Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - lubelskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto na prawach powiatu Lublin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Michał Mulak
      1 108 (0,78%)
    2. 2 Jadwiga Kamińska-Smyl
      185 (0,13%)
    3. 5 Edyta Anna Jaszczuk
      174 (0,12%)
    4. 4 Mateusz Łukasz Welman
      149 (0,11%)
    5. 3 Rafał Mekler
      112 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Jolanta Augustyniak
      4 365 (3,08%)
    2. 4 Marzena Siek
      642 (0,45%)
    3. 5 Konrad Artur Nowak
      636 (0,45%)
    4. 3 Kinga Dorota Kicińska
      852 (0,60%)
    5. 7 Mateusz Antoni Dobraczyński
      315 (0,22%)
    6. 6 Robert Lipiński
      874 (0,62%)
    7. 2 Renata Bieńko
      881 (0,62%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Iwona Maria Nabożna
      5 100 (3,60%)
    2. 3 Adam Jerzy Wasilewski
      5 798 (4,09%)
    3. 2 Bożena Grażyna Lisowska
      10 147 (7,16%)
    4. 1 Jacek Bury
      22 708 (16,02%)
    5. 5 Krzysztof Komorski
      6 322 (4,46%)
    6. 7 Krzysztof Zbigniew Kamiński
      2 089 (1,47%)
    7. 6 Emilia Eliza Lipińska
      2 823 (1,99%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Czesław Wojciechowski
      9 688 (6,84%)
    2. 5 Irmina Anna Nikiel
      1 370 (0,97%)
    3. 1 Mieczysław Stanisław Ryba
      32 923 (23,23%)
    4. 3 Bogna Maria Bender-Motyka
      3 207 (2,26%)
    5. 4 Dorota Ronek
      1 924 (1,36%)
    6. 7 Tomasz Krzysztof Tokarski
      3 532 (2,49%)
    7. 6 Czesław Mędykowski
      708 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Adam Pomorski
      118 (0,08%)
    2. 5 Magda Smyk
      140 (0,10%)
    3. 1 Rafał Janusz Kulicki
      915 (0,65%)
    4. 3 Anna Dominika Kołodziej
      182 (0,13%)
    5. 6 Paweł Jarosz
      78 (0,06%)
    6. 2 Łukasz Świeboda
      155 (0,11%)
    7. 7 Anna Woźna
      98 (0,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grażyna Irena Rojek
      242 (0,17%)
    2. 7 Mirosław Orłowski
      377 (0,27%)
    3. 3 Barbara Kowalska
      465 (0,33%)
    4. 4 Marcin Michał Przech
      215 (0,15%)
    5. 1 Grzegorz Kurczuk
      4 462 (3,15%)
    6. 6 Sylwia Anna Wieczorek
      318 (0,22%)
    7. 2 Stanisław Kiszczak
      450 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Irena Janina Kryszczuk
      453 (0,32%)
    2. 1 Ryszard Mieczysław Piotrowski
      1 391 (0,98%)
    3. 5 Małgorzata Michalina Kulawczuk
      727 (0,51%)
    4. 4 Patryk Ładny
      988 (0,70%)
    5. 3 Ryszard Jan Czyżma
      150 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Cecylia Jadwiga Bodio-Cichy
      69 (0,05%)
    2. 1 Włodzimierz Osadczy
      118 (0,08%)
    3. 4 Bolesław Domański
      96 (0,07%)
    4. 5 Emilia Magdalena Rogalska
      114 (0,08%)
    5. 3 Hubert Jan Gorczyca
      59 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marcin Łukasz Kaczyński
      107 (0,08%)
    2. 2 Anna Samolińska
      431 (0,30%)
    3. 1 Piotr Trysiński
      616 (0,43%)
    4. 4 Eliza Maria Cieszkowska
      139 (0,10%)
    5. 3 Kamil Zieliński
      175 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Patrycja Anna Ładziak
      574 (0,41%)
    2. 2 Jan Kokot
      803 (0,57%)
    3. 3 Andrzej Henryk Dybiec
      319 (0,23%)
    4. 1 Wojciech Jan Górski
      3 597 (2,54%)
    5. 5 Hanna Krystyna Księżopolska-Bachmatiuk
      378 (0,27%)
    6. 7 Tadeusz Woźniak
      590 (0,42%)
    7. 4 Beata Staniak
      1 153 (0,81%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Wiesław Gębala
      88 (0,06%)
    2. 5 Maciej Piotr Wierzchowski
      89 (0,06%)
    3. 3 Anna Barbara Kusyk
      103 (0,07%)
    4. 2 Przemysław Tadeusz Nakonieczny
      81 (0,06%)
    5. 1 Renata Mańko
      266 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kamil Hulip
      126 (0,09%)
    2. 1 Edyta Katarzyna Sosnowska
      705 (0,50%)
    3. 2 Sławomir Tomasz Siczek
      158 (0,11%)
    4. 4 Magdalena Mariola Wojciechowska-Jędrzejczyk
      111 (0,08%)
    5. 5 Bogdan Ciołek
      96 (0,07%)

