Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Warszawa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Śródmieście i Ochota

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Elżbieta Marta Mysińska
      56 (0,06%)
    2. 6 Agata Helena Marczyk
      36 (0,04%)
    3. 9 Joanna Beata Wicha
      247 (0,26%)
    4. 1 Jan Dawid Śpiewak
      5 049 (5,39%)
    5. 2 Zofia Barbara Sobczak
      288 (0,31%)
    6. 5 Patryk Krzysztof Jesiotr
      0 (0%)
    7. 3 Michał Kujawski
      34 (0,04%)
    8. 8 Krzysztof Bąk
      45 (0,05%)
    9. 7 Filip Jakub Sarniak
      30 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zofia Teresa Bohosiewicz
      815 (0,87%)
    2. 3 Minh Thuy Dao
      534 (0,57%)
    3. 5 Marta Katarzyna Wenclewska
      310 (0,33%)
    4. 1 Ryszard Krzysztof Krzysztofowicz
      1 191 (1,27%)
    5. 4 Jeremi Jan Suliga
      282 (0,30%)
    6. 8 Miłosz Konrad Sałagan
      276 (0,29%)
    7. 6 Artur Wolke
      192 (0,20%)
    8. 7 Teresa Grażyna Czerwińska
      635 (0,68%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ewa Dorota Malinowska-Grupińska
      15 072 (16,08%)
    2. 2 Paweł Eryk Martofel
      1 552 (1,66%)
    3. 4 Piotr Janusz Żbikowski
      1 596 (1,70%)
    4. 8 Jerzy Kowalczyk
      67 (24,28%)
    5. 9 Anna Teresa Nehrebecka-Byczewska
      7 940 (8,47%)
    6. 7 Anna Małgorzata Stelmaszyk
      1 555 (1,66%)
    7. 3 Jarosław Henryk Kaczyński
      2 341 (2,50%)
    8. 5 Tomasz Zajdel
      996 (1,06%)
    9. 6 Joanna Maria Staniszkis
      8 168 (8,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Grzegorz Pióro
      239 (0,25%)
    2. 3 Sylwia Dominika Domaradzka
      322 (0,34%)
    3. 7 Iwona Monika Kuchta
      197 (0,21%)
    4. 9 Marta Maria Długokęcka
      271 (0,29%)
    5. 4 Patrycja Martyna Gruszczyńska
      192 (0,20%)
    6. 5 Andrzej Ryszard Hałubek
      83 (0,09%)
    7. 6 Piotr Marcin Nguyen Van
      181 (0,19%)
    8. 8 Kazimierz Zbigniew Radzikowski
      126 (0,13%)
    9. 1 Artur Robert Dobrowolski
      1 382 (1,47%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bożena Danuta Sitek
      27 (0,03%)
    2. 4 Kamil Jakub Kuliński
      13 (0,01%)
    3. 3 Ewa Wiktoria Redel
      19 (0,02%)
    4. 5 Krzysztof Arkadiusz Barszcz
      13 (0,01%)
    5. 7 Wiesław Szczęsny
      14 (0,01%)
    6. 6 Joanna Balbina Kowalska
      13 (0,01%)
    7. 8 Jerzy Wojciech Krzekotowski
      26 (0,03%)
    8. 1 Krystyna Barbara Kacperczyk
      48 (0,05%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Joanna Wozińska
      316 (0,34%)
    2. 4 Grażyna Małgorzata Piotrowicz
      131 (0,14%)
    3. 5 Krzysztof Piotr Kędlarski
      53 (0,06%)
    4. 6 Anna Zofia Gregier
      70 (0,07%)
    5. 3 Elżbieta Gutkowska-Dziuba
      140 (0,15%)
    6. 9 Jakub Krzysztof Nawrot
      106 (0,11%)
    7. 1 Andrzej Tadeusz Rozenek
      5 131 (5,47%)
    8. 7 Artur Jan Kulikowski
      46 (0,05%)
    9. 8 Maciej Józef Morawiec
      41 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Przemysław Kropiwnicki
      10 532 (11,23%)
    2. 2 Jakub Jan Roszkowski
      3 302 (3,52%)
    3. 5 Aleksandra Mazur
      1 547 (1,65%)
    4. 4 Bożena Kolasińska
      1 794 (1,91%)
    5. 3 Filip Jakub Frąckowiak
      4 019 (4,29%)
    6. 6 Maria Bajer-Oleszkowicz
      300 (0,32%)
    7. 7 Artur Krzysztof Seredyn
      343 (0,37%)
    8. 8 Lidia Ewa Niewęgłowska
      712 (0,76%)
    9. 9 Teresa Barbara Brykczyńska
      656 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Roman Marian Ochociński
      312 (0,33%)
    2. 2 Zofia Joanna Komorowska
      142 (0,15%)
    3. 3 Jolanta Gabriela Kamińska
      73 (0,08%)
    4. 4 Jolanta Wasiak
      93 (0,10%)
    5. 5 Marek Stanisław Wasiak
      16 (0,02%)
    6. 7 Dariusz Mirosław Sierż
      18 (0,02%)
    7. 6 Alicja Barbara Struszewska
      32 (0,03%)
    8. 9 Tomasz Sebastian Wasilewski
      57 (0,06%)
    9. 8 Katarzyna Agnieszka Sulkowska
      35 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Robert Łuczak
      162 (0,17%)
    2. 1 Justyna Glusman
      5 533 (5,90%)
    3. 6 Anna Maria Szymborska
      356 (0,38%)
    4. 7 Ewa Agata Nehring
      130 (0,14%)
    5. 2 Marcin Piotr Dobrowolski
      322 (0,34%)
    6. 3 Wojciech Józef Wojtowicz
      140 (0,15%)
    7. 4 Marta Jadwiga Porzuczek
      123 (0,13%)
    8. 5 Jan Paweł Dowgiałło
      153 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marian Stanisław Sołobodowski
      48 (0,05%)
    2. 1 Bartłomiej Wojciech Opaliński
      258 (0,28%)
    3. 2 Zbigniew Czaplicki
      98 (0,10%)
    4. 4 Małgorzata Hanna Karczewska
      130 (0,14%)
    5. 6 Szymon Mikołaj Sieniarski
      36 (0,04%)
    6. 5 Anna Elżbieta Pinkowicz
      50 (0,05%)
    7. 7 Bożenna Jolanta Gołota
      91 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jakub Perkowski
      482 (0,51%)
    2. 6 Anna Hirszler
      22 (0,02%)
    3. 3 Marta Majstrak
      89 (0,09%)
    4. 2 Piotr Dariusz Kowalczyk
      83 (0,09%)
    5. 7 Rafał Sebastian Gorczyca
      55 (0,06%)
    6. 5 Robert Aleksander Ostrowski-Jagoda
      13 (0,01%)
    7. 4 Monika Olga Dutkiewicz
      70 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Krystyna Thomas
      84 (0,09%)
    2. 2 Krzysztof Maria Ratschka
      0 (0%)
    3. 4 Artur Wiesław Twardowski
      44 (0,05%)
    4. 5 Jadwiga Maria Kuczawska
      8 (0,01%)
    5. 3 Krystyna Maria Woźniak
      30 (0,03%)
    6. 6 Marcin Wojciech Huk
      13 (0,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Mateusz Wieremiejczuk
      444 (0,47%)
    2. 2 Weronika Halina Naglik
      112 (0,12%)
    3. 3 Zofia Mędlińska
      102 (0,11%)
    4. 8 Jakub Ignacy Depta
      68 (0,07%)
    5. 7 Magdalena Anna Pawłowska
      96 (0,10%)
    6. 4 Kacper Kamil Mazurek
      101 (0,11%)
    7. 6 Mateusz Rafał Panasewicz
      84 (0,09%)
    8. 5 Sławomir Jan Śluzek
      31 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kamil Tarczyński
      46 (0,05%)
    2. 6 Ewa Anna Pastor
      69 (0,07%)
    3. 4 Magdalena Anna Stępińska
      79 (0,08%)
    4. 1 Aleksandra Paulina Sheybal-Rostek
      314 (0,33%)
    5. 2 Jerzy Józef Budzyn
      99 (0,11%)
    6. 5 Mariusz Piotr Twardowski
      89 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Maria Orzechowska
      30 (0,03%)
    2. 1 Krzysztof Ryszard Sękalski
      55 (0,06%)
    3. 6 Mieszko Mateusz Wierzejski
      6 (0,01%)
    4. 7 Bartłomiej Korniluk
      16 (0,02%)
    5. 4 Barbara Antonina Butler-Błasińska
      13 (0,01%)
    6. 2 Karolina Klaudia Dresz
      0 (0%)
    7. 5 Karolina Monika Skotnicka
      24 (0,03%)

