
Byki mogą w tym roku spotkać miłość swojego życia. Nie będzie to związek poprzedzony chłodną analizą, czy partner będzie dla nich dobry. Będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Wystarczy jeden impuls, by czar został rzucony. Ale Arcykapłanka to też karta mądrości. Radzi Bykom także w miłości zaufać wewnętrznemu głosowi.

Zdrowie
Byki powinny uważać w tym roku na nerki, ciśnienie, a także zrobić sobie badanie krwi. Nie mogą zaburzać równowagi między odpoczynkiem a pracą. Wszystko w życiu musi być wyważone. Jeśli Byka zaboli głowa, to znaczy, że powinien odwiedzić lekarza, a nie na siłę dalej walczyć w pracy.

Finanse i praca
Byk jest materialnym znakiem zodiaku i pieniądze są dla niego ważne. Ale w tym roku będzie o myślał o nich mniej niż zwykle. Ważniejsze będzie dla nich to, co robi, a nie to, co zarobi. Będzie pracować dla przyjemności lub dla idei, albo angażować się w akcje charytatywne. Ale Arcykapłanka sprawi, że finansowo nie wyjdzie na tym źle.

Rodzina i przyjaciele
Stosunki międzyludzkie Byków będą bardzo dobre. Byki będą bowiem patrzeć na ludzi sercem. Nie będą ich oceniać czy wyciągać pochopnie wniosków, za to często będą dawać im drugą szansę. Mogą poznawać ludzi z kręgu dusz: podobnie myślących, czujących i o podobnych zainteresowaniach.

4/15
Bliźnięta 21.05 - 21.06...
fot. pixabay.com

HOROSKOP 2020 WRÓŻKI BERNADETTY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta 21.05 - 21.06

DIABEŁ
Diabeł jest kartą zwierzęcych instynktów. Zapowiada działanie raczej pod wpływem gwałtownego impulsu niż kierowanie się rozsądkiem lub głosem serca. W tym roku Bliźnięta będą się łatwo do czegoś zapalać lub robić coś nieprzemyślanego. Diabeł mówi też, że ego człowieka i jego potrzeby są dla niego najważniejsze.

Miłość
Bliźnięta mogą w tym roku liczyć na płomienny romans lub poprawę cielesnej strony stałego związku. Ale Diabeł ma też w sobie mocną negatywną stronę. Rok 2020 może być więc czasem kłótni oraz gwałtownych i nieprzemyślanych zachowań. Ale nie doprowadzą one do rozstań.

Zdrowie
Bliźnięta muszą uważać na zdrowie i reagować zwłaszcza na przedłużające się przeziębienia i stany zapalne. Powinny też uważać na uzależnienia. Jeśli mają do nich skłonność, mogą się one w tym roku mocno pogłębić.

Finanse i praca
W 2020 roku pieniądze będą przychodzić Bliźniakom praktycznie z każdego źródła. Ale i one same też będą zarabiać pieniądze. Będą jednak podchodzić do nich bardzo egoistycznie i wydawać raczej na zachcianki niż na inwestycje. W pracy powinny uważać: z powodu nerwów i emocji mogą powiedzieć o jedno słowo za dużo, co wpłynie negatywnie na stosunki z kolegami i przełożonymi.

Rodzina i przyjaciele
Stare, niewyjaśnione sprawy będą w tym roku wyjaśniane, ale w bardzo intensywny i burzliwy sposób. Bliźnięta mogą mieć też poczucie bycia wykorzystywanym. Nie musi to być do końca prawdą, bo ich osądami kierować będą przede wszystkim emocje.

Przeglądaj więcej
Poprzednie
1 z 4
Następne

Polecamy

Alpejskie MŚ. Udany rewanż Pinturault

Alpejskie MŚ. Udany rewanż Pinturault

Dziecko z afazją potrzebuje mieć dostosowane wymagania edukacyjne. Jak je uzyskać?

Dziecko z afazją potrzebuje mieć dostosowane wymagania edukacyjne. Jak je uzyskać?

Produkcja cukru w sezonie 2022/2023 jedna z najwyższych w ciągu 20 lat

Produkcja cukru w sezonie 2022/2023 jedna z najwyższych w ciągu 20 lat

Zobacz również

Tych alimenciarzy poszukuje policja. Zobacz listy gończe!

Tych alimenciarzy poszukuje policja. Zobacz listy gończe!

Prokuratura oskarżyła właścicieli synagogi!

Prokuratura oskarżyła właścicieli synagogi!

Dodaj ogłoszenie