    Okręg 2

    Powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Michał Piotr Misztal
      452 (0,18%)
    2. 3 Arkadiusz Gajda
      677 (0,26%)
    3. 7 Ewa Maria Krawczyk
      382 (0,15%)
    4. 10 Dorota Janiszek
      356 (0,14%)
    5. 6 Izabella Bartosiewicz-Olejnicka
      208 (0,08%)
    6. 8 Monika Teresa Augustynowicz
      176 (0,07%)
    7. 4 Rafał Grzegorz Mysiakowski
      111 (0,04%)
    8. 5 Andrzej Tomasz Więcławski
      242 (0,09%)
    9. 2 Adam Antoni Robak
      274 (0,11%)
    10. 1 Tomasz Antoni Olejnicki
      1 347 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Grzegorz Stanisław Szyszko
      3 743 (1,45%)
    2. 1 Grzegorz Krzysztof Kapusta
      12 540 (4,87%)
    3. 5 Henryk Józef Smolarz
      7 436 (2,89%)
    4. 4 Henryk Józef Dudziak
      6 121 (2,38%)
    5. 3 Marek Kos
      11 574 (4,50%)
    6. 2 Piotr Sławomir Rzetelski
      10 770 (4,18%)
    7. 12 Magdalena Misiaszek
      1 695 (0,66%)
    8. 9 Anna Monika Olszak
      2 304 (0,90%)
    9. 8 Henryk Jerzy Soboń
      887 (0,34%)
    10. 7 Agnieszka Dec
      4 058 (1,58%)
    11. 11 Hanna Elżbieta Kamola
      964 (0,37%)
    12. 10 Marta Kazimiera Szklarczyk
      1 069 (0,42%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Krzysztof Nakonieczny
      6 783 (2,64%)
    2. 1 Krzysztof Babisz
      11 598 (4,51%)
    3. 3 Krzysztof Andrzej Gładysz
      1 148 (0,45%)
    4. 7 Sylwia Stanisława Guz
      2 300 (0,89%)
    5. 4 Anna Eliza Lisowska
      2 945 (1,14%)
    6. 12 Lilla Stefanek
      1 641 (0,64%)
    7. 11 Adam Tomasz Dunia
      645 (0,25%)
    8. 9 Wojciech Bogdan Lipnicki
      1 074 (0,42%)
    9. 10 Katarzyna Fatyga
      852 (0,33%)
    10. 8 Agnieszka Milena Rozpędowska
      933 (0,36%)
    11. 5 Józef Franciszek Fert
      290 (0,11%)
    12. 6 Andrzej Bolesław Kalinowski
      730 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ilona Dziaduch
      4 598 (1,79%)
    2. 2 Jacek Andrzej Szczot
      6 896 (2,68%)
    3. 6 Zdzisław Zbigniew Podkański
      10 477 (4,07%)
    4. 3 Anna Baluch
      11 436 (4,44%)
    5. 1 Tomasz Piotr Solis
      25 444 (9,89%)
    6. 7 Tadeusz Kocoń
      4 460 (1,73%)
    7. 5 Marek Grzegorz Wojciechowski
      14 896 (5,79%)
    8. 9 Agnieszka Kaczyńska
      9 062 (3,52%)
    9. 8 Ryszard Marek Majkowski
      9 754 (3,79%)
    10. 11 Anna Aldona Matraszek-Furtak
      3 593 (1,40%)
    11. 12 Leszek Kowalczyk
      10 169 (3,95%)
    12. 10 Magdalena Filipek-Sobczak
      9 157 (3,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maksymilian Olaf Cegiełka