    Okręg 2

    obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Praga Południe i Rembertów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Cezary Damian Okrasa
      411 (0,40%)
    2. 1 Hanna Dobrawa Gospodarczyk
      1 935 (1,89%)
    3. 4 Marcin Grzegorz Zaród
      80 (0,08%)
    4. 5 Inga Maria Domańska
      277 (0,27%)
    5. 7 Anna Halbersztat
      109 (0,11%)
    6. 6 Marcin Włodzimierz Kmicik
      45 (0,04%)
    7. 3 Kinga Barbara Stańczuk
      235 (0,23%)
    8. 8 Marta Gastoł
      103 (0,10%)
    9. 9 Michał Paweł Szajer
      109 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mariola Rabczon-Mazowiecka
      1 149 (1,12%)
    2. 2 Jan Gralewicz
      308 (0,30%)
    3. 3 Elżbieta Krystyna Kosim
      397 (0,39%)
    4. 4 Agata Cecylia Marcewicz-Szymańska
      242 (0,24%)
    5. 5 Jadwiga Danuta Krawczyńska
      299 (0,29%)
    6. 7 Piotr Przemysław Kuchno
      224 (0,22%)
    7. 9 Aleksandra Ewa Jeglińska
      553 (0,54%)
    8. 8 Mariusz Piotr Barcz
      220 (0,21%)
    9. 6 Tadeusz Tomasz Marzecki
      185 (0,18%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Małgorzata Lutomirska
      6 399 (6,24%)
    2. 6 Jerzy Barwiejuk
      857 (0,84%)
    3. 7 Zofia Barbara Idzikowska
      2 197 (2,14%)
    4. 8 Magdalena Szczygielska
      2 541 (2,48%)
    5. 4 Jarosław Janusz Karcz
      2 145 (2,09%)
    6. 5 Monika Ana Suska
      4 321 (4,22%)
    7. 9 Dariusz Paweł Dziekanowski
      6 034 (5,89%)
    8. 1 Marek Bruno Szolc
      12 311 (12,01%)
    9. 2 Paweł Piotr Lech
      5 577 (5,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Szczepan Wójcik
      372 (0,36%)
    2. 3 Małgorzata Domańska
      533 (0,52%)
    3. 4 Artur Krzysztof Wnorowski
      168 (0,16%)
    4. 6 Sławomir Kowalczyk
      160 (0,16%)
    5. 7 Karolina Magdalena Skała
      193 (0,19%)
    6. 9 Katarzyna Magdalena Gorzkowska
      259 (0,25%)
    7. 1 Michał Piotr Sawicki
      1 737 (1,69%)
    8. 5 Iwona Kulesza
      622 (0,61%)
    9. 8 Piotr Edward Kolarski
      113 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marian Popis
      23 (0,02%)
    2. 6 Halina Prutis
      7 (0,01%)
    3. 5 Anna Orzechowska
      27 (0,03%)
    4. 8 Rafał Daniel Ratuski
      11 (0,01%)
    5. 4 Barbara Zaremba
      25 (0,02%)
    6. 1 Jacek Marek Gancarson
      29 (0,03%)
    7. 3 Bożena Małgorzata Rępalska
      16 (0,02%)
    8. 7 Paweł Kowalski
      12 (0,01%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Marek Władysław Siarkowski
      77 (0,08%)
    2. 9 Włodzimierz Sypkin-Dębicki
      50 (0,05%)
    3. 3 Krzysztof Jan Wzorek
      123 (0,12%)
    4. 2 Dorota Lidia Grochala
      412 (0,40%)
    5. 1 Monika Anna Jaruzelska
      8 494 (8,29%)
    6. 4 Barbara Janina Tomaszewska
      172 (0,17%)
    7. 5 Agnieszka Maria Brodowska
      126 (0,12%)
    8. 7 Joanna Maria Kelles-Krauz
      61 (0,06%)
    9. 6 Witold Kaczyński
      90 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Lasocki
      4 354 (4,25%)
    2. 3 Oskar Jerzy Hejka
      1 598 (1,56%)
    3. 5 Agnieszka Maria Hałaburdzin-Rutkowska
      1 368 (1,33%)
    4. 4 Piotr Cezar Szyszko
      2 304 (2,25%)
    5. 1 Sebastian Jerzy Kaleta
      14 205 (13,86%)
    6. 7 Małgorzata Janina Piperek
      1 134 (1,11%)
    7. 6 Barbara Świderska
      1 520 (1,48%)
    8. 9 Tomasz Marian Koziński
      1 149 (1,12%)
    9. 8 Katarzyna Ewa Pieknik
      514 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Orłowski
      94 (0,09%)
    2. 1 Agata Alina Nosal-Ikonowicz
      831 (0,81%)
    3. 3 Marcin Jakub Kowalczyk
      46 (0,04%)
    4. 4 Zbigniew Szymon Wasilewski
      22 (0,02%)
    5. 5 Emilia Maria Łukasik
      64 (0,06%)
    6. 6 Dominika Marschall
      39 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jerzy Stanisław Tarłowski
      220 (0,21%)
    2. 4 Janusz Maciej Ozdowski
      172 (0,17%)
    3. 2 Aleksander Michał Lesiński
      1 362 (1,33%)
    4. 5 Ewelina Marianna Kiersnowska
      373 (0,36%)
    5. 1 Stefan Bernard Gardawski
      2 524 (2,46%)
    6. 3 Karolina Agnieszka Płocha
      1 090 (1,06%)
    7. 6 Alicja Franciszka Fliszkiewicz
      186 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Warych
      281 (0,27%)
    2. 2 Aleksandra Milena Buczyńska
      113 (0,11%)
    3. 3 Sebastian Hubert Kęsik
      46 (0,04%)
    4. 4 Renata Ranc
      63 (0,06%)
    5. 5 Michał Karaszewski
      64 (0,06%)
    6. 6 Monika Beata Łapińska
      95 (0,09%)
    7. 7 Adam Sawicki
      166 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Damian Wacław Bieńko
      525 (0,51%)
    2. 2 Krzysztof Grzegorz Kapliński
      73 (0,07%)
    3. 3 Ilona Kostrzewa
      125 (0,12%)
    4. 4 Łukasz Sławek
      52 (0,05%)
    5. 5 Hanna Sowińska
      82 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Lilia Studzienna
      19 (0,02%)
    2. 3 Karolina Choromańska
      11 (0,01%)
    3. 1 Piotr Stanisław Uss
      73 (0,07%)
    4. 4 Anna Regina Kołoło
      26 (0,03%)
    5. 5 Grażyna Anna Zielińska
      24 (0,02%)
    6. 7 Roman Sołtysiak
      15 (0,01%)
    7. 6 Miłosz Stefan Sobolewski
      24 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Edyta Kinga Ceran
      527 (0,51%)
    2. 5 Jakub Filip Wolski
      124 (0,12%)
    3. 2 Julia Weronika Walter
      192 (0,19%)
    4. 4 Sebastian Czarnecki
      166 (0,16%)
    5. 6 Tomasz Marek Czarnecki
      71 (0,07%)
    6. 7 Antoni Sasin
      173 (0,17%)
    7. 3 Monika Rulak
      167 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ewa Maria Zawadzka
      103 (0,10%)
    2. 5 Michał Jerzy Boguszewski
      32 (0,03%)
    3. 6 Jacek Kozłowski
      105 (0,10%)
    4. 7 Żaneta Maria Regel
      44 (0,04%)
    5. 4 Marcin Krzysztof Płaska
      15 (0,01%)
    6. 1 Grzegorz Jerzy Gruchalski
      259 (0,25%)
    7. 2 Joanna Maria Zeljas
      56 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Edyta Sylwia Mirecka
      27 (0,03%)
    2. 2 Anna Maria Piekarska
      64 (0,06%)
    3. 6 Grażyna Jolanta Rudnik
      25 (0,02%)
    4. 3 Bolesław Henryk Stradomski
      10 (0,01%)
    5. 1 Arkadiusz Kazimierz Czak
      66 (0,06%)
    6. 5 Karol Maciej Czachowski
      9 (0,01%)
    7. 8 Agnieszka Katarzyna Bonisławska
      11 (0,01%)
    8. 7 Grzegorz Dominik Zernik
      12 (0,01%)

