1/14
HOROSKOP 2019. Horoskop na 2019 rok. Znak zodiaku zdradzi co...
fot. pixabay.com

Horoskop na 2019 rok wróżki Bernadetty

HOROSKOP 2019. Horoskop na 2019 rok. Znak zodiaku zdradzi co Cię czeka. Wróżba na 2019 rok dla każdego znaku zodiaku. Co gwiazdy mówią o nowym roku? Sprawdź horoskop na cały rok 2019. Wróżka Bernadetta z Łodzi przygotowała horoskop na 2019 rok. Co zobaczyła w gwiazdach? Jaka przyszłość jest Ci pisana? Co odkryły karty tarota na 2019 rok? Jakie przesłanie niosą skandynawskie runy?

2/14
BARAN 21.03 - 20.04...
fot. pixabay.com

Horoskop 2019 - Baran

BARAN 21.03 - 20.04

ARCYKAPŁAN
Barany w 2019 roku będą często występować w roli autorytetu i nauczyciela. Ich wiedza będzie doceniana. Inni będą ich słuchać i korzystać z rad. Dlatego Barany muszą ważyć słowa i zwracać uwagę na to, co mówią. Ludzie mogą traktować to jak wyrocznię. Barany będą też poszerzać swoją wiedzę. Mogą zapisać się na studia lub kurs dokształcający.

Miłość

Barany w tym roku mogą stanąć na ślubnym kobiercu. Związki, które w tym roku się zawiążą lub zostaną sformalizowane, przetrwają w życiu Baranów bardzo długo. Jeśli kogoś poznają, to raczej na dłużej niż na krótkotrwały romans.

Zdrowie

To będzie bardzo dobry rok dla zdrowia Baranów. Muszą uważać jedynie na swoją psychikę. Nie powinny przepracowywać się i przesadzać ze stresem, bo grożą im dolegliwości psychosmatyczne. Muszą w tym roku znaleźć czas na relaks i znaleźć równowagę między różnymi sferami życia.

Finanse i praca

Najlepiej będzie się wiodło Baranom, które mają zawody związane z nauczaniem. Ale też lekarze i urzędnicy nie powinni narzekać. Finansowo będzie to dobry rok, bo każda decyzja dotycząca pieniędzy będzie przemyślana i mądra. Możliwe są zmiany pracy, jeśli taką decyzję podpowie Baranom zdrowy rozsądek.

Rodzina i przyjaciele

Barany będą mieć bardzo dobre kontakty ze wszystkimi wokół. Muszą tylko zastanawiać się, jakich rad udzielają. Arcykapłan daje Baranom mądrość i chęć pomocy, ale grozi im przemądrzałość. Nie wszyscy będą też gotowi, by przyjąć i zrozumieć ich przenikliwe rady.

BARAN - RUNA FEHU

Runa Fehu dosłownie oznacza bydło, a w szerszym znaczeniu bogactwo i mądrość. Barany będą chętnie dzielić się z innymi zarówno tym, co posiadają w sensie materialnym, jak i wiedzą.

3/14
BYK 21.04 - 20.05...
fot. pixabay.com

Horoskop 2019 - Byk

BYK 21.04 - 20.05

GWIAZDA
Gwiazda to karta nadziei, zmian na lepsze, nowej miłości, nowej pracy lub narodzin dziecka. Byki będą mieć w tym roku bardzo dobry okres. Gwiazda daje im szansę na spełnienie marzeń i osiągnięcie celów.

Miłość

W miłości Bykom Gwiazda zapowiada poznanie nowych osób. Przynosi też harmonię w stałych związkach. Jeżeli jakiś Byk długo czeka na miłość, ma szansę w tym roku ją spotkać. I będzie to prawdziwy, duchowy związek. A Byki, które od dawna czekają na potomstwo, mają duże szanse w tym roku zostać rodzicami.

Zdrowie

Karta ta zapowiada Bykom bardzo dobre zdrowie oraz poczucie harmonii ciała i duszy. Muszą jedynie uważać na problemy z zatrzymywaniem wody w organizmie. Powinny też dużo pić. Rok 2019 będzie doskonały na rozpoczęcie diety, ćwiczeń na siłowni czy zmianę trybu życia. Byki będą mieć motywację do zachowania zdrowych nawyków.

Finanse i praca

To będzie bardzo dobry rok, jeśli chodzi o finanse. Byki mogą spokojnie kupować, sprzedawać, zakładać firmy. Wszystkie ich plany się udadzą.