      300 (0,12%)
    2. 3 Natan Paweł Szlachta
      368 (0,14%)
    3. 1 Natalia Anna Wiślińska
      1 569 (0,61%)
    4. 5 Marika Patrycja Wasak
      237 (0,09%)
    5. 4 Monika Dorota Jarosz
      470 (0,18%)
    6. 9 Konrad Piotr Białach
      131 (0,05%)
    7. 7 Wiesława Maria Gieracz
      121 (0,05%)
    8. 6 Mateusz Stępniak
      392 (0,15%)
    9. 10 Adrian Norbert Kędzierski
      245 (0,10%)
    10. 11 Dominika Anna Januszek
      350 (0,14%)
    11. 8 Karol Pikul
      400 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Monika Elżbieta Siemion-Dudek
      213 (0,08%)
    2. 2 Mirosław Dariusz Złomaniec
      360 (0,14%)
    3. 5 Adam Krzysztof Kasprzak
      986 (0,38%)
    4. 4 Anna Pielaszkiewicz
      422 (0,16%)
    5. 1 Jacek Andrzej Czerniak
      4 035 (1,57%)
    6. 7 Krzysztof Marian Kornacki
      562 (0,22%)
    7. 6 Rafał Knap
      492 (0,19%)
    8. 10 Tomasz Grzegorz Chyliński
      546 (0,21%)
    9. 3 Beata Wicha
      798 (0,31%)
    10. 8 Henryk Kamiński
      462 (0,18%)
    11. 11 Anna Maria Łabarewicz
      149 (0,06%)
    12. 12 Małgorzata Elżbieta Sadurska
      1 334 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jolanta Rebejko
      263 (0,10%)
    2. 1 Tomasz Piotr Warzocha
      863 (0,34%)
    3. 2 Joanna Edyta Kasza
      440 (0,17%)
    4. 3 Jakub Sypiański
      263 (0,10%)
    5. 5 Maciej Paweł Kozioł
      603 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Mirosław Gogółka
      5 854 (2,27%)
    2. 2 Krzysztof Kowalczyk
      2 540 (0,99%)
    3. 5 Maria Ziętek
      1 095 (0,43%)
    4. 3 Paweł Kubala
      1 335 (0,52%)
    5. 4 Katarzyna Piekarczyk
      1 114 (0,43%)
    6. 8 Małgorzata Anna Wszelaka
      500 (0,19%)
    7. 10 Angelika Michalska
      814 (0,32%)
    8. 6 Kazimiera Krawiec
      448 (0,17%)
    9. 11 Paweł Krzyżanek
      621 (0,24%)
    10. 7 Paweł Kargulewicz
      691 (0,27%)
    11. 9 Anna Raczkowska-Rola
      423 (0,16%)
    12. 12 Katarzyna Kulesza
      2 163 (0,84%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Cezary Nowakowski
      348 (0,14%)
    2. 12 Cezary Jan Kruk
      514 (0,20%)
    3. 11 Barbara Ożarek
      94 (0,04%)
    4. 9 Katarzyna Ożarek
      165 (0,06%)
    5. 6 Anna Nieróbca
      422 (0,16%)
    6. 5 Anna Pyszniak
      433 (0,17%)
    7. 3 Stefan Górecki
      280 (0,11%)
    8. 1 Wiesława Grażyna Goluch
      787 (0,31%)
    9. 8 Barbara Włodarczyk
      297 (0,12%)
    10. 4 Stanisław Wojciech Waś
      239 (0,09%)
    11. 2 Mirosław Tokarczyk
      452 (0,18%)
    12. 10 Ryszard Kempa
      122 (0,05%)

    Okręg 3

    Powiaty: bialski, parczewski, radzyński, łukowski, miasto na prawach powiatu Biała Podlaska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Artur Kasperek
      202 (0,13%)
    2. 5 Adriana Wojtan
      96 (0,06%)
    3. 6 Mateusz Paweł Piesko
      165 (0,10%)
    4. 4 Anna Ewa Abramek
      202 (0,13%)
    5. 1 Danuta Elżbieta Kuzko
      700 (0,44%)
    6. 3 Maciej Borek
      250 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Przemysław Litwiniuk
      7 093 (4,50%)
    2. 8 Henryk Makarewicz
      2 141 (1,36%)
    3. 1 Sławomir Antoni Sosnowski
      18 443 (11,69%)
    4. 5 Krystyna Zdzisława Czyżewska
      1 152 (0,73%)
    5. 6 Bernarda Ewa Machniak
      1 455 (0,92%)
    6. 4 Janusz Hordejuk
      2 204 (1,40%)
    7. 3 Marek Kopeć
      6 156 (3,90%)
    8. 7 Halina Szkodzińska
      876 (0,56%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Mieczysław Goździołko
      3 737 (2,37%)
    2. 4 Stanisław Romanowski
      1 654 (1,05%)
    3. 2 Izabela Rozmysł
      1 104 (0,70%)
    4. 7 Ryszard Bronisław Filipiuk
      688 (0,44%)
    5. 5 Wioleta Magdalena Pietruszewska
      546 (0,35%)
    6. 8 Grzegorz Łubik
      680 (0,43%)
    7. 6 Anna Ochnio
      1 148 (0,73%)
    8. 3 Krzysztof Tymoszuk
      2 408 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Wojciech Jacenty Łocheński Vel Ochnio
      1 576 (1,00%)
    2. 3 Barbara Aldona Barszczewska
      10 090 (6,39%)
    3. 1 Jerzy Ryszard Szwaj
      18 637 (11,81%)
    4. 2 Eliasz Cezary Iwan
      7 127 (4,52%)
    5. 7 Justyna Klebaniuk
      2 150 (1,36%)
    6. 8 Ryszard Andrzej Szczygieł
      9 701 (6,15%)
    7. 4 Sławomir Skwarek
      15 083 (9,56%)
    8. 5 Krystyna Zofia Chmiel
      2 966 (1,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Monika Marciniuk
      845 (0,54%)
    2. 3 Radosław Januszko
      242 (0,15%)
    3. 2 Marek Matejuk
      898 (0,57%)
    4. 5 Tomasz Gustaw Panasiuk
      226 (0,14%)
    5. 8 Inez Daria Palkowska
      149 (0,09%)
    6. 6 Wioletta Maria Kasprzak
      139 (0,09%)
    7. 7 Paweł Stanisław Błaszczak
      109 (0,07%)
    8. 4 Krystyna Bożena Bukowska
      196 (0,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Barbara Maksymiuk
      343 (0,22%)
    2. 6 Ewa Bieniek
      479 (0,30%)
    3. 2 Tadeusz Jan Kochanowski
      531 (0,34%)
    4. 3 Bożena Maria Denidiuk
      292 (0,19%)
    5. 1 Riad Haidar
      18 826 (11,93%)
    6. 4 Jolanta Anna Wolanin
      406 (0,26%)
    7. 8 Grzegorz Lucjan Głowiński
      301 (0,19%)
    8. 7 Wioleta Zarębska
      251 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Mateńka
      589 (0,37%)
    2. 3 Klaudia Elżbieta Mickiewicz
      306 (0,19%)
    3. 4 Aneta Małgorzata Kędzierska-Ginter
      207 (0,13%)
    4. 5 Paweł Michałek
      300 (0,19%)
    5. 1 Antoni Wysokiński
      879 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mateusz Maciej Roczon
      230 (0,15%)
    2. 4 Monika Kapłon
      256 (0,16%)
    3. 5 Robert Galas
      130 (0,08%)
    4. 2 Katarzyna Monika Babis
      159 (0,10%)
    5. 3 Paweł Drozd
      238 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Robert Pomietło
      646 (0,41%)
    2. 1 Marcin Cabaj
      4 773 (3,03%)
    3. 4 Krzysztof Józef Gomółka
      2 153 (1,36%)
    4. 5 Ewa Hanna Zdun
      604 (0,38%)
    5. 6 Grażyna Zofia Jóźwiak
      610 (0,39%)
    6. 3 Marzena Jolanta Malesa
      1 041 (0,66%)