    Okręg 3

    obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Mokotów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Tomasz Paweł Andrzejewski
      149 (0,14%)
    2. 6 Leszek Aleksander Kadelski
      38 (0,03%)
    3. 8 Bartosz Maciej Brzeziński
      142 (0,13%)
    4. 9 Weronika Samolińska
      306 (0,28%)
    5. 2 Sebastian Roman Liszka
      229 (0,21%)
    6. 3 Inga Anna Lechowska
      281 (0,26%)
    7. 5 Barbara Iwona Falenciak-Pabijan
      87 (0,08%)
    8. 7 Marika Krystyna Kamler
      116 (0,11%)
    9. 1 Paulina Krystyna Piechna-Więckiewicz
      3 220 (2,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karolina Sobieraj
      955 (0,87%)
    2. 3 Jacek Wojciech Czaplarski
      163 (0,15%)
    3. 4 Ewa Biskupska
      384 (0,35%)
    4. 6 Lidia Rutecka
      273 (0,25%)
    5. 5 Ryszard Majkowski
      187 (0,17%)
    6. 8 Natalia Łuszczki
      155 (0,14%)
    7. 7 Adam Przybysz
      263 (0,24%)
    8. 9 Anna Marta Wrochna
      282 (0,26%)
    9. 1 Andrzej Wiktor Rogiński
      1 345 (1,23%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Sergiusz Szostakowski
      17 849 (16,28%)
    2. 2 Paweł Piotr Czekalski
      3 072 (2,80%)
    3. 3 Paweł Sawicki
      4 316 (3,94%)
    4. 6 Tadeusz Edward Ross
      4 819 (4,40%)
    5. 4 Małgorzata Katarzyna Zakrzewska
      8 758 (7,99%)
    6. 7 Magdalena Katarzyna Wojciechowska
      3 040 (2,77%)
    7. 5 Joanna Anna Wiśniewska-Najgebauer
      4 608 (4,20%)
    8. 9 Wojciech Jerzy Turkowski
      1 914 (1,75%)
    9. 8 Małgorzata Dorota Dąbrowska
      2 928 (2,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Żaneta Barbara Jarząb
      1 511 (1,38%)
    2. 2 Radosław Krzysztof Dejter
      268 (0,24%)
    3. 3 Daniel Echaust
      250 (0,23%)
    4. 4 Daniel Maksymilian Kowitz
      110 (0,10%)
    5. 6 Marta Kacprzak
      441 (0,40%)
    6. 5 Robert Wiśniewski
      469 (0,43%)
    7. 7 Marcin Andrzej Rostek
      182 (0,17%)
    8. 8 Maria Krystyna Bacciarelli
      283 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Beata Iwona Mirska-Piworowicz
      57 (0,05%)
    2. 3 Andrzej Jakubowicz
      19 (0,02%)
    3. 6 Witold Zbigniew Kowalski
      9 (0,01%)
    4. 5 Wojciech Kałkusiński
      6 (0,01%)
    5. 2 Ewa Jadwiga Dolińska-Markowska
      16 (0,01%)
    6. 4 Klaudia Stanisława Mirska
      14 (0,01%)
    7. 7 Katarzyna Anna Ciach
      16 (0,01%)
    8. 8 Jolanta Agnieszka Stępień
      20 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sebastian Wierzbicki
      5 019 (4,58%)
    2. 3 Małgorzata Weronika Wójcik
      993 (0,91%)
    3. 2 Krzysztof Rinas
      611 (0,56%)
    4. 6 Małgorzata Pidek
      222 (0,20%)
    5. 4 Joanna Justyna Ratajczak
      587 (0,54%)
    6. 5 Marek Krzysztof Ledzion
      142 (0,13%)
    7. 7 Zdzisław Pietryka
      200 (0,18%)
    8. 8 Andrzej Marian Śmigielski
      341 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Marcin Cieślikowski
      11 320 (10,32%)
    2. 2 Patryk Górski
      5 618 (5,12%)
    3. 3 Elżbieta Wrotnowska-Gmyz
      1 528 (1,39%)
    4. 4 Grażyna Żak
      2 427 (2,21%)
    5. 5 Krystyna Stanisława Górniak
      593 (0,54%)
    6. 6 Wiktor Aleksander Augustyn
      589 (0,54%)
    7. 7 Andrzej Krzysztof Budzyk
      248 (0,23%)
    8. 8 Małgorzata Krystyna Grodzka
      689 (0,63%)
    9. 9 Krzysztof Tomasz Bosak
      2 327 (2,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Nowak
      597 (0,54%)
    2. 2 Olga Nikołaidi
      55 (0,05%)
    3. 3 Kazimierz Ryszard Jaworski
      75 (0,07%)
    4. 5 Leszek Nowak
      50 (0,05%)
    5. 9 Magdalena Lidia Wadecka
      51 (0,05%)
    6. 7 Eugeniusz Rembiejewski
      23 (0,02%)
    7. 6 Mikołaj Benedykt Nosal
      28 (0,03%)
    8. 8 Anna Wagner-Kabala
      50 (0,05%)
    9. 4 Anna Zofia Kabała
      74 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Leszek Stanisław Wiśniewski
      223 (0,20%)
    2. 4 Anna Maria Jarzębska
      571 (0,52%)
    3. 7 Paweł Antoni Gałwa
      66 (0,06%)
    4. 1 Jan Piotr Popławski
      3 133 (2,86%)
    5. 3 Marcin Szczepan Jarzynowski
      118 (0,11%)
    6. 6 Katarzyna Joanna Żaczek
      326 (0,30%)
    7. 5 Łukasz Franciszek Fiszer
      150 (0,14%)
    8. 2 Zuzanna Marta Glińska
      1 722 (1,57%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mirosława Rutkowska
      148 (0,13%)
    2. 1 Marcin Wacław Salamon
      303 (0,28%)
    3. 2 Marek Antoni Marecki
      96 (0,09%)
    4. 5 Katarzyna Kumela
      79 (0,07%)
    5. 7 Jakub Łukasz Stefaniak
      522 (0,48%)
    6. 6 Jacek Tytke
      62 (0,06%)
    7. 4 Anna Józefa Panas
      117 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Janusz Ryszard Korwin-Mikke
      1 683 (1,54%)
    2. 2 Hanna Dulska
      49 (0,04%)
    3. 3 Łukasz Krystian Kłos
      26 (0,02%)
    4. 4 Michał Marian Wołoszyn
      17 (0,02%)
    5. 6 Katarzyna Maria Ziółkowska
      22 (0,02%)
    6. 5 Krzysztof Jarosław Dzieszuk
      17 (0,02%)
    7. 7 Małgorzata Kalinowska
      16 (0,01%)
    8. 8 Edyta Maria Kida
      26 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marzena Renata Miguła
      77 (0,07%)
    2. 7 Cezary Paweł Tekliński
      14 (0,01%)
    3. 2 Maria Alicja Bluj
      16 (0,01%)
    4. 3 Eleonora Ptaszyńska
      6 (0,01%)
    5. 4 Maja Łucja Ciechanowska
      31 (0,03%)
    6. 5 Ryszard Lis
      22 (0,02%)
    7. 6 Kazimierz Karczewski
      22 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Konrad Norbert Jabłoński
      108 (0,10%)
    2. 6 Natalia Gabriela Stasiowska
      137 (0,12%)
    3. 7 Małgorzata Jary
      122 (0,11%)
    4. 3 Franciszek Stanisław Garstecki
      46 (0,04%)
    5. 1 Marcin Kordowski
      620 (0,57%)
    6. 5 Maciej Jakub Gołygowski
      36 (0,03%)
    7. 2 Andrzej Grzegorz Skarżyński
      73 (0,07%)
    8. 8 Karolina Janus
      132 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Eryka Aleksandra Michalak
      68 (0,06%)
    2. 2 Dariusz Krasnodębski
      90 (0,08%)
    3. 4 Magdalena Julia Szynkarczuk
      66 (0,06%)
    4. 1 Marcin Andrzej Rzońca
      413 (0,38%)
    5. 5 Ernest Andrzej Walasek
      43 (0,04%)

