Zobacz, kiedy wyłączą ciepłą wodę

  Zobacz, kiedy wyłączą ciepłą wodę

  Alicja Zboińska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Zobacz, kiedy wyłączą ciepłą wodę

  ©Grzegorz Gałasiński

  Trwają remonty sieci ciepłowniczych, co wiąże się z wyłączaniem ciepłej wody.
  Zobacz, kiedy wyłączą ciepłą wodę

  ©Grzegorz Gałasiński

  Do 13 sierpnia prace będą prowadzone w rejonie ulic: 6 Sierpnia, Wólczańskiej, Skłodowskiej-Curie, Gdańskiej, Struga, Pogonowskiego, 28. Pułku Strzelców Kaniowskich i Struga 24A.

  W dniach 6-7 sierpnia ekipy remontowe Dalkii można będzie spotkać w rejonie ul.: Rokicińskiej, Hetmańskiej, Rocha Kowalskiego, Skrzetuskiego, Kmicica, Maćka z Bogdańca, Juranda ze Spychowa i al. książąt Polskich.


  14 sierpnia remontowana będzie sieć w rejonie ulic: 6 Sierpnia, Wólczańskiej, Kopernika, Lipowej, Skłodowskiej-Curie, 28. Pułku Strzelców Kaniowskich, Struga, Żeligowskiego, Pogonowskiego 44/46, Zamenhofa 36 i Żeromskiego 88.

  W dniach 16-29 sierpnia ciepłej wody nie będzie w rejonie: al. Włókniarzy, ul. 6. Sierpnia, Żeligowskiego, Łąkowej i Karolewskiej.

  Od 19 do 20 sierpnia prace będą trwały w rejonie ulic: Pomorskiej, Kopcińskiego, Jaracza 77 i 89, Wierzbowej 36 i 38, Tuwima, Tramwajowej, Węglowej, POW 21, Jaracza, Kilińskiego, Rewolucji, Sterlinga 19, Piramowicza 2.

  W dniach 21-22 sierpnia remont odbędzie się w rejonie ul.: Strykowskiej, Telefonicznej 42, Tamka, Styrskiej 22/26, Rodzeństwa Fibaków 1, 3, 5, 7, 11, 13, Konstytucyjnej, Małachowskiego 7, 56, 58, 60A, 60B, 60D, 62, 64, 64A, 64B, Krzywickiego 63, Tkackiej 25A, 27A, 29, 29A, 31, 31A, 31C, 31E, 33, Solskiego, Narutowicza, Matejki, Jaracza, Kopcińskiego 20, 22.

  W dniach 26-29 sierpnia ciepłej wody nie będzie w rejonie ul.: Obrońców Westerplatte, Boya-Żeleńskiego, Staszica 9, Sucharskiego, Głowackiego, Wojska Polskiego.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo