Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Dębno, Harklowa, Nowa Biała, Krempachy, Dursztyn, Knurów, Szlembark
Pokaż więcej
Maria Brzyzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
172
(7,57%)
Paweł Jan Długi
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
292
(12,85%)
Krzysztof Adam Waniczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
256
(11,26%)
Teofil Antoni Chmielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
305
(13,42%)
Natalia Sabina Jeziorczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
201
(8,84%)
Ryszard Adam Pietras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
265
(11,66%)
Romualda Barbara Prośniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
73
(3,21%)
Czesław Stopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
106
(4,66%)
Bogdan Marcin Zubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
123
(5,41%)
Monika Maria Krzysztofek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
69
(3,04%)
Józef Lorenc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
372
(16,37%)
Cecylia Danuta Gorączko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
39
(1,72%)
Okręg 2
Sołectwa: Łopuszna, Ostrowsko, Waksmund, Gronków
Pokaż więcej
Bronisław Bryja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
235
(8,85%)
Marek Andrzej Kolasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
267
(10,06%)
Danuta Teresa Blacharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
223
(8,40%)
Stanisław Henryk Buła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
247
(9,31%)
Gabriel Stanisław Szumal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
267
(10,06%)
Aneta Maria Watycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
202
(7,61%)
Edyta Haręza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
276
(10,40%)
Alicja Dorota Rejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
164
(6,18%)
Mariola Jadwiga Pajerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
38
(1,43%)
Władysław Kazimierz Wasielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
242
(9,12%)
Łukasz Jacek Waras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
261
(9,83%)
Stanisław Wach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
232
(8,74%)
Okręg 3
Sołectwa: Klikuszowa, Lasek, Pyzówka, Obidowa, Trute
Pokaż więcej
Janina Grażyna Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
131
(8,08%)
Jan Gał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
198
(12,21%)
Czesława Danuta Fic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
292
(18,01%)
Wiesław Józef Parzygnat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
190
(11,72%)
Dawid Stanisław Szeliga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
225
(13,88%)
Zofia Faron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
178
(10,98%)
Jan Paweł Haberny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
109
(6,72%)
Agnieszka Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
69
(4,26%)
Aneta Maria Broźna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
80
(4,94%)
Szczepan Andrzej Antolec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
65
(4,01%)
Anna Maria Plewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
84
(5,18%)
Okręg 4
Sołectwa: Morawczyna, Krauszów, Długopole, Ludźmierz, Rogoźnik
Pokaż więcej
Marek Sproch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
166
(10,37%)
Stanisław Zubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
176
(10,99%)
Piotr Sławomir Łabuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
166
(10,37%)
Maria Cisoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
126
(7,87%)
Anna Maria Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
144
(8,99%)
Beata Pelczarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
117
(7,31%)
Marek Łapczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA
222
(13,87%)
Anna Klaudia Habas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
37
(2,31%)
Teresa Halina Kwak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
32
(2,00%)
Wojciech Jan Ścisłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
271
(16,93%)
Mieczysław Franciszek Sojka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
59
(3,69%)
Józef Grzegorz Górz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALANIE
85
(5,31%)