    Okręg 4

    obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Wola

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Wiesław Wincenty Rudzki
      84 (0,13%)
    2. 6 Karol Robert Basiaga
      47 (0,07%)
    3. 7 Agata Anna Romanowska
      426 (0,64%)
    4. 4 Katarzyna Lewandowska
      320 (0,48%)
    5. 1 Karol Konrad Perkowski
      1 574 (2,37%)
    6. 2 Dorota Barbara Białołęcka
      393 (0,59%)
    7. 3 Justyna Samolińska
      254 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Radulski
      646 (0,97%)
    2. 2 Hanna Elżbieta Kacprzak
      510 (0,77%)
    3. 3 Paweł Szymon Dybowski
      210 (0,32%)
    4. 6 Elżbieta Szandecka
      333 (0,50%)
    5. 5 Lewi Daniel Masyk
      79 (0,12%)
    6. 4 Mirosława Barbara Taborowicz
      118 (0,18%)
    7. 7 Arkadiusz Waldemar Szymanek
      211 (0,32%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mariusz Budziszewski
      4 659 (7,02%)
    2. 1 Tomasz Marcin Sybilski
      9 119 (13,75%)
    3. 3 Piotr Jerzy Kołomycki
      1 709 (2,58%)
    4. 7 Małgorzata Żuber-Zielicz
      2 753 (4,15%)
    5. 6 Anna Katarzyna Kościelniak-Miądlicka
      3 558 (5,36%)
    6. 2 Renata Maria Niewitecka
      5 906 (8,90%)
    7. 5 Edwin Bogdan Leśniak
      1 129 (1,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Maria Strzembosz
      501 (0,76%)
    2. 7 Piotr Paweł Arendt
      179 (0,27%)
    3. 3 Bogdan Robert Rutkowski
      197 (0,30%)
    4. 1 Daniel Roszkowski
      1 170 (1,76%)
    5. 6 Beata Sawicka
      258 (0,39%)
    6. 4 Aneta Bożena Gielo
      173 (0,26%)
    7. 5 Roman Sawicki
      119 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krystyna Aleksandrowicz
      22 (0,03%)
    2. 4 Grzegorz Piworowicz
      7 (0,01%)
    3. 3 Kamil Mirski
      10 (0,02%)
    4. 6 Karolina Beata Kulińska
      15 (0,02%)
    5. 5 Aleksandra Lewczuk
      12 (0,02%)
    6. 1 Marcin Edward Wroński
      38 (0,06%)
    7. 7 Paweł Marek Bralski
      74 (0,11%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Sitko
      327 (0,49%)
    2. 3 Helena Olechowska
      477 (0,72%)
    3. 4 Rafał Roman Zieleniewski
      90 (0,14%)
    4. 1 Jan Marek Hartman
      1 941 (2,93%)
    5. 5 Urszula Olszewska
      403 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Joanna Chlasta
      676 (1,02%)
    2. 2 Maciej Wojciech Binkowski
      5 006 (7,55%)
    3. 1 Olga Ewa Semeniuk
      8 013 (12,08%)
    4. 3 Rafał Sebastian Dorosiński
      1 827 (2,75%)
    5. 4 Maria Weronika Jęda
      981 (1,48%)
    6. 6 Jarosław Rafał Rubiec
      526 (0,79%)
    7. 7 Hanna Mrowińska
      1 030 (1,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Maria Tofil-Sławuszewska
      303 (0,46%)
    2. 3 Katarzyna Maria Krawczyk
      109 (0,16%)
    3. 5 Krzysztof Jerzy Jankowski
      88 (0,13%)
    4. 7 Wojciech Antoni Babecki
      47 (0,07%)
    5. 2 Teresa Maria Drabczyk
      82 (0,12%)
    6. 4 Kamil Dariusz Kuczewski
      60 (0,09%)
    7. 6 Karolina Julia Kucharska
      98 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Kisiel
      2 435 (3,67%)
    2. 2 Joanna Klikowicz
      752 (1,13%)
    3. 3 Janusz Adam Dziano
      178 (0,27%)
    4. 4 Ewa Danuta Chybowska
      368 (0,55%)
    5. 5 Daniel Paweł Brzozowski
      168 (0,25%)
    6. 6 Hanna Barbara Nowak-Radziejowska
      357 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jan Tadeusz Rudziński
      77 (0,12%)
    2. 1 Konrad Rykowski
      186 (0,28%)
    3. 2 Anna Kalbarczyk-Perzanowska
      122 (0,18%)
    4. 4 Ewelina Bogumiła Kulesza
      104 (0,16%)
    5. 5 Sylwester Adam Chołast
      76 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Rafał Rywczyński
      29 (0,04%)
    2. 2 Agnieszka Kowalska
      117 (0,18%)
    3. 3 Agnieszka Dorota Skierska
      38 (0,06%)
    4. 1 Paweł Piotr Banasiak
      458 (0,69%)
    5. 4 Małgorzata Maria Żmigrodzka
      31 (0,05%)
    6. 6 Łukasz Wojciech Czerniawski
      36 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Paweł Kochański
      97 (0,15%)
    2. 4 Małgorzata Anna Kubuszewska
      21 (0,03%)
    3. 2 Grażyna Choromańska
      20 (0,03%)
    4. 3 Elżbieta Dymkowska
      20 (0,03%)
    5. 5 Krzysztof Niemira
      12 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Gabriel Marian Murawski
      60 (0,09%)
    2. 5 Natalia Aleksandra Wieczorek
      132 (0,20%)
    3. 1 Paweł Jan Tanajno
      898 (1,35%)
    4. 3 Kamil Łuczyński
      80 (0,12%)
    5. 4 Julia Anna Henkelman
      59 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Tadeusz Przepiórka
      229 (0,35%)
    2. 3 Leszek Maciej Sawicki
      56 (0,08%)
    3. 4 Paulina Broniszewska
      57 (0,09%)
    4. 5 Tomasz Krzosek
      42 (0,06%)
    5. 2 Joanna Urszula Kamieńska
      122 (0,18%)

    Okręg 5

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bielany i Żoliborz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aleksandra Kołeczek
      1 967 (2,06%)
    2. 8 Sebastian Janusz Tuszyński
      151 (0,16%)
    3. 6 Michał Sochacki
      143 (0,15%)
    4. 2 Dominik Kuc
      713 (0,75%)
    5. 3 Jolanta Maria Supińska-Modzelewska
      186 (0,19%)
    6. 4 Linus Lewandowski
      192 (0,20%)
    7. 5 Małgorzata Rawińska
      179 (0,19%)
    8. 7 Katarzyna Nowak
      202 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Bartmiński
      1 150 (1,20%)
    2. 3 Wiktoria Magdalena Charczenko
      295 (0,31%)
    3. 5 Maciej Wasilewski
      379 (0,40%)
    4. 4 Barbara Henryka Sotek
      204 (0,21%)
    5. 6 Karol Szymański
      321 (0,34%)
    6. 7 Monika Kowalczyk
      687 (0,72%)
    7. 8 Wanda Rajkiewicz
      410 (0,43%)
    8. 2 Małgorzata Maria Trykacz
      1 253 (1,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Czesława Kazimiera Sawicka
      1 081 (1,13%)
    2. 5 Renata Kozłowska
      2 561 (2,68%)
    3. 4 Mariusz Paweł Krasuski
      1 915 (2,00%)
    4. 6 Magdalena Barbara Lipińska-Derlikowska
      1 553 (1,62%)
    5. 1 Piotr Mazurek
      15 938 (16,67%)
    6. 2 Dorota Ewa Łoboda
      10 362 (10,84%)
    7. 8 Kacper Karol Pietrusiński
      2 741 (2,87%)
    8. 3 Agnieszka Monika Wyrwał
      6 325 (6,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agata Joanna Witkowska
      1 998 (2,09%)
    2. 3 Maciej Artur Fronc
      249 (0,26%)
    3. 2 Małgorzata Dorota Bielecka
      465 (0,49%)
    4. 4 Luiza Anna Ciećwierz
      265 (0,28%)
    5. 5 Dorota Kowalczyk
      259 (0,27%)
    6. 6 Marcin Suszyński
      248 (0,26%)
    7. 7 Agnieszka Aleksandra Bagińska
      243 (0,25%)
    8. 8 Marian Dziekański
      284 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Stanisław Postek
      17 (0,02%)
    2. 1 Krystyna Anna Krzekotowska
      209 (0,22%)
    3. 3 Barbara Widzyńska
      19 (0,02%)
    4. 5 Sebastian Kacper Okulus
      15 (0,02%)
    5. 4 Włodzimierz Jan Sandecki
      19 (0,02%)
    6. 8 Maciej Dariusz Ociepka
      42 (0,04%)
    7. 6 Marek Krzysztof Lewandowski
      21 (0,02%)
    8. 7 Krystyna Maria Szczęsna
      23 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krystyna Barbara Kozłowska
      2 089 (2,19%)
    2. 3 Cezary Żurawski
      319 (0,33%)
    3. 4 Wanda Maria Cymerman
      300 (0,31%)
    4. 5 Dobromiła Natalia Szymańska
      492 (0,51%)
    5. 2 Andrzej Jerzy Dryszel
      391 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Maciej Herbich
      3 375 (3,53%)
    2. 1 Dariusz Figura
      12 000 (12,55%)
    3. 3 Edmund Marceli Świderski
      2 994 (3,13%)
    4. 8 Jerzy Wielgus
      1 684 (1,76%)
    5. 6 Paulina Palczewska
      1 062 (1,11%)
    6. 7 Wioletta Marta Jeżewska
      852 (0,89%)
    7. 4 Anna Urszula Kaczmarska
      2 722 (2,85%)
    8. 5 Filip Staniszewski
      954 (1,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Paczkowska-Mężyńska
      615 (0,64%)
    2. 4 Piotr Sebastian Szajewski
      69 (0,07%)
    3. 3 Nina Helena Zarzecka
      88 (0,09%)
    4. 5 Monika Szajewska
      78 (0,08%)
    5. 2 Jakub Janek
      125 (0,13%)
    6. 6 Jan Wojciech Górecki
      84 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Aniela Homan
      4 399 (4,60%)
    2. 5 Agata Grabias-Kwaśniewska
      294 (0,31%)
    3. 4 Rafał Michał Opaliński
      401 (0,42%)
    4. 3 Maria Krystyna Gromadowska
      496 (0,52%)
    5. 7 Anna Maria Jakubiec-Puka
      323 (0,34%)
    6. 6 Witold Lech Rugowski
      102 (0,11%)
    7. 8 Krzysztof Leszek Kiełczewski
      218 (0,23%)
    8. 2 Borys Piotr Lewandowski
      961 (1,01%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Remigiusz Lesiuk
      224 (0,23%)
    2. 3 Jacek Zbigniew Friedel
      47 (0,05%)
    3. 2 Marta Magdalena Wolska-Wójcik
      159 (0,17%)
    4. 4 Katarzyna Lelonkiewicz
      60 (0,06%)
    5. 6 Jerzy Mazurek
      114 (0,12%)
    6. 5 Małgorzata Grażyna Chibowska
      53 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Gabriela Zofia Jurkiewicz
      588 (0,62%)
    2. 8 Janusz Kunowski
      107 (0,11%)
    3. 2 Rafał Paweł Delakowicz
      135 (0,14%)
    4. 3 Jakub Marek Jędryka
      44 (0,05%)
    5. 4 Adam Mielnicki
      44 (0,05%)
    6. 5 Edyta Sylwia Kłos
      86 (0,09%)
    7. 7 Wojciech Bartosz Ziółkowski
      61 (0,06%)
    8. 6 Kaja Karolina Wojciechowska
      70 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Ryszard Gorzkowski
      110 (0,12%)
    2. 2 Irena Krystyna Midzio-Milczarek
      9 (0,01%)
    3. 3 Anna Maria Środa
      52 (0,05%)
    4. 6 Andrzej Konrad Wielgosz
      28 (0,03%)
    5. 5 Andrzej Marian Szymański
      30 (0,03%)
    6. 4 Anna Beata Pionkowska
      24 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Wojciech Rudnik
      61 (0,06%)
    2. 4 Małgorzata Ewa Witek
      108 (0,11%)
    3. 3 Przemysław Kaczyński
      50 (0,05%)
    4. 5 Michał Wereszczyński
      75 (0,08%)
    5. 1 Katarzyna Małgorzata Michalak
      476 (0,50%)