    Okręg 4

    Powiaty: chełmski, łęczyński, krasnostawski, świdnicki, włodawski, miasto na prawach powiatu Chełm

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maria Elżbieta Rawska
      175 (0,12%)
    2. 1 Marek Artur Pydyś
      826 (0,55%)
    3. 4 Marcin Lipa
      398 (0,27%)
    4. 5 Monika Gabriela Błaszczak
      287 (0,19%)
    5. 6 Mateusz Mulak
      206 (0,14%)
    6. 3 Anna Kabasa
      134 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Galina Grabarczuk
      845 (0,57%)
    2. 6 Arkadiusz Paweł Marucha
      1 206 (0,81%)
    3. 3 Dorota Justyna Sawa
      5 085 (3,42%)
    4. 1 Ewa Małgorzata Jaszczuk
      6 364 (4,27%)
    5. 5 Beata Irena Panasiuk
      1 815 (1,22%)
    6. 2 Adam Rychliczek
      4 840 (3,25%)
    7. 4 Marcin Wojciech Troć
      3 619 (2,43%)
    8. 8 Renata Jolanta Kasprzak
      1 396 (0,94%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Klaudia Olga Sawa
      1 153 (0,77%)
    2. 2 Krzysztof Bojarski
      6 667 (4,48%)
    3. 1 Krzysztof Grabczuk
      25 311 (17,00%)
    4. 3 Ewa Darwicz
      1 041 (0,70%)
    5. 5 Krystyna Chodakowska
      723 (0,49%)
    6. 6 Krzysztof Paweł Gałan
      1 596 (1,07%)
    7. 7 Mariola Grażyna Kuć
      832 (0,56%)
    8. 8 Dariusz Daniel Białowąs
      1 568 (1,05%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Urszula Małgorzata Gomółka
      3 420 (2,30%)
    2. 1 Zdzisław Szwed
      21 531 (14,46%)
    3. 5 Zbigniew Robert Bijata
      4 245 (2,85%)
    4. 6 Michał Andrzej Piotrowicz
      8 546 (5,74%)
    5. 4 Przemysław Bartłomiej Matysiak
      3 627 (2,44%)
    6. 3 Lucyna Dargiewicz
      2 846 (1,91%)
    7. 2 Konrad Bernard Sawicki
      11 474 (7,71%)
    8. 7 Ewa Krystyna Pastusiak
      5 185 (3,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Helena Krystyna Błaszczak
      205 (0,14%)
    2. 4 Paweł Piotr Palkowski
      177 (0,12%)
    3. 5 Barbara Krystyna Kulicka
      187 (0,13%)
    4. 2 Wiktor Kasprzak
      289 (0,19%)
    5. 1 Rafał Tomasz Bukowski
      989 (0,66%)
    6. 6 Kamila Zabłocka
      353 (0,24%)
    7. 3 Miriam Poździk
      185 (0,12%)
    8. 8 Marek Robert Bielak
      234 (0,16%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marzena Elżbieta Świnarska
      320 (0,21%)
    2. 1 Michał Reoland Gołoś
      2 208 (1,48%)
    3. 2 Marek Mazurek
      1 189 (0,80%)
    4. 7 Dominika Maria Majcher
      423 (0,28%)
    5. 6 Małgorzata Janina Dziadko-Żmuda
      356 (0,24%)
    6. 8 Mirosław Krzysztof Blacha
      1 078 (0,72%)
    7. 4 Jacek Tomasz Chęć
      879 (0,59%)
    8. 5 Ewa Monika Bartoszewska-Wic
      346 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Adam Panasiuk
      972 (0,65%)
    2. 2 Renata Kusak
      437 (0,29%)
    3. 5 Paweł Aleksander Panasiuk
      324 (0,22%)
    4. 3 Małgorzata Iwona Panasiuk
      353 (0,24%)
    5. 4 Paweł Kazimierz Ręba
      170 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Gabriel Jan Kaczyński
      241 (0,16%)
    2. 1 Magdalena Zelent
      924 (0,62%)
    3. 4 Jarosław Piotr Wroński
      290 (0,19%)
    4. 5 Magdalena Aleksandra Tabor
      184 (0,12%)
    5. 3 Katarzyna Edyta Zabratańska
      164 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Rafał Janulewicz
      3 318 (2,23%)
    2. 3 Mirosława Teresa Fornal
      858 (0,58%)
    3. 2 Ewa Joanna Hordejuk
      918 (0,62%)
    4. 4 Romuald Franciszek Perepeczo
      769 (0,52%)
    5. 8 Marcin Michał Marek
      976 (0,66%)
    6. 5 Daria Harmasz
      608 (0,41%)
    7. 6 Katarzyna Wdowiak
      771 (0,52%)
    8. 7 Sebastian Zdzisław Białoskurski
      214 (0,14%)