Rodzina i przyjaciele

Byki będą mieć bardzo dobre kontakty międzyludzkie, nie tylko rodzinne, ale też i towarzyskie. Będą mieć duże szanse na poznanie kogoś nowego, kto zostanie w ich życiu na dłużej, jako dobry przyjaciel, znajomy, albo partner w różnych przedsięwzięciach. 2019 rok będzie rokiem wybaczania i dający szansę na nowe rzeczy. Nie należy spodziewać się kłótni.

BYK - RUNA TIWAZ

Runa Tiwaz ma kształt strzały i symbolizuje najszybszą drogę do osiągnięcia celu. Radzi wykorzystać dotychczasowe doświadczenie życiowe i wiedzę oraz wytężyć siły, by osiągnąć planowany cel. Tylko od Ciebie zależy, czy przegrasz czy zwyciężysz.

4/14
BLIŹNIĘTA 21.05 - 21.06...
fot. pixabay.com

Horoskop 2019 - Bliźnięta

BLIŹNIĘTA 21.05 - 21.06

RYDWAN

Rydwan zawsze przynosi zmiany, na które niekoniecznie ma się wpływ. Są to zmiany tak szybkie, że czasem nie zdąży się nawet zareagować. To dobra karta dla osób marzących o awansie lub osiąganiu celów. Sprzyja pracującym w branży transportowej oraz zawodom związanym z pielęgnacją ciała, szczególnie zaś mężczyznom.

Miłość

Jeżeli Bliźnięta poznają teraz kogoś, mogą spodziewać się bardzo dynamicznego związku. Zaręczyny i ślub nastąpią bardzo szybko. W stałych związkach też nie będzie nudno. Bliźnięta mogą spodziewać się urozmaiceń, czy satysfakcjonujących podróży. Samotne Bliźnięta powinny wyruszyć w podróż, mają wtedy szansę na znalezienie wielkiej miłości.

Zdrowie

Rydwan to dobra karta dla zdrowia. Radzi jednak uważać i zwolnić podczas prowadzenia samochodu. Przy gwałtownych manewrach Bliźniętom może zdarzyć się wypadek.

Finanse i praca

Wszystkie przedsięwzięcia związane z podróżami przyniosą Bliźniętom korzyści. Mogą one przeprowadzić się za pracą do innego miasta. Będzie to dobra decyzja. Mogą też podjąć posadę przedstawiciela handlowego, albo zmienić samochód. Powinny działać szybko, żeby pojawiająca się szansa nie uciekła.

Rodzina i przyjaciele

2019 rok będzie bardzo dynamiczny. Bliźnięta będą poznawać nowych ludzi i kończyć znajomości z osobami, z którymi jest im nie po drodze. Powinny też zauważyć siebie i zamiast próbować pomóc wszystkim, wprowadzić w życie trochę zdrowego egoizmu.

BLIŹNIĘTA - RUNA EIHWAZ

„Śpiesz się powoli” - to główne przesłanie runy Eihwaz. Wprowadza element rozsądku i zastanowienia się w życiowym pędzie. Cierpliwość i spokój pomoże osiągnąć wyznaczony cel. Eihwaz pozwala też zacząć wszystko od nowa.

Przeglądaj więcej
Poprzednie
1 z 4
Następne

Polecamy

Odszkodowanie za karambol. Kto dostanie pieniądze? Wystarczy sama polisa OC?

Odszkodowanie za karambol. Kto dostanie pieniądze? Wystarczy sama polisa OC?

Łodzianin przystępuje do walki o Bilardowe Mistrzostwo Świata. W puli nagród 1,5 mln

Łodzianin przystępuje do walki o Bilardowe Mistrzostwo Świata. W puli nagród 1,5 mln

Nowy-stary lider rankingu tenisistów. Awans Huberta Hurkacza

Nowy-stary lider rankingu tenisistów. Awans Huberta Hurkacza

Zobacz również

Wypadek na S8. Trzy osoby zginęły w porsche, w tym działacz PSL

Wypadek na S8. Trzy osoby zginęły w porsche, w tym działacz PSL

Maryla Rodowicz zachwyciła swoich fanów przed Manufakturą. Zobacz zdjęcia

Maryla Rodowicz zachwyciła swoich fanów przed Manufakturą. Zobacz zdjęcia

Dodaj ogłoszenie