    Okręg 6

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Białołęka i Praga Północ

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Michał Osypowicz
      216 (0,26%)
    2. 5 Łukasz Bogusław Truściński
      110 (0,13%)
    3. 4 Zuzanna Jadwiga Wiechowska
      153 (0,18%)
    4. 2 Agnieszka Nowak
      1 143 (1,37%)
    5. 8 Agata Julia Grabowska
      281 (0,34%)
    6. 6 Ewa Aleksandra Marczyńska-Goldstein
      125 (0,15%)
    7. 7 Marcin Piotr Tysler
      76 (0,09%)
    8. 1 Konrad Wojciech Wiślicz-Węgorowski
      1 095 (1,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Basiński
      2 654 (3,17%)
    2. 3 Marek Franciszek Kruk
      227 (0,27%)
    3. 4 Katarzyna Porczyk
      389 (0,47%)
    4. 6 Małgorzata Wierzbicka
      960 (1,15%)
    5. 5 Paweł Narcyz Niebrzegowski
      124 (0,15%)
    6. 7 Radosław Śpiewak
      1 040 (1,24%)
    7. 8 Leszek Stanisław Potentas
      292 (0,35%)
    8. 2 Katarzyna Kajm
      840 (1,00%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Grzegorz Adam Drobiszewski
      1 179 (1,41%)
    2. 7 Roman Kazimierz Stachurski
      1 035 (1,24%)
    3. 3 Gabriela Beata Szustek
      2 878 (3,44%)
    4. 8 Aleksander Tomasz Łabanowski
      1 005 (1,20%)
    5. 1 Magdalena Roguska
      19 054 (22,79%)
    6. 5 Agnieszka Elżbieta Borowska
      5 196 (6,21%)
    7. 2 Anna Bogusława Auksel-Sekutowicz
      2 949 (3,53%)
    8. 6 Piotr Michalski
      1 685 (2,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Leonard Wojdat
      273 (0,33%)
    2. 4 Daniel Mioduszewski
      320 (0,38%)
    3. 1 Dariusz Stanisław Olszewski
      1 794 (2,15%)
    4. 3 Kamil Łukasz Hajduk
      599 (0,72%)
    5. 7 Katarzyna Wolińska
      393 (0,47%)
    6. 6 Wioletta Zaręba-Korzeniewska
      193 (0,23%)
    7. 5 Judyta Anna Bugalska
      342 (0,41%)
    8. 8 Tomasz Zamorski
      208 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Adam Rępalski
      47 (0,06%)
    2. 5 Zofia Nakielska-Cremers
      9 (0,01%)
    3. 7 Tadeusz Michał Prutis
      3 (0,00%)
    4. 6 Karolina Maria Łojek
      14 (0,02%)
    5. 2 Kalina Ewelina Tarasiuk
      34 (0,04%)
    6. 4 Wiesława Górniak
      14 (0,02%)
    7. 3 Maria Monika Tomaszewicz
      14 (0,02%)
    8. 8 Adam Jerzy Kowalewski
      9 (0,01%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jadwiga Władysława Chrobak
      214 (0,26%)
    2. 5 Jerzy Marian Rytel
      167 (0,20%)
    3. 7 Andrzej Wiktor Wróblewski
      113 (0,14%)
    4. 2 Anna Maria Osypiuk
      614 (0,73%)
    5. 1 Jan August Artymowski
      1 427 (1,71%)
    6. 6 Mariola Monika Pakuła
      365 (0,44%)
    7. 8 Sebastian Jerzy Sawczuk
      218 (0,26%)
    8. 3 Waldemar Robert Kowalczyk
      184 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sebastian Robert Kędzierski
      2 745 (3,28%)
    2. 6 Grażyna Maria Wilkowojska-Bielecka
      432 (0,52%)
    3. 1 Jacek Dawid Ozdoba
      8 628 (10,32%)
    4. 2 Wiktor Klimiuk
      3 300 (3,95%)
    5. 4 Dorota Kopka
      1 571 (1,88%)
    6. 8 Katarzyna Elżbieta Jasińska
      2 680 (3,21%)
    7. 7 Sylwia Gabriela Pist
      408 (0,49%)
    8. 5 Karolina Bałdyga
      1 056 (1,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Grzegorz Palarski
      20 (0,02%)
    2. 1 Piotr Igor Ikonowicz
      2 430 (2,91%)
    3. 2 Krzysztof Bielecki
      94 (0,11%)
    4. 5 Dariusz Konopka
      30 (0,04%)
    5. 3 Ewa Marta Rembiejewska
      51 (0,06%)
    6. 7 Wioletta Kaczor
      32 (0,04%)
    7. 8 Sylwia Anna Karaśkiewicz
      17 (0,02%)
    8. 6 Krzysztof Marek Salich
      14 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Cezary Zbigniew Pachnik
      107 (0,13%)
    2. 2 Marcin Leszczyński
      265 (0,32%)
    3. 5 Piotr Krzysztof Kowalski
      140 (0,17%)
    4. 6 Marzanna Pogłud-Kisielewska
      105 (0,13%)
    5. 3 Marta Łoza
      369 (0,44%)
    6. 1 Maria Elżbieta Dąbrowska-Majewska
      2 151 (2,57%)
    7. 4 Natalia Fornalska
      326 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Tomasz Kluczyński
      344 (0,41%)
    2. 3 Julia Katarzyna Dąbrowska
      182 (0,22%)
    3. 2 Konrad Luśniewski
      74 (0,09%)
    4. 4 Eliza Ludmiła Smolarska-Kowalska
      87 (0,10%)
    5. 6 Anna Maria Seweryn
      152 (0,18%)
    6. 5 Ireneusz Adam Zakrzewski
      56 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rafał Patryk Kłos
      504 (0,60%)
    2. 2 Agnieszka Zofia Tracz
      101 (0,12%)
    3. 7 Katarzyna Magdalena Chudoń
      56 (0,07%)
    4. 6 Tomasz Łukasz Zakrzewski
      81 (0,10%)
    5. 5 Janina Kłos
      65 (0,08%)
    6. 4 Weronika Tracz
      81 (0,10%)
    7. 3 Damian Dariusz Baryga
      44 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Dominika Strzępek
      19 (0,02%)
    2. 1 Arkadiusz Zbigniew Trzaska
      112 (0,13%)
    3. 2 Krystyna Elżbieta Nowak
      20 (0,02%)
    4. 6 Marcin Rafał Gajda
      21 (0,03%)
    5. 3 Anna Maria Kuna
      45 (0,05%)
    6. 5 Andrzej Jabłoński
      34 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krzysztof Kamil Kierzkowski
      126 (0,15%)
    2. 4 Anna Barbara Wiadrowska
      209 (0,25%)
    3. 6 Agnieszka Elżbieta Pabich-Tanajno
      235 (0,28%)
    4. 2 Maciej Cieślak
      229 (0,27%)
    5. 1 Dariusz Retelski
      516 (0,62%)
    6. 3 Michał Pytlarczyk
      98 (0,12%)
    7. 5 Marzena Barbara Petykiewicz
      58 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Paweł Broniszewski
      16 (0,02%)
    2. 6 Grażyna Dorota Matysiak
      62 (0,07%)
    3. 7 Krzysztof Piotr Piętka
      98 (0,12%)
    4. 3 Magdalena Dawidowicz
      116 (0,14%)
    5. 4 Aida Simona Dudkiewicz
      56 (0,07%)
    6. 1 Marcin Piotr Iskra
      364 (0,44%)
    7. 2 Rafał Dariusz Godlewski
      107 (0,13%)