    Okręg 5

    Powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, zamojski, tomaszowski, miasto na prawach powiatu Zamość

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Seweryn Misztal
      642 (0,38%)
    2. 1 Szczepan Kupisz
      632 (0,37%)
    3. 3 Tomasz Antoniak
      246 (0,15%)
    4. 6 Wioleta Paplińska
      146 (0,09%)
    5. 5 Elżbieta Krystyna Pisarska
      184 (0,11%)
    6. 4 Hanna Irena Szabłowska
      81 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Arkadiusz Tomasz Bratkowski
      14 673 (8,66%)
    2. 2 Jerzy Nizioł
      3 687 (2,18%)
    3. 8 Maria Wanda Słota
      1 814 (1,07%)
    4. 4 Stanisław Cisło
      2 999 (1,77%)
    5. 6 Maciej Mulawa
      2 413 (1,42%)
    6. 5 Anna Wiśniewska
      3 183 (1,88%)
    7. 7 Stanisław Kielech
      1 833 (1,08%)
    8. 3 Celina Ewa Skromak
      1 903 (1,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marek Poznański
      2 886 (1,70%)
    2. 2 Mariusz Grad
      4 711 (2,78%)
    3. 7 Andrzej Osuch
      899 (0,53%)
    4. 6 Aneta Elżbieta Najda
      1 641 (0,97%)
    5. 1 Zofia Anna Woźnica
      8 413 (4,97%)
    6. 5 Marian Jan Mazur
      1 053 (0,62%)
    7. 4 Andrzej Stanisław Mulawa
      1 495 (0,88%)
    8. 8 Katarzyna Wołoszyn
      1 287 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Mulawa
      16 514 (9,75%)
    2. 3 Anna Kusiak-Janiec
      7 972 (4,71%)
    3. 8 Stanisław Misztal
      8 548 (5,05%)
    4. 1 Maria Gmyz
      17 206 (10,16%)
    5. 7 Robert Andrzej Bondyra
      8 968 (5,30%)
    6. 5 Krzysztof Jan Gałaszkiewicz
      9 221 (5,45%)
    7. 6 Grzegorz Wróbel
      11 863 (7,01%)
    8. 4 Anna Katarzyna Mróz
      3 632 (2,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Magdalena Paulina Szydłowska-Tutaj
      138 (0,08%)
    2. 1 Tomasz Czarnecki
      1 131 (0,67%)
    3. 2 Maciej Mirosław Błaszczak
      244 (0,14%)
    4. 4 Weronika Agata Gauda
      207 (0,12%)
    5. 5 Artur Janusz Smyk
      276 (0,16%)
    6. 7 Adam Parol
      207 (0,12%)
    7. 6 Emilia Maria Matysek
      141 (0,08%)
    8. 8 Katarzyna Anna Rosińska-Łubkowska
      120 (0,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Beata Basaj
      512 (0,30%)