    Okręg 7

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Targówek, Wawer i Wesoła

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Olaf Borowski-Monkiewicz
      1 210 (1,09%)
    2. 5 Tomasz Rawski
      134 (0,12%)
    3. 3 Łukasz Drozda
      236 (0,21%)
    4. 4 Magdalena Klaudia Wolnik
      112 (0,10%)
    5. 9 Radosław Krzysztof Wujcik
      46 (0,04%)
    6. 2 Magdalena Joanna Piekarska
      685 (0,62%)
    7. 6 Mirosława Wiesława Mazurek
      84 (0,08%)
    8. 8 Marta Magdalena Taperek
      94 (0,08%)
    9. 7 Bogusław Węgorowski
      26 (0,02%)
    10. 10 Sylwia Borowska-Kazimiruk
      126 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Danuta Barańska-Wróblewska
      674 (0,61%)
    2. 1 Sławomir Wawrzyniec Antonik
      2 584 (2,33%)
    3. 3 Jarosław Robert Trzciński
      678 (0,61%)
    4. 4 Katarzyna Władysława Biernacka
      442 (0,40%)
    5. 5 Jacek Grzegorz Tomaszewski
      245 (0,22%)
    6. 8 Tomasz Ćwik
      236 (0,21%)
    7. 6 Dunia Stańczuk
      498 (0,45%)
    8. 10 Witold Czesław Wojciechowicz
      392 (0,35%)
    9. 7 Monika Sylwia Tomaszewska
      414 (0,37%)
    10. 9 Żaneta Izabela Dąbrowska
      390 (0,35%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Paweł Konrad Wojda
      2 761 (2,49%)
    2. 4 Beata Barbara Michalec
      3 770 (3,40%)
    3. 8 Piotr Jan Bojczew
      429 (0,39%)
    4. 5 Jerzy Zdrzałka
      1 352 (1,22%)
    5. 9 Joanna Małgorzata Dymowska
      3 482 (3,14%)
    6. 3 Iwona Wujastyk
      7 075 (6,37%)
    7. 6 Agnieszka Jaczewska-Golińska
      3 929 (3,54%)
    8. 10 Rafał Teodor Utecht
      1 025 (0,92%)
    9. 1 Sławomir Potapowicz
      16 201 (14,60%)
    10. 2 Tomasz Stanisław Tretter
      3 026 (2,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Modzelewski
      2 433 (2,19%)
    2. 2 Paweł Jakub Miszczuk
      411 (0,37%)
    3. 3 Marlena Urszula Martyńska
      438 (0,39%)
    4. 5 Jan Piotr Komosa
      366 (0,33%)
    5. 4 Anna Maria Pruska-Wiszniowska
      159 (0,14%)
    6. 8 Magdalena Owczarek
      416 (0,37%)
    7. 6 Marek Antoni Ciesielski
      135 (0,12%)
    8. 9 Artur Lech Banach
      337 (0,30%)
    9. 7 Agnieszka Małgorzata Piasecka
      470 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Kacperczyk
      23 (0,02%)
    2. 3 Krystyna Lempek
      25 (0,02%)
    3. 5 Agata Łucja Foks
      32 (0,03%)
    4. 7 Jowita Tarasiuk-Kostro
      19 (0,02%)
    5. 8 Ewa Bielecka
      34 (0,03%)
    6. 9 Czesław Zabłocki
      18 (0,02%)
    7. 4 Marcin Budzyński
      22 (0,02%)
    8. 1 Wirginia Janina Szmyt
      57 (0,05%)
    9. 6 Tomasz Piotr Jedliński
      29 (0,03%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Stanisław Kalski
      95 (0,09%)
    2. 7 Dariusz Krzysztof Kozioł
      91 (0,08%)
    3. 4 Beata Kornacka
      218 (0,20%)
    4. 6 Andrzej Wiesław Szymański
      112 (0,10%)
    5. 8 Iwona Szulakowska
      128 (0,12%)
    6. 9 Zdzisław Adam Łomowski
      102 (0,09%)
    7. 1 Anna Maria Żukowska
      1 882 (1,70%)
    8. 3 Agata Alicja Czarnacka
      287 (0,26%)
    9. 10 Dariusz Krzysztof Rozenek
      1 634 (1,47%)
    10. 2 Dariusz Romuald Klimaszewski
      771 (0,69%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Alicja Żebrowska
      6 582 (5,93%)
    2. 1 Cezary Andrzej Jurkiewicz
      16 219 (14,61%)
    3. 4 Ewa Samonek
      1 768 (1,59%)
    4. 3 Oliwer Jerzy Kubicki
      2 514 (2,27%)
    5. 5 Piotr Jacek Żbikowski
      1 138 (1,03%)
    6. 6 Jerzy Cezary Bilewicz
      969 (0,87%)
    7. 7 Milena Emilia Radzio
      1 007 (0,91%)
    8. 8 Stanisław Janiec
      714 (0,64%)
    9. 9 Anna Helena Olejnik
      1 317 (1,19%)
    10. 10 Mirosław Maciążek
      1 957 (1,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosława Pólkowska
      456 (0,41%)
    2. 2 Małgorzata Władysława Ostrowska
      143 (0,13%)
    3. 4 Barbara Dorota Wełpa
      41 (0,04%)
    4. 3 Wiesława Urszula Olewińska-Świątek
      56 (0,05%)
    5. 5 Aleksander Maria Sulkowski
      45 (0,04%)
    6. 8 Konrad Andrzej Kardasiewicz
      52 (0,05%)
    7. 10 Mirosław Jan Napłoszek
      41 (0,04%)
    8. 9 Dorota Maria Woźniak
      83 (0,07%)
    9. 7 Oskar Duda
      84 (0,08%)
    10. 6 Krystyna Janina Bąk
      78 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Joanna Klembowska
      975 (0,88%)
    2. 8 Jan Józef Wieczorek
      128 (0,12%)
    3. 6 Barbara Katarzyna Kowalska
      221 (0,20%)
    4. 7 Piotr Mikołaj Celmer-Domański
      88 (0,08%)
    5. 9 Barbara Jędrzejczyk
      298 (0,27%)
    6. 3 Maciej Zwierzyński
      413 (0,37%)
    7. 1 Jan Tomasz Mencwel
      2 783 (2,51%)
    8. 4 Maria Magdalena Fryza
      286 (0,26%)
    9. 5 Marcin Krzysztof Dumieński
      101 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Karton
      55 (0,05%)
    2. 5 Ewa Maria Dereń
      161 (0,15%)
    3. 1 Dariusz Wróblewski
      346 (0,31%)
    4. 3 Antoni Paweł Wasilewski
      53 (0,05%)
    5. 7 Małgorzata Irena Paczkowska
      74 (0,07%)
    6. 4 Sebastian Kaczmarczyk
      89 (0,08%)
    7. 6 Anna Mirosława Barbachowska
      54 (0,05%)
    8. 8 Karolina Misiejko-Popkowska
      107 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mariusz Władysław Kłos
      138 (0,12%)
    2. 2 Ewa Ogrodniczak
      148 (0,13%)
    3. 1 Maciej Juliusz Maciejowski
      633 (0,57%)
    4. 4 Wioletta Kierko
      55 (0,05%)
    5. 5 Piotr Wojciechowski
      166 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Dominika Anna Tarkowska
      177 (0,16%)
    2. 4 Andrzej Kosiorek
      149 (0,13%)
    3. 3 Nikodem Artur Sałagaj
      101 (0,09%)
    4. 1 Daniel Hubert Owczarczyk
      758 (0,68%)
    5. 5 Mateusz Mróz
      231 (0,21%)
    6. 2 Aleksander Mazurek
      155 (0,14%)
    7. 7 Magdalena Pudlarz
      137 (0,12%)
    8. 8 Katarzyna Maria Jaśkiewicz
      75 (0,07%)
    9. 9 Paulina Wiadrowska
      164 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Piotr Wojciechowicz
      2 634 (2,37%)
    2. 3 Teresa Sarrach
      205 (0,18%)
    3. 2 Grzegorz Jerzy Zawistowski
      127 (0,11%)
    4. 4 Sandra Paulina Borowiecka
      70 (0,06%)
    5. 5 Ludmiła Taciak
      230 (0,21%)
    6. 6 Sebastian Wojciech Brożyna
      32 (0,03%)

    Okręg 8

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Ursynów i Wilanów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mateusz Józef Urban
      158 (0,16%)
    2. 8 Adam Edward Ostolski
      180 (0,18%)
    3. 6 Dariusz Andrzej Krawczak
      131 (0,13%)
    4. 1 Dagmara Dorota Misztela
      2 451 (2,45%)
    5. 2 Joanna Iwona Mazgajska
      489 (0,49%)
    6. 3 Gabriela Maria Morawska
      350 (0,35%)
    7. 5 Dawid Mentel
      160 (0,16%)
    8. 7 Janina Łukowska
      142 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Lucyna Zofia Bieniasz-Ząbek
      321 (0,32%)
    2. 1 Piotr Janowski
      1 597 (1,60%)
    3. 3 Paulina Anna Kołpa-Szymańska
      553 (0,55%)
    4. 2 Andrzej Mirosław Zapolski-Downar
      250 (0,25%)
    5. 4 Bartłomiej Wolke
      175 (0,18%)
    6. 5 Jolanta Dorota Wajszczuk
      347 (0,35%)
    7. 7 Arkadiusz Antoni Kacprzak
      179 (0,18%)
    8. 6 Sylwia Maria Jasińska
      649 (0,65%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ewa Janczar
      5 619 (5,62%)
    2. 4 Robert Andrzej Woźniak
      1 823 (1,82%)
    3. 1 Aleksandra Małgorzata Gajewska
      32 568 (32,60%)
    4. 5 Przemysław Sławosz Dąbrowski
      1 427 (1,43%)
    5. 2 Tomasz Andrzej Żyłka
      2 921 (2,92%)
    6. 8 Maciej Wyszyński
      2 763 (2,77%)
    7. 7 Renata Monika Królak
      2 238 (2,24%)
    8. 6 Iwona Pawłowska
      2 515 (2,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marcin Kalicki
      386 (0,39%)
    2. 1 Lidia Izabela Sankowska-Grabczuk
      1 897 (1,90%)
    3. 6 Dorota Bryczkowska
      165 (0,17%)
    4. 7 Paweł Marek Budrewicz
      142 (0,14%)
    5. 8 Łukasz Przemysław Zdrojkowski
      184 (0,18%)
    6. 4 Ludomir Paweł Jastrzębski
      126 (0,13%)
    7. 5 Agnieszka Olewnik
      491 (0,49%)
    8. 2 Paweł Skwierawski
      299 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Stanisław Sebastian Anaszewski
      1 (0,00%)
    2. 2 Elżbieta Olechnowicz
      26 (0,03%)
    3. 3 Grażyna Suwińska
      9 (0,01%)
    4. 5 Grażyna Maria Nalewajko
      14 (0,01%)
    5. 6 Jarosław Jan Lempek
      4 (0,00%)
    6. 4 Agnieszka Magdalena Buczyńska
      23 (0,02%)
    7. 8 Joanna Kazimiera Wiśniewska
      28 (0,03%)
    8. 1 Sylwester Stanisław Szafarz
      52 (0,05%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Włodzimierz Józef Czajka
      100 (0,10%)
    2. 1 Piotr Gadzinowski
      3 532 (3,54%)
    3. 3 Mirosław Kazimierz Nizielski
      72 (0,07%)
    4. 4 Tomasz Maria Faliszewski
      171 (0,17%)
    5. 7 Zenobia Wiktoria Makowska
      100 (0,10%)
    6. 5 Małgorzata Kozakiewicz
      304 (0,30%)
    7. 8 Andrzej Bolesław Izdebski
      193 (0,19%)
    8. 2 Dorota Barbara Wasilewska
      700 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Henryk Wawrzyniak
      3 283 (3,29%)
    2. 5 Krzysztof Stanisław Daniluk
      752 (0,75%)
    3. 3 Jolanta Krystyna Kasztelan
      2 168 (2,17%)
    4. 4 Elżbieta Maria Urbanowicz
      1 594 (1,60%)
    5. 6 Jakub Franciszek Wilkoszewski
      339 (0,34%)
    6. 8 Ewa Maria Smalcerz
      1 814 (1,82%)
    7. 7 Juliusz Zbigniew Rzepczyński
      427 (0,43%)
    8. 1 Michał Szpądrowski
      9 146 (9,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Ryszard Dubiel
      408 (0,41%)
    2. 3 Jacek Zbigniew Gruca
      60 (0,06%)
    3. 4 Iwona Katarzyna Skrzyńska
      69 (0,07%)
    4. 2 Monika Moraczewska
      244 (0,24%)
    5. 5 Teresa Beata Stawicka
      71 (0,07%)
    6. 6 Tadeusz Zygmunt Muszel
      24 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Piotr Kopalko
      189 (0,19%)
    2. 1 Paweł Karol Przewłocki
      2 188 (2,19%)
    3. 2 Katarzyna Maja Kwiecińska-Otachel
      1 326 (1,33%)
    4. 5 Małgorzata Justyna Osas
      360 (0,36%)
    5. 4 Piotr Jan Cybula
      193 (0,19%)
    6. 6 Krzysztof Andrzej Markiewicz
      116 (0,12%)
    7. 7 Małgorzata Marton
      389 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Sławomir Wojciech Bugajczyk
      30 (0,03%)
    2. 6 Andrzej Misiak
      61 (0,06%)
    3. 1 Małgorzata Bożena Tyszka-Hebda
      418 (0,42%)
    4. 2 Michał Wojciechowski
      217 (0,22%)
    5. 3 Paulina Małgorzata Nazaruk
      80 (0,08%)
    6. 5 Aleksandra Tytus
      74 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Czesław Przystawa
      516 (0,52%)
    2. 2 Joanna Krzysztofik
      133 (0,13%)
    3. 3 Marta Cymerman-Maciejowska
      82 (0,08%)
    4. 4 Maciej Grzegorz Zakrzewski
      83 (0,08%)
    5. 5 Katarzyna Anna Karczmarewicz
      40 (0,04%)
    6. 6 Tomasz Zbigniew Redłowski
      57 (0,06%)
    7. 7 Daniel Jasiński
      65 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Maciej Maksymilian Sętorek
      66 (0,07%)
    2. 4 Kinga Diana Wasiak
      215 (0,22%)
    3. 5 Jakub Gąsior
      189 (0,19%)
    4. 2 Izabela Elżbieta Korda
      224 (0,22%)
    5. 6 Daniel Jan Sypuła
      83 (0,08%)
    6. 3 Agata Katarzyna Mielcarek
      179 (0,18%)
    7. 1 Maciej Hubert Jednoralski
      789 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Mieczysław Bednarek
      133 (0,13%)
    2. 4 Monika Luiza Ustrzycka
      130 (0,13%)
    3. 7 Sławomir Litwin
      123 (0,12%)
    4. 3 Bogdan Krzysztof Kozyra
      131 (0,13%)
    5. 1 Lech Włodzimierz Jaworski
      1 160 (1,16%)
    6. 5 Małgorzata Monika Jaworska-Gilde
      75 (0,08%)
    7. 6 Danuta Wanda Turkiewicz
      179 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Halina Maria Król
      32 (0,03%)
    2. 8 Stanisław Ambroziewicz
      0 (0%)
    3. 3 Halina Olasz
      21 (0,02%)
    4. 1 Wacław Demecki
      65 (0,07%)
    5. 2 Adam Kulczycki
      38 (0,04%)
    6. 7 Elżbieta Barbara Piegdoń
      6 (0,01%)
    7. 6 Danuta Sabina Pietraszkiewicz
      17 (0,02%)
    8. 5 Adam Piegdoń
      10 (0,01%)