    2. 1 Marek Franciszek Palonka
      2 108 (1,24%)
    3. 2 Monika Buczko
      1 189 (0,70%)
    4. 5 Mariusz Sędziak
      325 (0,19%)
    5. 8 Gerard Waszkiewicz
      1 012 (0,60%)
    6. 3 Sylwester Krasoń
      452 (0,27%)
    7. 7 Krzysztof Mateusz Korniak
      441 (0,26%)
    8. 6 Danuta Władysława Antoniuk
      365 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Radosław Kiecana
      544 (0,32%)
    2. 3 Henryk Kazimierz Maścibroda
      240 (0,14%)
    3. 2 Katarzyna Szmidt
      332 (0,20%)
    4. 4 Adam Witkowski
      217 (0,13%)
    5. 5 Joanna Onuch
      145 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marian Lewandowski
      491 (0,29%)
    2. 1 Agnieszka Halina Marcinkowska-Kozak
      377 (0,22%)
    3. 5 Jakub Domański
      262 (0,15%)
    4. 4 Jarosław Paweł Iwan
      116 (0,07%)
    5. 3 Ewa Stefania Kaczyńska
      217 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Daniłowicz
      2 188 (1,29%)
    2. 7 Irena Kamińska
      803 (0,47%)
    3. 3 Krzysztof Mateusz Jasiński
      1 742 (1,03%)
    4. 1 Andrzej Józef Kudlicki
      4 464 (2,64%)
    5. 5 Barbara Ewa Kamińska
      2 451 (1,45%)
    6. 4 Malwina Magdalena Lizak
      1 260 (0,74%)
    7. 6 Waldemar Edmund Brzyski
      1 031 (0,61%)
    8. 8 Edyta Szast
      862 (0,51%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Ewa Kwiecińska
      257 (0,15%)
    2. 4 Sebastian Liminowicz
      99 (0,06%)
    3. 6 Józef Kłyż
      217 (0,13%)
    4. 1 Marek Splewiński
      470 (0,28%)
    5. 7 Anna Mielnik
      411 (0,24%)
    6. 3 Adam Andrzej Kozyra
      393 (0,23%)
    7. 5 Agnieszka Kamila Gadecka
      136 (0,08%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Wideo

    Najczęściej komentowane

    Ogólnopolska Sieć Edukacyjna . Nowoczesna szkoła – nie tylko dzięki technologii Materiał informacyjny

    Polecamy

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

    Do Łodzi zjadą specjaliści od zarządzania. Wśród gości profesor Zimbardo

    Do Łodzi zjadą specjaliści od zarządzania. Wśród gości profesor Zimbardo

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Sonda

    Czy jesteś za złagodzeniem przepisów tak, by można było pić alkohol "pod chmurką"?