    Okręg 9

    obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bemowo, Ursus i Włochy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Katarzyna Komadowska
      180 (0,16%)
    2. 1 Justyna Anna Drath
      1 950 (1,74%)
    3. 9 Michał Marian Modzelewski
      87 (0,08%)
    4. 3 Justyna Helena Kasparek
      242 (0,22%)
    5. 6 Artur Paweł Dąbrowski
      346 (0,31%)
    6. 4 Michał Witold Daszkowski
      167 (0,15%)
    7. 8 Jakub Piotr Sobczak
      146 (0,13%)
    8. 2 Luiza Anna Podedworny
      328 (0,29%)
    9. 7 Małgorzata Olga Wojtowicz
      200 (0,18%)
    10. 10 Filip Rafał Będziński
      120 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Artur Stępniewski
      526 (0,47%)
    2. 1 Stanisław Juliusz Pawełczyk
      1 913 (1,71%)
    3. 4 Henryk Grzegrzółka
      836 (0,75%)
    4. 7 Aleksandra Wiener
      413 (0,37%)
    5. 3 Paulina Iga Plizga
      614 (0,55%)
    6. 6 Tomasz Michał Żyliński
      237 (0,21%)
    7. 8 Mariusz Janusz Blim
      239 (0,21%)
    8. 9 Dominika Iwona Krężel
      327 (0,29%)
    9. 10 Martyna Maria Gostkowska
      771 (0,69%)
    10. 5 Karolina Paula Alchimowicz
      338 (0,30%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Bronisław Kuca
      3 543 (3,17%)
    2. 6 Piotr Sławomir Pełka
      2 205 (1,97%)
    3. 7 Katarzyna Anita Bohdanowicz-West
      902 (0,81%)
    4. 8 Justyna Ewa Zając
      3 616 (3,23%)
    5. 9 Bohdan Janusz Skup
      467 (0,42%)
    6. 2 Maria Łukaszewicz
      7 006 (6,26%)
    7. 1 Mariusz Rafał Frankowski
      19 123 (17,09%)
    8. 4 Agata Martyna Diduszko-Zyglewska
      4 036 (3,61%)
    9. 3 Aleksandra Julia Śniegocka-Goździk
      5 197 (4,65%)
    10. 5 Aleksandra Leszczyńska
      3 330 (2,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Karolina Agnieszka Kawęcka
      540 (0,48%)
    2. 6 Piotr Edward Klimaszewski
      194 (0,17%)
    3. 7 Władysława Mirosława Obłucka
      72 (0,06%)
    4. 9 Zofia Maria Kropielnicka
      332 (0,30%)
    5. 8 Leszek Piotr Łukasik
      338 (0,30%)
    6. 3 Zofia Wanda Piotrowska
      328 (0,29%)
    7. 4 Maciej Stanisław Dziadosz
      288 (0,26%)
    8. 2 Joanna Krzemień
      1 266 (1,13%)
    9. 1 Sebastian Adrian Tyszczuk
      2 172 (1,94%)

    KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Rutowicz-Rak
      82 (0,07%)
    2. 2 Oliwia Karina Nalewajko
      30 (0,03%)
    3. 4 Teresa Małgorzata Lewandowska
      46 (0,04%)
    4. 3 Emilia Beata Ratuska
      13 (0,01%)
    5. 6 Marcin Adam Olszewski
      23 (0,02%)
    6. 7 Monika Jedlińska
      23 (0,02%)
    7. 5 Dariusz Józef Seredyński
      10 (0,01%)
    8. 8 Wiktor Jerzy Kobyliński
      22 (0,02%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Katarzyna Agnieszka Sykuła
      308 (0,28%)
    2. 10 Katarzyna Anna Munio
      615 (0,55%)
    3. 9 Grzegorz Witold Wiśniewski
      106 (0,09%)
    4. 4 Paweł Stanisław Kazimierczuk
      121 (0,11%)
    5. 1 Andrzej Marcin Golimont
      2 377 (2,12%)
    6. 2 Sylwia Wróblewska
      1 480 (1,32%)
    7. 3 Andrzej Pac
      112 (0,10%)
    8. 7 Monika Edyta Mycka
      125 (0,11%)
    9. 5 Magdalena Skawińska
      258 (0,23%)
    10. 8 Krzysztof Jakubowski
      206 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Błażej Leszek Poboży
      12 586 (11,25%)
    2. 2 Piotr Mazurek
      4 284 (3,83%)
    3. 5 Katarzyna Kostyra
      1 581 (1,41%)
    4. 6 Maria Ewa Dziambor
      392 (0,35%)
    5. 7 Krzysztof Marek Woźniak
      837 (0,75%)
    6. 4 Monika Sobczak
      3 885 (3,47%)
    7. 3 Stanisław Krzysztof Dratkiewicz
      1 682 (1,50%)
    8. 8 Cezary Sebastian Izdebski
      481 (0,43%)
    9. 9 Alina Prokopczuk
      923 (0,82%)
    10. 10 Andrzej Piotr Sosnowski
      1 452 (1,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Paweł Benedykt Nosal
      45 (0,04%)
    2. 1 Tomasz Dariusz Laskowski
      500 (0,45%)
    3. 6 Maria Górecka
      114 (0,10%)
    4. 2 Sasza Kiriłowa-Reszka
      63 (0,06%)
    5. 7 Maciej Jaroszewski
      36 (0,03%)
    6. 5 Anna Wężyk
      106 (0,09%)
    7. 3 Wojciech Janusz Bafeltowski
      18 (0,02%)
    8. 9 Elżbieta Stanisława Dąbrowska
      65 (0,06%)
    9. 10 Elżbieta Ewa Bojczuk
      66 (0,06%)
    10. 8 Jarosław Tworkowski
      17 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Przemysław Roman Gan
      230 (0,21%)
    2. 8 Marcin Kawka
      243 (0,22%)
    3. 7 Paulina Zofia Makowelska
      147 (0,13%)
    4. 3 Damian Daniel Siembida
      254 (0,23%)
    5. 1 Klaudia Barbara Jastrzębska
      3 367 (3,01%)
    6. 2 Jolanta Barbara Piecuch
      695 (0,62%)
    7. 5 Justyna Natalia Czarnocka
      427 (0,38%)
    8. 6 Marcin Piotr Kurnik
      108 (0,10%)
    9. 10 Maciej Piskorz
      200 (0,18%)
    10. 9 Magdalena Luiza Bielecka
      207 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kamil Ernest Nowosielski
      437 (0,39%)
    2. 7 Marcin Michał Jabłoński
      84 (0,08%)
    3. 4 Elżbieta Krystyna Czupryniewicz-Stroińska
      65 (0,06%)
    4. 3 Małgorzata Halina Pastewka
      142 (0,13%)
    5. 6 Jerzy Wrzesiński
      48 (0,04%)
    6. 5 Lucyna Emilia Friedel
      72 (0,06%)
    7. 8 Teofil Józef Stanisławski
      64 (0,06%)
    8. 2 Jan Paweł Nowicki
      185 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Marcin Boch
      52 (0,05%)
    2. 1 Oskar Przemysław Kida
      676 (0,60%)
    3. 4 Stanisław Szczęsny Knorr
      88 (0,08%)
    4. 3 Justyna Horodyńska
      149 (0,13%)
    5. 7 Marta Karina Midak
      51 (0,05%)
    6. 5 Olga Małgorzata Szpringier
      42 (0,04%)
    7. 8 Joanna Hetman-Krajewska
      82 (0,07%)
    8. 2 Jarosław Grzegorz Kowalski
      168 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Monika Anna Włodarczyk-Szankin
      850 (0,76%)
    2. 4 Maciej Wojtyś
      169 (0,15%)
    3. 5 Eryk Igor Bojarski
      100 (0,09%)
    4. 2 Patrycja Agnieszka Krzyszczak
      175 (0,16%)
    5. 7 Wiktoria Katarzyna Radzka
      139 (0,12%)
    6. 6 Adrian Konrad Mróz
      166 (0,15%)
    7. 3 Patryk Piotr Tyl
      163 (0,15%)
    8. 8 Mikołaj Robert Sulejczak
      61 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Krzysztof Płaska
      78 (0,07%)
    2. 4 Stanisław Piotr Mystkowski
      31 (0,03%)
    3. 1 Izabela Renata Chmielewska
      880 (0,79%)
    4. 3 Ewa Sawicka
      176 (0,16%)
    5. 5 Sebastian Mariusz Dziewulski
      91 (0,08%)
    6. 6 Magdalena Wasilewska
      94 (0,08%)
    7. 7 Ewa Cieśluk
      105 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Edward Borycki
      15 (0,01%)
    2. 1 Krzysztof Paweł Prokopczyk
      76 (0,07%)
    3. 2 Bogumił Roman Gacek
      38 (0,03%)
    4. 5 Henryka Urszula Sztelak
      15 (0,01%)
    5. 4 Ilona Stanisława Starodomska
      21 (0,02%)
    6. 8 Zbigniew Bogdan Burliński
      15 (0,01%)
    7. 10 Zbigniew Andrzej Sękowski
      25 (0,02%)
    8. 7 Urszula Salomea Mirecka
      32 (0,03%)
    9. 9 Elżbieta Wiesława Gacek
      25 (0,02%)
    10. 6 Beata Hanna Prokopczyk
      34 (0,03%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Wideo

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

    Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Sonda

    Czy jesteś za złagodzeniem przepisów tak, by można było pić alkohol "pod chmurką"?

    Najczęściej czytane